Masa Lambaları
Avizeler
Işıldak ve Fenerler
solar-aydinlatma.png (22 KB)
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 9912 ürün görüntüleniyor.

 • Aydınlatma Ürünleri Modelleri

  • Genel olarak birçok alan içerisinde kullanımları sağlanabilecek aydınlatma ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler her alanda daha rahat bir çalışma sağlanabilmesi için üretilmişlerdir. Aydınlatmasız yer kalmasın diyerek istediğiniz her alana uygun bir ürün bulabilirsiniz. Dış mekan ve iç mekan olmak üzere farklı tasarımları ile birbirinden çeşit ürün modeline elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hepsi kaliteli ürünler olup, sizlere en iyi aydınlatma sistemini sunacaktır.
  • Tavan Aydınlatma: Aydınlatma sistemlerinde kullanımları sağlanan birçok ürün modeli bulunmaktadır. Tavan aydınlatma ürünleri de oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Ürünler halk arasında tepe lambası olarak genel bir adlandırmaya da sahiptir. Tepe lambası modelleri genel bir isim olması ile içerisinde pek çok aydınlatma ürünü bulundurmaktadır. Tavan için genel olarak; duvar ve tavan armatürü ve yüksek tavan armatürü bulunur. Bunların dışında led spot ve led panel gibi ürünler de tavan aydınlatma işlemleri için oldukça kullanışlıdır. Genel yapıları itibari ile tavan aydınlatma işlemlerinde hepsi kullanılabilmektedir. Duvar ve tavan armatürü genel olarak iki şekilde de kullanılabilir. İsteğe ve ihtiyaca bağlı olarak ürünler arasında seçim yapılır. Tavan armatürü modelleri ise sadece tavanda kullanım sağlanabilecek aydınlatmalardır. Avize modelleri de tavanda kullanılabilebilmektedir. Sadece bir duy ve ampul ile de tavan aydınlatma yapılabilmektedir.
  • Duvar Aydınlatma: Duvar aydınlatma işlemlerinde genel olarak iç mekan aplik modelleri kullanılmaktadır. Bunun dışında spot ışıklarla da aslında kullanım sağlanabilir. Duvara montaj işlemlerini yapabilirsiniz. Aplik modelleri arasında birçok farklı ürün modeli yer alır. Örnek olarak bahçe aplikleri dış mekan için uyumlu özelliklerle üretilmişlerdir. Bahçelerde, peyzaj alanlarında, teras, veranda, balkon gibi birçok yerde tercih edilebilir. Set üstü olan armatürler de duvar aydınlatma için kullanılabilmektedir. Bahçe için kullanımı sağlanan bir diğer aplik modeli ise solar aplik çeşitlerleridir. Solar aydınlatma içerisinde yer alan bu aplik modelleri oldukça kullanışlıdır. Güneş enerjisi kullanarak çalışması ile yenilebilir enerji harcar. Duvar aplik modelleri de oldukça kullanışlıdır. Evlerinizde merdiven gibi alanlarda kullanabilir, aynı zamanda karanlık kalan köşelerin aydınlatmasında tercih edebilirsiniz. Yatak başlığının iki tarafına da duvar aplikleri konulabilir. Dekoratif aplik modelleri daha çok dekorasyon anlamında sizlere güzel görünüm sunarlar. Tabi aslında tüm aplik çeşitleri dekoratif şekillerde tasarlanmıştır. Daha süs ve şatafat sevenler için de dekoratif aplik modelleri kullanışlı olabilir. Bunun dışında farklı tasarımları bulunan ürün çeşitlerini de içerisinde görebilirsiniz. Tablo aplikleri ise kullanımları bakımından oldukça ilginçtir. Özellikle resim sergilerinde kullanılması gereken ürünler arasında yer alırlar. Tabloların üst kısımlarına monte edilerek renklerin daha canlı ve güzel görünmesini sağlarlar. Aynı zamanda ayna üstü aydınlatma için de kullanımları sağlanabilmektedir. Farklı alanlarda da kullanımlarını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Resim apliği olarak bilinseler de pek çok yerde kullanıma uygundur.
  • Sensörlü Aydınlatma: Sensörlü aydınlatma genel olarak dış mekanda tercih edilir. Bu nun dışında iç mekanda kullanımları da bulunur. Özellikle umumi tuvaletlerde sıkça sensörlü aydınlatma sistemleri kullanılır. Aydınlatma sensörleri içerisinde iki tip ürün modeli bulunmaktadır. Sıva altı hareket sensörü ve sıca üstü hareket sensörü olmak üzere iki çeşide sahiptirler. Montaj işlemleri ikisinin de farklı şekilde olması ile birbirlerinden ayrılmaktadırlar. Aynı zamanda sensörlü aydınlatma ürünleri bulunur. Aslında sensör çeşitlerinden taktığınız zaman hepsi kullanıma uygun olacaktır. Aydınlatmanız ile bağlantılarını yaptıktan sonra kullanımı kolaydır. Sensörlü ampül modelleri de bulunmaktadır. Sensör kullanmak istediğiniz kapı girişi, apartman girişi gibi alanlarda kullanış sunacaklardır.
  • Sensörlü Dolap İçi Aydınlatma: Artık evlerde giyinme odaları ilgi görmektedir. Yeni evlerin birçoğunda giyinme dolabı için bir alan yapılmaktadır. Bu şekilde yatak odasında kullanımanıza gerek kalmaz ve daha çok alan kullanımı sağlanabilir. Bu gibi giyinme odaları için sensörlü dolap içi aydınlatma ürünleri tercih edilebilir. Tabi sadece giyinme odalarında değil, standart dolaplarınız içerisinde de rahatça kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Genel aydınlatma şekilleri itibari oldukça kullanışlı ürünlerdir.
  • Sensörlü Merdiven Aydınlatma: Dolap içi aydınlatma da olduğu gibi merdiven gibi alanlarda da kullanımı oldukça rahattır. Sensörlü bir aydınlatma ile birçok alanın kolayca ışıklandırılmasını sağlayabilirsiniz. Hareket sensörlü merdiven aydınlatması genelde karşımıza bina içlerinde çıkar. Apartmanda zaman ayarlı olan ışıklandırma yerine artık sensörlü aydınlatma çok daha kullanışlı olması ile tercih edilmektedir. Hareket sensörlü oldukları için sadece hareket algıladığında çalışırlar. Bu şekilde anahtara basılmasına gerek kalmadan aydınlatma işlemi sağlanmış olur.
 • Ampul Çeşitleri

