Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Isıtıcı Çeşitleri


Isıtıcılar, farklı modellerde bulunan fakat görevleri bakımından aynı işleve sahip olan ısıtma ürünleridir. Soğuk havalarda kullanılan ısıtıcılar hem iç hem de dış mekânda kullanılmak üzere, farklı özelliklerde üretilirler. Isıtıcı çeşitleri ısıtma, soğutma ve havalandırma kategorisinde yer alırlar ve sanayi tipi, elektrikli ve radyatör olmak üzere üç ana sınıfa ayrılırlar. Günümüzde ısıtıcı modelleri farklı isimlerle bilinmektedir. Bu isimler mini ısıtıcı, ortam ısıtıcıları, sıcak hava üfleme makinesi, elektrikli ısıtma fan ısıtıcı, üflemeli ısıtıcı, elektrikli sobalar, ısıtıcı fanlar olarak bilinmektedir.


Sanayi Tipi Isıtıcı Çeşitleri


Sanayi tipi ısıtıcılar, fanlı ve dizel olmak üzere iki kategoriye ayrılırlar. Aynı zamanda, çalışma şekline göre elektrikli ve mazotlu olacak şekilde üretilirler. Mazotlu ısıtıcılarda mazot ve dizel olmak üzere iki yakıt tipi bulunur. Sanayi tipi fanlı ısıtıcı modelleri genellikle elektrikli olurlarken, bacalı ve bacasız ısıtıcı modelleri mazotlu olurlar. Sanayi tipi ısıtıcılar evde kullanıma uygun olmayan ürünlerdir. Sanayi tipi ısıtıcılara örnek vermek gerekirse; şantiye ısıtıcısı, infrared ısıtıcı, elektrik fanlı ısıtıcı, kümes ısıtıcı, sıcak hava üfleyen ısıtıcı ve ısıtıcı soba örneklerini verebiliriz.


Fanlı Isıtıcı Çeşitleri


Fanlı ısıtıcılar, bulunduğu ortama direkt olarak sıcak hava üflemektedir. Olduğu ortamın havasını ısıtmak yerine ekstra olarak sıcak hava gönderen fanlı ısıtıcılar genellikle büyük alanlarda tercih edilmektedir. Hem iç hemde dış mekan kullanımına uygun olan bu ısıtıcı türleri endüstriyel alanda kullanımı sağlanan ısıtıcılardır. Soğuk havalarda oldukça etkili çözüm sunmaktadırlar.


Dizel Isıtıcı Çeşitleri


Dizel ısıtıcılar bulundukları ortamın sıcaklık değerini yükseltmek için tercih edilen modellerdir. Soba olarak da bilinen bu ürünler yakıt tipi olarak maz ile çalışmaktadırlar. Isıtmış oldukları havayı kullanım alanına göndererek ısıtma görevini üstlenirler. Tasarımları sayesinde oldukça kullanışlıdırlar ve yer değiştrime konusnda kolaylık sğalamaktadırlar.


Elektrikli Isıtıcı Çeşitleri


Elektrikli ısıtıcılar, genellikle ev tipi ısıtıcılardır. Ev içerisinde kullanılan ev tipi elektrikli ısıtıcı modelleri dış mekân da kullanıma uygun olurlar. Elektrikli ısıtıcılara elektrikli soba da denmektedir. Elektrikli ısıtıcı içerisine giren infrared ısıtıcı ürünleri, ısıyı kızılötesi ışınlar yayarak vermektedir. Infrared ısıtıcılar bulunduğu ortamın havasını değil, direkt olarak dönük oldukları noktayı ısıtırlar. Evotech markasının, Evo elektrikli ısıtıcı ürünleri hem iç mekânda hem de dış mekânda rahatlıkla kullanılmak üzere üretilmişlerdir. Aynı zamanda elektrikli infrared ürünleri kumandalı modelleri de bulunmaktadır. Bu sayede uzaktan kontrol etme olanağı sağlarlar.


