Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 63 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Menfez Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak fan ve aspiratör çeşitleri arasında birçok ürün modeli yer alır. Banyo ve mutfak aspiratörleri gibi menfezler de oldukça kullanışlıdır. Fan ve aspiratör çeşitleri genel olarak kullanılmakta olup, içerisinde özellikleri doğrultusunda ayrılırlar. Menfezler genel kullanım bakımından pratik çözümler sunan havalandırma ürünleri arasındadır. Uygun fiyatlı olmaları ile birçok alanda kullanımları tercih edilmektedir. Kaliteli yapıları ile de uzun ömürlü kullanım imkanları bulunmaktadır. Sürekli kullanıma uygun olan menfez modelleri hava giriş çıkışlarını sağlamaktadır. Birçok farklı model ve çeşitleri ile rahat bir kullanım sunarlar. Elektromarketim.com ile tüm menfez modellerine ulaşabilirsiniz.
 • Menfez Nedir?

  • Genel olarak kullanım amacı dışarıdan gelen temiz hava geçişini sağlamaktadır. Alüminyum ya da plastik kullanılarak tasarlanmaktadırlar. Üstün kaliteli plastik ve alüminyum kullanılmış olmaları ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağlarlar. Menfez kapakları bulundukları duruş açıları ile içeriye temiz hava girmesini sağlar. İçerisinde bulunan tel file sayesinde de herhangi bir haşerenin girmesine engel olmaktadır. Havalandırma ve hava geçişi için pratik bir çözüm sağlaması ile de kullanışlı modeller arasında yer almaktadırlar. Genel olarak mutfak ve banyo gibi alanlarda kullanımları tercih edilir. Sineklik görevi de görmektedirler.
 • Menfez Seçimi Nasıl Yapılır?

  • Seçim aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli konu ölçüleri olmaktadır. Kullanım sağlanacak olan alanın ölçülerine bakılarak karar seçim yapılması gerekmektedir. Böylece daha kullanışlı olacaktır. Panjur modelleri de bulunmaktadır. Bunlar hem estetik açıdan da güzel bir görüntü sağlarlar. Seçim esnasında hem tipleri hem de ölçüleri göz önüne alınması gerekmektedir. Tüm çeşitlere elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatları ile her alanda rahat ve kolay kullanım sağlayın. Sonuç olarak menfez seçimi için boyutları ve kullanılacak olan yere dikkat edilerek yapılmaktadır.
 • Menfez Kullanım Amacı Nedir?

  • Kullanım amacı bakımından önem taşıyan ilk konu madde geçişini sağlamasıdır. Madde geçişinin en önemlisi ise havalandırmadır. Özellikle küçük banyo ve tuvaletlerde koku gibi etkileri bırakmamak adına menfez kullanımı sağlanır. Aynı zamanda mutfak pencerelerinde de karşımıza çıkan bu modeller hava akımını sağlayarak rahatlık sunarlar. Her alan için mutlaka kullanılması gereken ürünler arasında yer alırlar. Doğalgaz kullanılan ev ve iş yerlerinde kullanımları sağlanması gerekmektedir. Bunun sebebini açıklamak gerekirse gaz kaçağı gibi durumlarda ortama hava giriş çıkışı sağlaması ile aslında önlem sağlamaktadır. Gaz kaçağı gibi tehlikeli durumlardan koruması ile gereklilik payı oldukça yüksektir. Bu sebeple mutfaklarda her zaman kullanılmaktadır.
 • Menfez Nerelerde Kullanılır?

  • Menfez kullanımı ihtiyaç hissedildiği her alanda tercih edilmelidir. Ev ve işyerlerinde oldukça yaygın kullanımları bulunur. Hemen hemen her evin mutfağının cam alanında görebilirsiniz. Cam kesici ile ortası menfez ölçülerinde kesilmektedir. Sonrasında oluşan kesik alana yapıştırıcı ile sabitlenerek kullanımı sağlanır. Yönü belirlendikten sonra da takarak çok rahat kullanımını sağlayabilirsiniz. Boyutları dikkat edilmesi gereken konudur. Bunun sebebi eğer öncesinde menfez alanı hazırlanmış ise ona uygun boyutları olan bir menfez seçmeniz gerekecektir. Kalıbı belli olan standart modeller de bulunmaktadır. Önünde bulunan kapağı açıldığında içerisinde bulunan tel ile hava geçişini sağladığını görebilirsiniz. Tüm uygun fiyatlı menfez çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.
 • En iyi Menfez Hangisidir?

  • Havalandırma fanı çeşitleri arasında yer alan bir üründür. Genel olarak en iyisi budur diyebileceğimiz bir çeşidi bulunmamaktadır. Bunun sebebi hepsinin yarı model ve boyutlara sahip olmasıdır. Kullanım sağlanacak olan alanın boyutları ve ölçüleri doğrultusunda seçimi yapılması gerekmektedir. Bu şekilde en sağlıklı kullanım sağlanmış olacaktır. Pencere ve cam gibi alanlara takılarak kullanımları sağlanmaktadır. Baca için kullanılan menfez modelleri de bulunmaktadır. İhtiyaç duyulursa onlardan da tercih edilebilmektedir. Pergeli olan modellerinden de seçim yapabilirsiniz. En uygun fiyat listeleri ile elektromarketim.com üzerinden menfez çeşitleri ve modellerine ulaşabilirsiniz. En ucuz menfez fiyatları ile satın alarak uzun ömürlü kullanımın tadını çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.