  • Ampul çeşitleri içerisinde farklı tasarım ve özelliklere sahip birçok ürün modeli yer almaktadır. Kullanım alanlarına ve teknik özelliklerine göre değişim göstermektedirler. örnek olarak LED ampul çeşitleri, rustik ampuller, buji ampuller, floresan lambalar, kapsül ampulleri şarjı ampuller, sensörlü ampuller, alevli LED ampuller, tasarruflu ampuller, ralina ampuller, spiral ampuller ve özel led ampuller gibi ürünler bulunur. Aynı zamanda solar aydınlatma sistemi ile ekonomik ışıklandırma ile elektrikten de tasarruf edebilirsiniz. Hepsi farklı özelliğe sahip olmaları ile kullanıcılara da daha rahat bir çalışma ortamı sunar. Her alanda kullanabileceğiniz bu ürünlere Ampuller kategorisine girerek kolayca ulaşabilirsiniz. En ucuz LED ampul fiyatları ve daha fazlası elektromarketim.com 'da.
 • Şerit LED Çeşitleri

  • Genel yapıları bakımından şerit led modelleri oldukça kullanışlıdır. Tasarımları açısından kullanıcılara birçok alanda kullanabilme imkanı sunmaktadırlar. Çeşitleri içerisinde dış mekan şerit ledler, hortum ledler, led barlar, led trafolar, modül ledler, neon ledler, iç mekan şerit ledler, şerit led aksesuarları olmak üzere bu tür ürünler bulunmaktadır. Banyo lambası olarak şerit led modellerini de tercih edebilirsiniz. Ayna içerisinde takılarak kullanabilirsiniz. Kullanımları açısından hem dekoratif hem de tasarrufludurlar. Aynı zamanda şerit led modellerini araç içi aydınlatma işlemlerinde de tercih edebilirsiniz. Akvaryum ışıklandırma gibi işlemlerde de şerit ledleri tercih edebilir ve rahatça kullanabilirsiniz. Dekorasyon açısından da birçok alanda kullanımları sağlanabilmektedir. En ucuz şerit LED fiyatları ve araç içi led çeşitleri için elektromarketim.com ‘a gelin.
 • İç Mekan Aydınlatma Ürünleri Çeşitleri

