Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2704 ürün görüntüleniyor.

 • Kablo Çeşitleri ve Fiyatları

  • Farklı alanlarda kullanılmak üzere birçok kablo türü bulunmaktadır. Hepsi Kullanım alanlarına bağlı olmak üzere çeşitlere sahiptirler. Kaliteli yapıları ile daha korunaklı bir çalışma imkanı sunarlar. Birçok kaliteli markanın kablo çeşitlerine elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Alves Kablo, Borsan, Erse, Reçber, Öznur, Teknogreen gibi birçok marka bulunmaktadır. Hepsinin kullanım alanlarına bağlı olarak birçok çeşidi bulunur. Elektromarketim.com üzerinden kolayca satın alarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile satın olup, hemen kullanmaya başlayın.
 • Zayıf Akım Kabloları Nelerdir?

  • Genel yapıları itibari ile zayıf akım kabloları daha çok iç mekan uygulamaları içerisinde kullanılmaktadır. Taşıma kapasiteleri 1kV değerinin altında olan kablo çeşitlerini temsil etmektedirler. Genel olarak gelişen teknoloji ile de kablo seçimi yaparken uygulama alanlarına dikkat etmek gerekmektedir. Hepsi daha güvenli kullanım sunması amacı ile seçim aşamasında dikkat edilmesi önerilir. Zayıf akım kabloları içerisinde fiber kablo, solar kablo, yangına dayanıklı kablo, ses ve görüntü kabloları, kumanda kablosu, sinyal kablosu, koaksiyel kablo, telefon kablosu, yangın alarm kablosu, kamera kablosu, data ve veri iletişim kablosu gibi çeşitleri bulunur.
 • Halojen Free Kablolar Nelerdir?

  • Tasarımları bakımından genellikle yanmaz kablo olarak bilinirler. Halojen free kablo çeşitleri tehlikeli ametalleri içermeyen malzemelerden üretilerek tasarlanmıştır. Halojen free kablolar yapıları bakımından polivinil klorür kabloların yangın esnasında çıkardığı duman ve zehirli gazları üretmemektedir. Bu sebeple yangına dayanıklı olarak bilinirler. Çeşitleri arasında NYA kablo, NYAF kablo, TTR kablo, NHXMH kablo, N2XH kablo, N2XH FE 180 kablo, HFFR yangın alarm kablosu, HFFR telefon kablosu, HFFR internet kablosu gibi daha birçok çeşitleri de bulunur. Hepsi kullanım alanlarına göre ayrılmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz kablo fiyatları ile kolayca satın alabilirsiniz. Hızlı kargo ile de hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Alçak Gerilim Kablolar Nelerdir?

  • Yapıları bakımından 1000 volt değeri aşmayan alanlarda kullanılan üç tane kablo vardır. Bunlardan biri metalden başka maddeler ile kaplı olan kablo modelidir. Metal kaplı kablo modelleri ve mineralle yalıtılan kablolar vardır. Metalik muhafazası ile kullanımları güvenlidir. aynı zamanda metalden başka madde ile kaplı olan kabloların her biri lastikle yalıtılmış olup, iletkenlerden kolayca meydana gelir. Özellikleri bakımından yağlı kağıt tabakası ile kaplanmış olması ile lastik yalıtkanın tarafında bant sarılı şekildedir. Bu şekilde de iletkenler, neme ve ateşe karşı dayanıklı bir bileşiğe doyurulmu dış sargıyla sarılırlar. Alçak gerilim kablosu içerisinde birçok farklı çeşit bulunmaktadır. NYA kablo, NYAF kablo, NYM kablo, TTR kablo, NYY kablo, NAYY kablo gibi kablo çeşitleri için elektromarketim.com ‘a gelebilirsiniz. En uygun fiyata satın alıp, hızlı kargo ile de kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Alçak Gerilim Kablosu Ne İşe Yarar?

  • Yapıları bakımından bakır ya da alüminyum iletken maddelerin üzerine PVC ya da XLPE maddeleri kullanılarak yalıtılmıştır. Yalıtılan kısmı tamamlandığında bu kablolar talebe göre PVC ya da halojen free dolgu kılıfı ile kaplanmaktadır. Kılıf malzemeleri kullanılarak farklı şekillerde de üretilmektedirler. Bu kablo modelleri genel olarak binalarda, toplu yaşam alanlarında, kablo kanalı ve güç kablosu kullanımları için uygundurlar. NYA kablo, NYAF kablo, NYM kablo, TTR kablo, NYY kablo, NAYY kablo gibi tüm alçak gerilim kablo çeşitlerini görebilirsiniz. Hemen elektromarketim.com ‘a gelin, en uygun fiyat seçenekleri ile kolayca satın alın.
 • İnternet Kabloları Nelerdir?

  • Kablo çeşitleri arasında kullanımları bakımından farklılıklar olanlar da bulunmaktadır. Cat 5 kablo, cat 6 kablo ve cat 7 kablo gibi birçok çeşit bulunur. Diğer kablolar gibi kullanım sağlanacak olan alana göre seçim yapmanız gerekmektedir. Doğru seçim yapıldığında en iyi kullanımı rahatça sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerindne tüm internet kablosu çeşitlerini görebilir, kolay ödeme yöntemlerini kullanarak da satın alabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile hemen internet kablo çeşitlerini alarak kullanabilirsiniz.
 • Kablo Aksesuarları Nelerdir?

  • Kablo sistemlerinin kurulumda kullanılan farklı birçok ürün bulunur. Kablo koruma kılıfı, çevirici, ara barel, uzatma, dönüştürücü, kablo çıkışı gibi birçok örnek verebiliriz. Kablo kurulumlarında daha güvenli bir sistem sağlanması için üretilmişlerdir. Aynı zamanda kablo ucu çeviri ya da çoğaltıcı gibi aksesuarlar bulunur. Daha rahat bir kullanım sağlanabilmesi amacı ile üretilirler. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile tüm kablo aksesuarı çeşitlerini görebilir, kolayca satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.