Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 71 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Freze Makinesi Çeşitleri ve Fiyatları

  • Endüstriyel ve sanayi alanlarında kullanılan belirli ürünler bulunmaktadır. Bunlardan biri de freze makinesi modelidir. Genel olarak üretim işlemlerinde kullanılan ürünlerdir. Malzemelere şekil verme işlemlerinde güçlü yapısı ile kısa sürede tamamlamaktadır. Süreç açısından kullanışlı bir ürün olması ile üretim yapılan alanlarda karşımıza çıkarlar. Örnek verecek olursak mobilya üretimi gibi alanlarda tercih edilmektedir. Bunların dışında evde de kullanımı sağlanabilecek, amatör kullanımlara da uygun modelleri bulunmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden istediğiniz alanda kullanılan modelde bir freze aleti bulabilirsiniz.
 • Freze Makinesi Ne İşe Yarar?

  • Makinenin üzerinde bulunan birçok kesici ağızlı bıçak ile doğrusal bir ilerleme hareketi yaparak iş parçalarından talaş kaldırma işlemi yapan makinelere freze denmektedir. Freze tezgahları oldukça kullanışlı ürünler olup, kolay kullanımları ve güçlü olmaları ile kısa sürede işlemleriniz bitirmenize yardımcı olmaktadır. İstenilen şekle getirmek için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Kullanım sağlanacak olan malzemenin tipine bağlı olarak da freze aleti seçimi yapılması gerekmektedir. Birçok kullanım şekli ve tasarımı olarak birbirlerinden farklı ürünler bulunmaktadır. Freze makinesi çeşitleri arasında el frezesi, ahşap freze makinası, yatay freze makinesi, freze aleti, dikey freze makinesi ve freze tezgahları bulunmaktadır.
 • Freze ve Torna Arasındaki Fark Nedir?

  • Torna ve freze makineleri arasında benzer kullanımlar bulunduğu için birbirlerine benzerler. Genel olarak ikisi de talaş kaldırma ve delme işlemleri yapmaktadır. Fakat aralarında önemli bir fark bulunmaktadır. Torna makinesi ile işlenecek olan parça dönerken kesici sabit bir şekilde kalmaktadır. Frezede ise tam tersi olarak işlenen parça sabit olup, tezgahın kesicileri ile parça üzerinde hareket etmektedir.
 • Freze Makinesi Nasıl Kullanılır?

  • Kullanımı oldukça kolaydır. İş parçası olarak kullanılan malzemenin tipine bağlı olarak kullanım şekli belirlenmektedir. Bu şekilde çok daha doğru bir kullanım sağlanabilir. Kendi ekseni etrafında dönen bir kesici takım ile oldukça kolay bir şekilde işlemlerini halledebilirsiniz. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen frezem makinası çeşitleri dayanıklı ve sağlam yapıya sahiptir. Tasarımları sayesinde de kolay ve rahat bir kullanım imkanı sunarlar.
 • En İyi Freze Makinesi Hangisidir?

  • Kullanımları bakımından en iyisi budur demek yanlış olabilir. Çeşitleri ve modelleri farklı olduğu için en iyisi demek doğru olamayabilir. Onun yerine en iyi kullanımı sağlamanız için nasıl bir seçim yapmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Marka bakımından en iyi kullanımı sunanlar Craft, Makita ve Scheppach gibi markaların üretimleridir. Oldukça kaliteli çeşitleri ile en iyi kullanım imkanı sunarlar. Tüm bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyat listeleri ile bulabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile satın alarak kullanabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.