Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Kaliteli Elektrikli Vinç Modelleri


Elektrikli vinç modelleri genel olarak kaldırma ekipmanları arasında yer almaktadır. Birçok çalışma alanı içerisinde elektrikli vinç gibi ekipman modelleri görebilirsiniz. İnsan gücünün yetmediği alanlarda kaldırma çalışması yapılabilecek pratik ürünlerdir. Tasarımları bakımından hepsi kaliteli yapıları ile pek çok alanda kullanımı tercih edilmektedir. Çalışma şekilleri bakımından elektrikli olarak tasarlanmışlardır. Bu da kullanıcı için ekstra işlem durumunu ortadan kaldırmaktadır.


Elektrikli vinç modelleri uzaktan kumanda ile kolayca kontrol edilebilir olup, manuel açıdan herhangi bir işlem sunmaz. Bu sayede kaldırma işlemleri oldukça kolay ve kısa sürede gerçekleşmektedir. Aynı zamanda halk arasında bu ürünler mini vinç olarak da geçmektedir. Tasarımları bakımından daha küçük boyutlardadır. Mini vinç ismini de oradan almıştır. Balkon vinci ya da el vinci olarak da halk arasında duyabilirsiniz.

Elektrikli Vinç Kaldırma Kapasiteleri


Elektrikli vinç çeşitleri genel olarak çok fazla ürün modeline sahiptir. Kaldırma kapasitesi geniş olan farklı modelleri sayesinde pek çok alanda çalışma imkanı sunarlar. Genel olarak Mytol ve Max Extra markaları daha çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise tamamen çok fazla kaldırma kapasitesine sahip çeşitleri bulunmasıdır. Örneğin Mytol 400-800 kg elektrikli vinç ve Mytol elektrikli vinç 250 - 500 kg popüler ürünler arasında yer almaktadır. Kaldırma kapasitelerine bağlı olarak birçok yerde kolay çalışma sunarlar. Max-Extra 400-800 elektrikli vinç modeli de popülerdir. Bu kapasiteli modeller daha yaygın şekilde tercih edilmektedir.


 ➤  Bunların dışında 250 kg vinç, 500 kg vinç, 1 tonluk vinç, 2 tonluk vinç, 3 tonluk vinç gibi çeşitler de bulunmaktadır. Hepsi oldukça kullanışlı ve sağlam ürünlerdir.

Elektrikli Vinç Seçiminde Dikkat Edilecek Unsurlar


1. Elektrikli vinç seçiminde ilk olarak kullanım alanına dikkat etmek gerekmektedir.


2. Kaldırılacak olan ağırlığa göre elektrikli vinç seçimi yapılmalıdır.


3. Kaldırma kapasitesini bildiğiniz ürünler arasından seçim yaptığınız zaman çok daha iyi bir çalışma sağlayabilirsiniz.


4. Elektrikli vinç kaldırma kapasitelerine örnek olarak 1 toluk vinç, 2 tonluk vinç., 500 kg vinç ya da elektrikli vinç 125 250 kg gibi ürünleri görebilirsiniz.


5. Marka bazlı olarak da seçiminizi yapmanız önemlidir. Mytol vinç ve Max Extra vinç çeşitleri en iyi elektrikli vinç markası olarak bilinmektedir. Üstün kaliteli üretimleri sayesinde uzun ömürlü kullanım sunarlar.


6. Kaliteli elektrikli vinç modelleri için Mytol ve Max Extra ürünlerini inceleyebilirsiniz.


7. Sonrasında kaldırılacak malzemelerinin ağırlığına uygun kaldırma kapasitesine sahip elektrikli vinç modelini seçebilirsiniz.

Elektrikli Vinç Montajı


Elektrikli vinç montajı kullanımı bakımından önemli bir noktadır. Güvenli kullanım için elektrikli vinç mekanizmasının doğru bir şekilde kurulması gerekmektedir. Montaj işlemi doğru yapılmadığı takdirde tehlikeli durumlara sebebiyet verebilir. Elektrikli vinç montajı için isterseniz destek de alabilirsiniz. İlk olarak markaların bağlantı şemaları ayrı şekilde yapılabilir. Bu sebeple örneğin Mytol elektrikli vinç bağlantı şeması ya da Max Extra elektrikli vinç bağlantı şeması kontrolü yapmanız gerekir.


 •  Elektrikli vinçler üç parçadan meydana gelmektedir. Bunlar ise elektrikli şaryo, somun ve mil olarak bilinir.


 •  Sabitleme işlemleri için milin vinç üzerinde bulunan deliklere yerleştirilmesi gerekmektedir.


 •  Deliklere yerleştirme işleminden sonra, tekerli plaka bulunmaktadır. Bunu mile takadar sabitleyin.


 •  Elektrikli şaryo kısmını ise tek kiriş köprü ya da NPI alt flanş kısmına asın.


 •  Somunu uygun bir konuma getirerek ayarlamaları yapın ve boşluk olmamasına dikkat edin.


