Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
 • Freze Tezgahı Çeşitleri ve Fiyatları Nelerdir?

  • Farklı kullanıma sahip olan birçok freze modelleri ile doludur. Freze makinası tasarımları bakımından birçok farklı ürün modeline sahiptir. Bunlar arasında dik freze, el frezesi ve freze tezgahları bulunmaktadır. Farklı tasarım ve modellere göre ayrılan bu çeşitler ile kullanım alanlarında değişiklikler yapabilirsiniz. Hepsi tasarımları bakımından farklı kullanım alanlarına göre ayrılırlar. Keskin bıçakları ile oldukça kolay bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli ürün yapıları sayesinde birçok alanda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Sürekli kullanıma uygun olan bu ürünler ile uzun ömürlü ve yüksek performanslı çalışma alanı sağlayın. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürün çeşitlerine en uygun fiyat listeleri ile sahip olabilir, kaliteli bir çalışma alanı yaratabilirsiniz.
  • Yatay Freze Tezgahı Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

  • Genel yapıları bakımından freze tezgahları arasında çeşitler yer alır. Yatay freze tezgahı da tasarım olarak diğerlerinden farklıdır. Özellikleri bakımından talaş tahliyesi işlemlerinde yatay freze tezgahı oldukça kullanışlıdır. Yerçekimin etkisi ile kesim ensasında ortaya talaş çıkar. Daha iyi bir talaş tahliyesi için de daha iyi bir yüzey bitirme özelliği bulunması gerekir. Daha hızlı işleme alarak uygulamalar içerisinde yatar testere tezgahı modelleri kullanılır. Aynı zamanda soğutma sıvısı bakımından da talaş tahliyesi için yardımcı olan makinelerdir.
 • Yatay Freze Tezgahı Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

  • Freze tezgahları daha profesyonel işlerde kullanılan bir ürün olması ile büyük alanlarda kullanılmaktadır. Frezeleme takımları kullanımları bakımından oldukça rahat olmaları ile birçok zor işlemi kolayca yapmanızı da sağlamaktadır. Freze ucu ile birçok tasarım yapabilir, farklı freze uçları kullanarak da şekillendirme sağlayabilirsiniz. Freze tezgahı modelleri bakımından oldukça kullanışlı seçeneklere sahip olup, farklı alanlar için de tercih edilebilmektedir. Teknik yapılarına bağlı olarak bu ürünler arasından seçim yapabilir ve yüksek performanslı kullanım sağlayabilirsiniz. Genel olarak freze tezgahında yapılan işlemler baz alınarak seçim yapıldığında en iyi kullanımı sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm freze tezgah çeşitlerine en uygun fiyat listeleri ile sahip olabilir, kaliteli kullanımları sayesinde de çalışma ortamlarının verimini arttırabilirsiniz.
  • Freze Tezgahı Kısımları Nelerdir?

  • Freze tezgahları profesyonel alanlar içerisinde kullanıldıkları için farklı olarak pek çok kısma sahiptir. Ana kısımları; gövde, konsol, araba, tablası ve başlıkları şeklindedir.
  • Gövde yapısı, tezgah kısmının dişli kutularını taşmaktadır. Aynı zamanda çelik döküm kullanılarak tasarlanmış olan ana kısmıdır. Darbe gibi dış koşullardan gelen etkilere karşı korunaklı şekilde tasarlanmışlardır. Aynı zamanda esneme de yapmaz. Bazı freze tezgahlarında ise gövdenin başka, başlığının da dişli kutusu bulunmaktadır.
  • Konsol ise aşağı ve yukarı şekilde hareket eden, üzerinde de araba bölümünü taşıyan alandır. Araba kısmı da konsol üzerinde kayan bir kızak sistemine sahiptir. Buna da araba denilir. Tabla ile beraber enine ilerleme hareketi yaparak kullanılırlar.
  • Tabla yapısı da üzerinde bağlama işlemlerinin yapılabilmesi amacı ile T-kanallar açılarak, düzlem yüzeyli bir kısma sahiptir. Boyuna doğru hareket eden tabla, alt tarafındaki kırlangıç kuyruğu kanalı sayesinde arabayı hareket ettirir.
  • Başlıkları ise freze tezgahı için üretilmiş özel malzemelerdir. Freze çakılarının hareket etmesi için konumlarını düzenleyen kısma denir.
 • Freze Tezgahı Ne İşe Yarar?