Dış Mekan Isıtıcıların Önemi


Dış mekan ısıtıcıları, özellikle soğuk hava koşullarında açık alanlarda konforu artırmak ve kullanıcıların dış mekan aktivitelerini daha keyifli hale getirmek için önemli bir rol oynar. Bu ısıtıcılar, restoran terasları, cafe bahçeleri, otel açık alanları ve ev bahçeleri gibi mekanlarda yaygın olarak kullanılır. Soğuk hava şartları, insanların dış mekan etkinliklerini kısıtlayabilir, ancak ısıtıcılar sayesinde bu mekanlar yıl boyunca kullanılabilir hale gelir. Ayrıca, dış mekan ısıtıcıları, işletmeler için müşteri memnuniyetini artırabilir ve müşterilerin daha uzun süre dış mekanlarda vakit geçirmelerini sağlayarak işletmelerin gelirini olumlu yönde etkileyebilir. Bu nedenle, dış mekan ısıtıcıları sadece konfor ve keyif için değil, aynı zamanda işletmelerin ticari başarısı açısından da önemli bir unsurdur.


Tasarruf Sağlayan Isıtıcı Önerileri


Eğer tasarruflu bir ısıtıcı tercih etmek istiyorsanız mutlaka kullanım alanınıza göre bir ısıtıcı modeli tercih etmeniz gerekmektedir. Kullanım alanının metrekare veya ölçülerine göre bir ısıtıcı modeli tercih ederseniz ısıtma sistemi olumlu şekilde çalışacak ve ekstra elektrik harcamanıza gerek kalmayacaktır. Bu konuya dikkat ettiğiniz takdirde gerekli ısıya olması gereken süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Tasarruflu ısıtıcı modelleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, dilediğiniz markaların kaliteli ürünlerine göz atabilirsiniz.


Kaliteli Isıtıcı Markaları


Isıtıcı modelleri ile ön planda olan pek çok marka mevcuttur. Fakat bu markalardan en çok tercih edilen ve beğenilen markalara örnek vermek gerekirse Evotech ve Heatbox markalarını söyleyebiliriz. Bu iki marka ısıtıcı modelleri ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı zamanda uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri ile kullanıcılara ekstra kaliteli deneyim imkanı sunmaktadırlar.


Evotech Isıtıcı Modelleri


Evotech markası hem sanayi tipi hemde ev tipi vantilatör modelleri ile dikkat çeken bir markadır. Üstün kalite ürün grupları ile her zaman uygun fiyat aralığı sunmaktadır. Oldukça popüler olan evotech markası Infrared grupları ve kumandalı modelli ile kullanıcıların çok tercih ettiği ısıtıcı markalarından biridir.


Heatbox Isıtıcı Modelleri


Heatbox özellikle karavan tipi ısıtıcı modelleri ile tercih edilen kaliteli bir ısıtıcı markasıdır. Yıllardır özveri ile çalışarak kullanıcılarını memnun eden Heatbox fiyat konusunda da bütçe dostudur. Farklı güç seçenekleri sunar ve üstün kaliteli modelleri ile her zaman dayanıklı ürünler üretmektedir. Aynı zamanda kaliteli ürünleri ile uzun ömürlü kullanım deneyimi sağlayarak kullanıcılarını memnun etmektedir.


En Uygun Isıtıcı Fiyatları


Birbirinden kaliteli ısıtıcı modelleri için web sitemizi ziyaret ederek kaliteli markaların ısıtıcı modellerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda kampanyalar ve kaçırılmayacak ile dilediğiniz ürünlere en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Hemen elektromarketim.com’u ziyaret edin ve bir ısıtıcı sahibi olmak için alışverişe başlayın! Güvenilir ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat imkanları için üye olmayı unutmayın!


Isıtıcıyı Neden Elektromarketim'den Almalıyım?


✓ Elektromarketim üzerinden en kaliteli ısıtıcı modellerine en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.


Elektrotoptan ile toplu alımlarınızda özel teklif sistemimizi kullanarak çok daha hesaplı bir alışveriş yapabilirsiniz.


✓ Çağrı merkezimiz üzerinden merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi sahibi olabilir, alışveriş esnasında destek alabilirsiniz.

Isıtıcılar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Isıtıcı Çok Yakar mı?