 •  Sonrasında T askı demiri göreceksiniz. Bu demiri yan plaka kısmına iki civata ile sabitleyin.


 •  Bu askı aparat elektrikli vinç hareket ederken kablosunu toplu bir şekilde durmasını sağlar.


 •  Sonrasında elektrik bağlantı işlemi yapılarak, kurulumu bitirebilirsiniz.

Elektrikli Vinç Kullanımının Kolaylıkları


 ▶  Elektrikli vinç kullanmak pek çok taşıma işlemi için oldukça büyük bir kolaylık sunmaktadır. Kullanım alanlarına göre hem profesyonel hem de amatör çalışmalarda tercih edilirler. Örneğin balkon makara sistemleri olarak da elektrikli vinç kullanımını sağlayabilmektedir. Balkon veya teras gibi alanlar için küçük çaplı bir asansör sistemi sağlar. Örneğin ağır yüklerin eve taşınması için balkon yük makarası büyük bir avantajı sunar.


 ▶  El vinci olarak da pek çok alanda görebilirsiniz. Bunlar genel olarak manuel çalışma sunan vinç çeşitleri arasında yer almaktadır. Portatif vinç modelleri taşıma ve kaldırma da oldukça güçlüdür. Aynı zamanda asma vinç ya da akülü vinç gibi çeşitleri de görebilirsiniz.


 ▶  Kullanım kolaylığında en çok kaldırma kapasiteleri önemlidir. 1 tonluk elektrikli vinç ve 250 500 kg elektrikli vinç gibi çokça çeşidi bulunur. Geniş kaldırma aralığına sahip modelleri görebilirsiniz.


 ▶  Elektrikli mini vinç modelleri ile insan gücünün yetmediği pek çok ağır malzemelerin kaldırılmasını sağlayabilir, kısa sürede işlerini kolayca halledebilirsiniz.


 ▶  Mytol elektrikli vinç 400/800 modelleri gibi pek çok çeşidi elektromarketim’de bulabilir. Max Extra ve Mytol vinç modelleri ile kolay kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.

Elektrikli Vinç Fiyatları


Elektrikli vinç fiyatları genel olarak marka ve kaldırma kapasitesi bazından değişim göstermektedir. Vinç fiyatları genel olarak profesyonel işlemlerde kullanıldıkları için kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Bu sebeple daha uzun ömürlü ve dayanıklı bir çalışma sunarlar. Fiyat performans açısından oldukça iyi ürünlerdir.


Asansörlü vinç fiyatları genel olarak kaldırma kapasitelerine göre değişir. Örneğin 1 tonluk vinç fiyatları ile 400-800 kg elektrikli vinç fiyatları aynı oranda olmaz. Kaldırma kapasitesi ne kadar artarsa fiyat skalasında da değişim olmaktadır.


400-800 kg elektrikli vinç en ucuz fiyat seçenekleri için elektromarketim’e göz atabilirsiniz. Elektromarketim ile her zaman en uygun fiyatı ve en kaliteli ürünü bulabilirsiniz. 1 tonluk caraskal fiyatı ya da 2 tonluk vinç fiyatları en ucuz seçenekler ile sizleri bekliyor.

Max Extra Elektrikli Vinç Çeşitleri ve Fiyatları


Max Extra vinç çeşitleri; tasarımları bakımından kullanıcılara rahat çalışma imkanı sunan ürünlerdir. Kaldırma ekipmanları içerisinde yer alan elektrikli vinç modelleri kullanım şekilleri bakımından yüksek performans sunarlar. Birçok alan içerisinde rahat ve kolay çalışma şekilleri ile kullanıcılara üstün kaliteli sağlamaktadırlar. Yapıları bakımından da oldukça üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. Bu sayede de uzun ömürlü ve dayanıklı yapıya sahiptirler. Max Extra elektrikli vinç çeşitleri elektromarketim üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Max extra 400 800 elektrikli vinç çeşitleri için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. En uygun Max Extra elektrikli vinç 600x1200 gibi çeşitleri ile sizleri bekliyor. En ucuz max extra elektrikli vinç fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilir, güvenli ödeme seçeneklerinden yararlanarak satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımız ile de kısa süre içerisinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Mytol Elektrikli Vinç Çeşitleri ve Fiyatları


Kullanımları bakımından elektrikli vinç çeşitleri birçok yerde karşımıza çıkmaktadır. Mini vinç olarak kullanımı sağlanan çeşitleri ile de oldukça kolay bir çalışma imkanı sunmaktadırlar. Mytol markası üstün kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmış olduğu elektrikli mini vinç çeşitleri ile kullanıcılara rahatlık sunmaktadır. Mytol elektrikli vinç çeşitleri ile yüksek performanslı çalışma sağlayabilirsiniz. Farklı tasarımları ile kullanıcılar için oldukça iyi bir çalışma sunarlar. Mytol elektrikli vinç modelleri ile uzun ömürlü bir çalışma sağlayıp, üstün performans elde edebilirsiniz. Mytol 400 800 kg elektrikli vinç çeşitleri için ise hemen sayfamızı ziyaret edin, fırsatları kaçırmadan kolayca sahip olun. Hem güvenli ödeme seçeneklerimizden yararlanabilir hem de hızlı teslimat yollarımız ile de kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Biglift Elektrikli Vinç Çeşitleri ve Fiyatları


