Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 362 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8
 • Anahtar Grubu Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel bir tanım ile; elektrik devresinde akımın yolunu açarak, sistemin açılıp kapanmasını sağlayan tesisat araçlarına denir. Diğer bir adla düğme olarak bilinmektir. Her türlü alanda kullanılan bu araçların çeşitleri de fazlasıdır. Hayatımızın her alanında karşımıza çıkan bu araçlar sayesinde cihazları daha kolay bir şekilde kullanmaktayız. Bu ürünler daha çok yedek parça gibi düşünülebilir. Sahip olduğunuz cihazın düğmesi bozulduğunda yerine yenisini alarak cihazınızın tekrar çalışmasını sağlayabilirsiniz. Uzun ömürlü ve sağlam yapıları vardır. Elektromarketim.com ’da Ayka ve Schneider gibi öncü markaların en kaliteli anahtar çeşitlerini bulabilir, uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.
 • Anahtar Nedir?

  • Elektrik sistemleri içerisinde yer alan ürünler olmaları ile birçok alanda karşımıza çıkarlar. Genel olarak bir elektrik devresi içerisinde akımın yolunu açma ve sistemin açılıp kapanmasına yardımcı olan tesisat araçlarından biridir. Elektrik enerjisini kullanmak için bu ürünler tercih edilmektedir. Cihazların düğmeleri bozulduğunda onları tamir etmek için veya ışık sistemleri kullanımında tercih edilmektedir. Ayrı özelliklere ve şekillere sahip olan bu ürünlerin hepsinin kullanım alanları farklıdır. Bu yüzden kullanım alanlarına uygunluğuna göre tercih yapılmalıdır. Size en uygun ürünü bulabilmeniz için; anahtar çeşitleri ve fiyatlarını Elektromarketim.com ’dan inceleyebilir, hızlı teslimat güvencesiyle satın alabilirsiniz.
 • Anahtar Grubu Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşitleri arasında birçok ürün modeli bulunmaktadır. Bunlar anahtarlar, deviatörler, jaluzi anahtarlar, komütatörler, light anahtarlar, vavienler, enerji saver, çerçeveler, kontrol anahtarı, dimmerler gibi ürün modelleridir. Kullanım alanları bakımından her yerde tercih edebileceğiniz çeşitlere sahiplerdir. Bu sayede de rahat bir çalışma imkanı sunarlar. Elektrik sistemleri içerisinde yer alan bir ürün olması ile kullanımları yararlıdır. Tüm bu ürün modellerine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, en ucuz fiyatlar ile anahtarlara sahip olabilirsiniz. Light anahtarlar, bir lamba ya da lamba gruplarını açma kapama işlemini yapan araca light anahtarı denir. Vavien anahtarlar, hayatlarımızı kolaylaştırmak için üretilen birçok ışıklandırma sistemi bulunmaktadır. Bunlardan biri de vavien anahtar olarak bilinir. Işıklandırma yapmamız gereken uzak mesafeli yerlerde kullanabileceğiniz bir araçtır. Komütatörler ise bir elektrik devresi üzerindeki akımın açıp kapama işlemini sağlamaktadır. Aydınlatma sisteminde kullanılan, bir veya birden fazla lambayı kontrol eden anahtar tipidir. Birden fazla yerden açıp kapama işlevini yerine getirmektedir. Diğer bir adla ara vavien (permütatör) olarak bilinir. Basit anlatımla; vavien anahtarının, üç anahtar durumuna dönüştürülmüş halidir. Dimmer, alternatif akım ile çalışan güç kontrol devresidir. Aydınlatma sistemlerinde parlaklığı ayarlamak için kullanılmaktadır. Hepsi kullanışlı modelleri ile sizlere kolaylık sunarlar. İstediğiniz ve anahtar modelini kullanım alanına göre seçebilirsiniz.
 • En İyi Anahtar Grubu Hangisidir?

  • Birçok ürün çeşidine sahip olan ürünler olmaları ile sizlere rahatlık sunarlar. Her alanda ve her yerde kullanabileceğiniz anahtar çeşitleri ile kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Anahtar çeşitleri ve en ucuz fiyatlar için elektromarkeitm.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Sizler için en iyi anahtar çeşitleri sayfamızda bulunmakta olup, en uygun seçenekler ile de sahip olabilirsiniz. Schneider markasının üretmiş olduğu tüm ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.