Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
 • Isıtıcı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Isıtıcı modelleri arasında birçok farklı ürün bulunmaktadır. Hepsi ayrı özelliklere sahip ayrı kullanımlara sahiptirler. Kullanım alanlarına göre farklıları olabilmektedir. Soğuk havalarda kullanımını sağladığımız ısıtıcı çeşitleri rahat kullanımları sayesinde birçok alanda tercih edilmektedir. Modelleri farklı olan ürün çeşitleri ile her alana uygunlardır. Çeşitleri arasında birçok farklı ürün bulunmaktadır. Pratik çözümler için kullanımları sağlanan ürünler arasında yer alırlar. Uzun süreli kullanımlara dayanıklı olan çeşitleri ile ilgi çekicilerdir. Birçok alanın ısıtma sistemleri için kullanımları sağlanmaktadır. Farklı çeşitlerin olduğu ısıtıcı grubu üyelerine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat listeleri ile sahip olarak rahat kullanımın keyfini çıkarın.
 • Isıtıcı Çeşitleri Nelerdir?

  • Isıtıcı çeşitleri ve modelleri arasında geniş bir ürün listesi bulunmaktadır. Birçok farklı kullanım alanına uygun olacak ısıtıcı modelleri üretilmiştir. Her alanın ısıtma sistemi sağlanabilmesi amacı ile geniş bir yelpazesi bulunur. Bunlar arasında örnekler verecek olursak üflemeli ve elektrikli gibi çeşitleri söyleyebiliriz. Bunun dışında elektriksiz kullanımları olan farklı enerji kaynakları ile çalışan modeller de bulunur. Oda ısıtması için ek olarak kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Tasarruflu kullanım sunan ısıtıcı çeşitleri de mevcuttur. Isıtıcılar arasında soba gibi modellerde bulunur. Ayaklı ısıtıcılar da kullanım alanlarına göre farklılık sağlaması için tercih edilirler.
  • Elektrikli Isıtıcı Çeşitleri

  • Kış aylarında vazgeçilmez haline gelen elektrikli fanlı ısıtıcı modelleri oldukça çeşide sahiptir. Evotech markasının üretmiş olduğu kaliteli elektrikli ısıtıcı çeşitleri oldukça kalitelidir. Hem iç hem dış mekanda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Genel yapıları bakımından yüksek performans sunan ürünlerdir. Elektrikli ısıtıcı çeşitleri ile geniş alanların da ıstıma işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Mazotlu Isıtıcı Çeşitleri

  • Özellikleri bakımındna çalışma prenspleri diğerlerine göre farklıdır. Mazotlu çalışma şekli ile oldukça üstün bir çalışma sunar. Sessiz çalışma şekilleri ile kullanıcıların ilgisini çekerler. 
  • Radyatör Modelleri

  • Petek görünümde olan radyatör çeşitleri ev gibi alanların ısıtmasında oldukça kullanışlıdır. Soğul hava koşullarında iç mekanda kolay ve pratik bir çözüm sunarlar.
  • Rezistans Çeşitleri

  • Isıtma işlemlerinde kullanımları sağlanan ek ürünlerden biridir. Sistem içerisinde ek ürün olarak tercih edilebilir. Yedek parça bakımından rezistans çeşitlerine de bakabilirsiniz. 
 • Isıtıcı Nasıl Kullanılır?

  • Kullanımları genel olarak ısıtma ihtiyacı olan alanlardır. Çeşitleri ve modellerine göre kullanım şekillerinde farklılıklar söz konusudur. Panel gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bunların diğerlerine göre kullanımları farklıdır. Masa altı kullanımı sağlanan çeşitleri dış mekanlar için kullanılmak üzere tasarlanmışladır. Kafe, restoran gibi alanlarda tercih edilmektedir. Duvar tipi modelleri de bu tarz alanlarda tercih edilmektedir. Ayak ısıtıcı modelleri olarak da bilinmektedir. Boyutları küçük olan bu modelleri kullanış sunar. Kullanımları oldukça kolaydır. Bu sayede de kullanıcıları memnun bırakırlar. En iyi markaların ürünleri arasında elektromarketim.com üzerinden seçim yapabilirsiniz. Bu çeşitler dışında radyatör ve infrared ısıtıcı modelleri de bulunur. Kullanım rahatlıkları ile tercih edilmektedir. İstediğiniz alana uygun modeli çeşitler arasından seçerek kullanımını sağlayabilirsiniz.
 • Hangi Isıtıcı Daha Tasarrufludur?

  • Genel olarak her ısıtıcının tasarruflu modelleri bulunmaktadır. Teknik özelliklerine dikkat ederek istediğiniz ürünün tasarruflu olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Kaliteli markaların içerisinde yer alan birçok farklı ısıtıcı çeşitleri bulunmaktadır. Bu ürünleri inceleyerek karar verebilir, tasarruflu ısıtıcı modellerinden satın alabilirsiniz.
 • Isıtıcı Seçimi Nasıl Yapılır?

  • Isıtıcı çeşitleri arasında kullanıcının isteğine bağlı olarak seçim yapılması gerekmektedir. Hangi ortam için kullanılacak olması önemlidir. Buna dikkat edilerek seçim yapıldığında daha sağlıklı bir kullanım sağlanabilmektedir. Kullanım amacı ve teknik özellikleri doğrultusunda seçim yapılabilmektedir. Boyut ve tasarımları üzerinde de durulması gerekmektedir. Fanlı gibi çeşitler de bulunduğu için kullanılacak olan alana göre modeline karar verilebilir.
 • En İyi Isıtıcı Hangisidir?

  • Genel anlamda en iyi ısıtıcı budur demek çok doğru bir tabir olmamaktadır. Bunun sebebi bahsettiğimiz gibi kullanım alanlarına göre farklıların bulunmasıdır. Kullanılacak olan yerlerde seçim aşamasında dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunun dışında farklı özelliklere sahip birçok model olduğu için bu modellerin kullanışlı olup olmadığına bakmak gerekir. Kullanacağınız ortam için teknik olarak uygunluğuna bakarak satın aldığınızda en iyi ısıtıcı kullanımı sağlayabilirsiniz. Evotech ve Zobo gibi kaliteli markaların tüm ürünlerine göz atabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm ısıtıcı çeşitleri en uygun fiyatları ile bulunmaktadır. En ucuz ısıtıcı modelleri için hemen göz atabilir, yüksek verimli kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Daha detaylı bilgi için de "Kış Aylarını Yaza Çeviren Isıtıcı Modelleri" blog yazımıza göz atabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.