Birçok profesyonel alanlar içerisinde kullanımları sağlanabilen ürünlerdir. Hem kullanışlı tasarımları hem de dayanıklı yapıları ile kullanıcılara uzun ömürlü çalışma imkanı sağlarlar. Genel olarak amatör alanlarda da kullanımları yaygındır. Kullanıcılar için Biglift elektrikli vinç çeşitleri popüler ürünler arasında yer almaktadır. Kaldırma kapasiteleri bakımından da rahatlık sunuyor olmaları ile kullanışlıdırlar. Yüksek performanslı çalışma şekilleri ile sizlere verimli bir çalışma sunacaklardır. Elektrikli halatlı vinç fiyatları da sayfamızda bulunur. 220 volt elektrikli vinç ve 600 1200 elektrikli vinç gibi pek çok çeşidi görebilirsiniz. Kullanım alanınıza uygun olanı seçip yüksek performanslı çalışanın tadını kolayca çıkarın. En ucuz Biglift elektrikli vinç fiyatları için elektromarketim.com ‘a bakabilir, hızlı teslimat yollarımız ile de bu ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Neden Elektromarketim’den Almalıyım?


 ✔  Elektromarketim her zaman en uygun fiyat politikasını benimsemiş bir kuruluştur. Müşterileri için en ucuz fiyatı belirleyerek, ekonomik bir alışveriş deneyimi sunar.


 ✔  Geniş ürün yelpazesi ile elektromarketim’de her şeyi bulabilirsiniz.


 ✔  En uygun fiyat, güvenli ödeme ve hızlı teslimat yolları ile de keyifli bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.


 ✔  Aynı zamanda elektrotoptan hizmetinden yararlanabilir, toptan alımlarınızda da en uygun fiyatı yakalayabilirsiniz.


 ✔  Elektropuan sistemi sayesinde harcadıkça kazanabilir, alışveriş yaptıkça indirim elde edebilirsiniz.


 ✔  Elektroblog sayfamız üzerinden ürünler ile alakalı bilgi edinebilir, birçok yeni bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.


 ✔  Kolay ve güvenli bir alışveriş için her zaman elektromarketim’i tercih edin.

Elektrikli Vinçler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Balkon Vinci Özellikleri Nelerdir?

  • Balkon vinci olarak adlandırılan ürünler genel olarak elektrikli vinç çeşitleridir. Balkon ya da teras gibi alanlara kurulumu yapılarak, apartman girişinden yükleri yukarı taşıma işlemini yapmayı olanak sunar. Eşya taşıma işlemleri için de balkon vinci oldukça kullanışlıdır. Eşya taşıma şirketlerinde de kullanımları görülmektedir. El vinci ırgat gibi modeleri de manuel işlemler için tercih edebilirsiniz. Ama caraskal vinç ya da elektrikli vinç çok daha pratik bir çalışma imkanı sunar.
 • Elektrikli Mini Vinçlerde Yükseklik Limiti Nedir?

  • Kaldırma kapasitelerine göre yükseklik de değişmektedir. Küçük vinç modelleri oldukları için halat boylarında değişimler görebilirsiniz. Seyyar vinç olarak da bilinen bu ürünler genel olarak farklı halat ölçülerine sahiptir. Elektrikli makara kısmının halat boyu 10 metreden 30 metreye kadar çıkabilmektedir. Modeller arasında kaldırma kapasitelerine bakarken halat ölçülerini de kontrol etmenizi öneririz.
 • Elektrikli Vinç Kullanımı Avantaj Sağlar mı?

  • Elektrikli vinç modelleri manul vinçlere göre çok daha avantajlı bir kullanım sunmaktadır. Vinç motoru bulunması ile her şeyi otomatik şekilde kumanda edebilirsiniz. Elektrikli mini vinç modelleri pek çok alanda yüksek performanslı ve rahat çalışma imkanı sunacaktır. Özellikle ağır yüklerin kaldırılması gereken alanlarda çalışanlara büyük bir avantaj sağlar.
 • En Çok Satan Elektrikli Vinçler Hangileri?

  • Elektrikli vinç modelleri arasında kaldırma kapasiteleri bakımından çeşitler yer alır. Her alanda kaldırma işlemi farklı olduğu için modellerde de en popüleri budur demek doğru olmayacaktır. Ama genelde müşterilerin ilgi gösterdiği ürünler arasında Max Extra, Biglift ve Mytol markaları yer almaktadır. Kaliteli markaların ürün çeşitleri oldukça için kullanıcıya üstün çalışma performansı sunarlar. Vinç elektrikli çalışıyor olması ile rahat ve pratik kullanım sunmaktadır. Elektrikli vinç 125 250 kg ya da 12V vinç gibi çeşitler ilgi gören ürünlere örnek verilebilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.