  • Kullanım alanlarına göre aydınlatma ürünlerinde değişimler söz konusudur. Bu sebeple aydınlatma alanlarında farklı tasarıma sahip birçok ürün bulunur. İç mekan aydınlatma içerisinde kullanımı sağlanan ürünler ise iç mekan aplikler, acil yönlendirme armatürleri, duvar ve tavan armatürler, duylar, led bant armatürler, llineer aydınlatma, ed paneller, linear armatürler, sensörlü ürünler, led spotlar, yüksek tavan armatürler, saçak ledler, lambaderler, led panel modelleri, tezgah altı armatürleri, duvar aydınlatma ve tavan aydınlatma gibi ürünler yer alır. Spot aydınlatma ürünleri ile mutfak ve banyolarınızda farklı bir dekoratif görünüm de yakalayabilirsiniz. Banyo aydınlatma içinde birçok iç mekanda kullanılan aydınlatma ürünleri bulunuyor. Hepsi tasarımları bakımından dekoratif görünümleri ile bulundukları ortama değer katarlar. Spot lamba gibi tüm iç mekan ürünlerinin hepsi elektromarketim.com 'da en uygun fiyat seçenekler ile bulunmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden kolayca bu ürünlere ulaşarak en uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.
 • Dış Mekan Aydınlatma Ürünleri Çeşitleri

  • Dış mekan içerisinde kullanımları sağlanacak olan ürünler daha korumalı şekilde üretilmektedir. Dış ortamdan gelebilecek olan zararlara karşı dayanıklı ve sağlam yapıları bulunur. Aydınlatma sistemleri içerisinde yer alan bu ürünler kullanıcılara da üstün çalışma performansı sunmaktadır. Dış mekan aydınlatma ürünleri içerisinde bahçe aydınlatma ürünleri, aydınlatma direkleri, kanopi led armatürler, led etanj armatürler, led ışıklı perdeler, led projektörler, havuz aydınlatma ürünleri, aydınlatma kuleleri, lazer ışıklar ve wallwasher gibi birçok çeşit yer alır. Tasarımları bakımından ambiyans aydınlatma olarak da kullanılabilirler. Hepsi kullanım alanları bakımından dış mekan içerisinde kaliteli bir aydınlatma sistemi sunar.
 • Avize Modelleri

  • Dekorasyon açısından avize gibi aydınlatma ürünleri oldukça dikkat çekicidir. İç mekanlarda kullanımları sağlanan avize modelleri kullanıcılara hem dekoratif bir görünüm hem de güzel bir ışıklandırma sunar. Dekorasyon açısından sadece eşyaların görünümleri değil aydınlatma da büyük bir önem taşımaktadır. Eşyalara tamamlayıcı olarak seçilen avize modelleri oldukça iyi bir kullanım sunar. Genel olarak tavan lambası avize modelleri dekoratif anlamda kullanıcılara da iyi bir görünüm sunar. Avize modelleri içerisinde plafonyer avize, sarkıt avizeler ve taşlı avizeler olmak üzere birçok ürün yer almaktadır. Aynı zamanda akıllı avize modelleri için de avize kumandaları bulunur. Avize kumandası ile akıllı aydınlatma sağlayarak daha rahat bir kullanım yaratabilirsiniz.
 • Masa Lambası ve Gece Lambası Çeşitleri

  • Çalışma alanlarında kullanımlarını sağladığımız masa lambaları oldukça kullanışlı şekilde üretilmişlerdir. Tasarımları bakımından kullanıcılara rahat çalışma imkanı sunmaktadırlar. Masa lambası modelleri kullanımları açısından da oldukça rahattır. Masa lambası çeşitleri dışında da gece lambaları bulunur. Gece lambaları daha ekonomik kullanma sahip olan ampul modelleridir. Gece lambası ampulleri daha tasarruflu bir çalışma sunmaları ile kullanıcılara da rahatlık sunmaktadır. Aynı zamanda okuma lambası çeşitleri de bulunmaktadır. Hem gece lambası olarak hem de masa lambası olarak da kullanılabilir. Prize takılan gece lambası modelleri de vardır. Renkli ampul çeşitleri ile geceleri hoş bir ışıklandırma sunar. Özellikle çocuklar için odalarında gece yatmadan prize takılan gece lambası kullanımı rahat olacaktır.
 • Işıldak - Fener Modelleri