  • Genel kullanımları bakımından frezeleme işlemleri ahşap üzerinde gerçekleştirilmektedir. Freze tezgahı da profesyonel kullanımlar için tasarlanmış olup, masaüstü bir kullanıma sahiptir. Taşınabilirliği bulunmamaktadır. Üretimleri sırasında oldukça kullanışlı seçenekler sağlamaları ile tercih sebebi haline gelmişlerdir. Farklı kullanım alanlarına sahip olmaları ile birçok alanın ahşap işlemesinde tercih edebilmektedirler. Freze tezgahları arasında da çeşitli ürünler bulunmaktadır. Bunlar yatay freze tezgahı, düşey freze tezgahı, üniversal freze tezgahı, imalat ve gövde tipi freze tezgahları, planya tipi freze tezgahları olarak bilinir. Genel olarak çeşitliklerine bakıldığında bu ürünlerin ne kadar kullanışlı olduğunu görebilirsiniz.
  • Mini Freze Tezgahı Nedir?

  • Yapıları bakımından freze tezgahı çeşitleri arasında pek çok ürün bulunur. Mini freze tezgahı da bunlar arasında yer almaktadır. Standart freze tezgahı modellerine nazaran daha küçük boyutlarda üretilmektedirler. Tezgah freze makinesi çeşitleri genel olarak kullanım alanlarına ve şekillerine göre üretilmektedir. Mini freze tezgahı aynı zamanda el freze tezgahı olarak da bilinmektedir. Daha ufak ve kompakt tasarımları ile kullanıcılara rahat çalışma sunarlar. Tüm freze tezgahı çeşitleri için elektromarketim.com ‘a gelebilir, kolayca seçiminizi yapabilirsiniz.
 • Freze Tezgahı Çalışma Prensibi Nedir?

  • Çalışma şekilleri bakımından kullanımları oldukça basittir. Farklı tasarımlara sahip olan çeşitleri yüzünden çalışma stillerinde de değişiklikler meydana gelmektedir. Elektrikli aletler arasında yer alan freze tezgahları elektrik enerjisi sağlandığında çalıştırılmaktadır. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, sürekli kullanıma uygun tasarıma sahiptirler. Dayanıklı ve sağlam yapıları ile birçok alanda tercih edebileceğiniz ürün çeşitleri ile özellikle mobilya tasarımlarında tercih edebilirsiniz. Kullanıcı dostu freze tezgahları için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, uzun ömürlü kullanmanın tadını çıkarın.
 • Frezeler Tezgaha Nasıl Bağlanır?

  • Bağlantı işlemleri genel olarak kolaydır. İçerisinde yer alan kabloları ile bağlantılarını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Freze tezgahları masaüstü modeller oldukları için kullanışlı birçok seçeneğe sahiptirler. Büyük iş parçaları üzerinde de kolayca işlemlerinizi yapmanıza yardımcı olmaları ile tercih edebilirsiniz. En iyi kullanımı sunacak olan freze tezgahları için hemen elektromarketim.com ‘u ziyaret edin.
 • Freze Makine Fiyatları Neye Göre Değişir?

  • Freze makinesi fiyatları genel olarak kullanım alanlarına ve özelliklerine göre değişim göstermektedir. Her kullanım alanı için uygun bir modeli bulunması ile fiyat skalasında da değişimler söz konusudur. Daha profesyonel çalışmalarda kullanmak isterseniz eğer, freze tezgahı modelini ona göre seçebilirsiniz. Ama daha amatör işlemler için kullanılacak ise mini freze tezgahı ya da el freze tezgahı modellerini kullanabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden size en uygun freze makinesi fiyatları bulunmaktadır. Hepsini inceleyerek en ucuz freze tezgahı fiyatı ile satın alabilirsiniz. Hızlı teslimat yollarımız ile de kısa sürede içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.