  • Daha yüksek güce sahip ısıtıcılar genellikle daha fazla enerji tüketir. Ayrıca, ısıtıcının kullanım süresi de önemlidir; uzun süreli kullanımda daha fazla enerji tüketimi olacaktır. Elektrik tarifesi de önemlidir çünkü farklı zamanlarda gün içinde farklı fiyatlandırma uygulanabilir.
 • En Az Elektrik Harcayan Isıtıcı Hangisi?

  • Isıtıcılar, farklı alanlarda kullanılmak üzere farklı özelliklerde üretilirler. Tasarruflu ısıtıcılar, kullanım alanına uygun olan ısıtıcılardır. Kullanılacak alanın büyüklüğüne uygun olan ısıtıcı, tasarruf bakımından avantaj sağlar. Isıtıcıların ayarlanabilir derecede olmaları da enerji tasarrufuna katkıda bulunur. Derece ideal sıcaklığı getirildiğinde, fazla ısı ve enerji tüketiminin önüne geçilir. Çoğu ısıtıcı fan ürünleri soğukta sıcak hava üflerken, sıcakta da soğuk hava üflemektedir. Bu sayede ise tek ürünle iki ihtiyaç karşılandığından bütçeye de tasarruf yapılmaktadır.
 • Sanayi Tipi Isıtıcı Ne Alınır?

  • Sanayi tipi ısıtıcı modelleri için bir tercih yapmanız gerekiyorsa mutlaka Evotech veya Heatbox markalarını tercih etmenizi öneririz. Hem kaliteli hemde hesaplı ısıtıcı modelleri ile oldukça popüler olan bu ısıtıcı markaları kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bu konuda web sitemizi ziyaret ederek çok daha fazla bilgi sahibi olabilir, aynı zamanda kaliteli markaların ürünlerini inceleyebilirsiniz.
 • En İyi Isıtıcı Markası Hangisi?

  • En iyi ısıtıcı, kullanım amacına ve kullanım alanına en iyi şekilde uyan ısıtıcıdır. Birçok marka tarafından çeşitli özelliklerde ısıtıcı üretilmektedir. Evotech markası da bu markalardan biridir. Evotech markasının üretmiş olduğu sanayi tipi ısıtıcılar, yüksek ve hızlı bir şekilde ısıtma sağlarken bunu sessiz şekilde yaparlar. Bu sebeple sessiz çalışılması gereken alanlarda sıkça tercih edilirler. Evotech Evo 10 elektrikli ısıtıcı ürünü, bu özellikteki sanayi tipi ısıtıcılarına örnek verilebilir. Evotech Evo 3 sanayi tipi elektrikli ısıtıcı ise daha kompakt yapıdaki mini ısıtıcı ürünüdür. Bu ürünler dışında Evotech markası içerisinde; Infrared elektrikli ısıtıcılar, Evotech Evo 5 ve Evo 40 gibi çeşitli özelliklerde ürünler de bulunmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden kaliteli ısıtıcılara, uygun fiyat ve hızlı gönderim seçenekleriyle kolayca ulaşmak mümkündür.
 • Mazotlu Isıtıcı Nasıl Kullanılır?

  • Mazotlu ısıtıcılar, özellikle soğuk hava koşullarında mekanları ısıtmak için kullanılan etkili cihazlardır. Bu ısıtıcıları kullanmak için öncelikle doğru güvenlik önlemlerini almak önemlidir. Cihazı kullanmadan önce, üretici tarafından sağlanan talimatları dikkatlice okumak ve anlamak gereklidir. Genellikle, mazotlu ısıtıcıları kullanmak için özel yakıt tanklarına ihtiyaç duyulur; bu nedenle, tankın doğru bir şekilde bağlandığından ve yakıt seviyesinin yeterli olduğundan emin olunmalıdır. Isıtıcıyı çalıştırmadan önce, hava giriş ve çıkışının engellenmediğinden emin olunmalı ve cihazın düzgün bir şekilde yerleştirildiğinden emin olunmalıdır. Isıtıcı çalışırken, odanın havalandırılması önemlidir. Son olarak, cihazın düzenli bakımını yapmak, performansını artırmak ve güvenliği sağlamak için önemlidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.