  • Hem profesyonel hem de amatör alanlarda kullanımlarını sağladığımız el lambaları modelleri bulunmaktadır. Elektrik enerjisi olmayan alanlarda rahatça kullanımlarını sağlayabilmemiz için üretilmiş olan bu ürünler kullanıcılara da rahat bir çalışma sunarlar. Genel olarak tasarımları bakımından oldukça kullanışlı şekilde üretilmişlerdir. Hafif ve kompakt tasarımları ile rahat bir kullanımları bulunmaktadır. Işıldak ve fener modelleri ile karanlıkları kolayca aydınlatabilirsiniz. Kamp alanları içerisinde de kullanımları sağlanan kamp lambaları bulunmaktadır. Hepsine elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşarak, güvenli şekilde satın alabilirsiniz.
 • Abajur Modelleri

  • Dekorasyon açısından birçok alan içerisinde kullanımları sağlanan ürünlerdir. Abajur modelleri kullanıcılara rahat çalışma imkanı sunmaktadırlar. Aydınlatma kullanımından tavandan aydınlatma sevmeyenler için abajur modelleri oldukça kullanışlıdır. Küçük boyutları ile alanın ışıklandırılmasında rahat bir kullanım sunarlar. Abajur modellerine göz atarak rahat bir kullanım sağlayın. Elektromarketim.com üzerinden sizler için en ucuz abajur fiyatları bulunmaktadır. Güvenli ödeme yöntemlerinden yararlanarak bu ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.
 • Bitki Yetiştirme Armatürü Modelleri

  • Seralarda kullanımları sağlanan birçok bitki yetiştirme armatürü kullanılmaktadır. Bitkiye ışıklandırma açısından doğal olarak veremedikleri ışıkları yapay olarak sağlayabilmesi için tasarlanmışlardır. Laboratuvarlarda üretilen bitkiler için özellikle bu tür armatür modelleri oldukça yaygın bir kullanıma sahiptirler. Kullanımları ile bitkinin alması gereken tüm ışık kaynağını sunarlar. Bitki yetiştirme armatürleri ile bitkinin bütün ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilirsiniz. Hepsi kaliteli ürünler olup, sizlere rahat çalışma sunacaktır. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile tüm aydınlatma ürünlerine ulaşabilir, en ucuz fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçeneklerimiz ve hızlı teslimat yollarımız ile de keyifli bir alışverişin tadını çıkarın.
 • Solar Aydınlatma Ürünleri Modelleri

  • Solar aydınlatma ürünleri birçok alanda kullanıcıya elektrikten tasarruf imkanı sunmaktadır. Genel yapıları ile güneşten aldıkları enerji ile çalışırlar. Farklı alanlarda kullanılan modelleri ile kullanıcıların ilk tercihi haline gelmişlerdir. Elektrik enerjisinden tasarruf edebilmek adına özellikle bahçe aydınlatma sistemlerinde büyük avantaj sunuyorlar. Solar bahçe aydınlatma ürünleri içerisinde solar sokak armatürü, solar kamp aydınlatma, solar aydınlatma direği, solar ampul, solar aplik ve solar bahçe armatürü olmak üzere birçok model bulunur. Akvaryum aydınlatma ya da havuz aydınlatma içinde solar ürünler bulunmaktadır. Güneş enerjili lamba modelleri de özellikle kamp gibi alanlarda sizlere en iyi kullanımı sunar. Hepsi üstün performans ve kaliteli ışıklandırma sunarlar. Gün içerisinde güneşten aldıkları enerji ile hava karardığında ışıklandırma yapmaya başlarlar. Güneş enerjili aydınlatma ile birçok alanda ekonomik ışıklandırma sağlayabilirsiniz. Geçmişten günümüze aydınlatma araçları için en iyi seçenekler elektromarketim.com 'da. Hemen fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak güneş enerjili bahçe aydınlatma ürünlerine sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.