Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 50 ürün görüntüleniyor.
1 2

 • Isıtıcı Çeşitleri Nelerdir?

  • Isıtıcılar, farklı modellerde bulunan fakat görevleri bakımından aynı işleve sahip olan ısıtma ürünleridir. Soğuk havalarda kullanılan ısıtıcılar hem iç hem de dış mekânda kullanılmak üzere, farklı özelliklerde üretilirler. Isıtıcı çeşitleri ısıtma, soğutma ve havalandırma kategorisinde yer alırlar ve sanayi tipi, elektrikli ve radyatör olmak üzere üç ana sınıfa ayrılırlar.
  • Sanayi Tipi Isıtıcı Çeşitleri

  • Sanayi tipi ısıtıcılar, bacalı ve bacasız olmak üzere iki kategoriye ayrılırlar. Aynı zamanda, çalışma şekline göre elektrikli ve mazotlu olacak şekilde üretilirler. Mazotlu ısıtıcılarda mazot ve dizel olmak üzere iki yakıt tipi bulunur. Sanayi tipi fanlı ısıtıcı modelleri genellikle elektrikli olurlarken, bacalı ve bacasız ısıtıcı modelleri mazotlu olurlar. Sanayi tipi ısıtıcılar evde kullanıma uygun olmayan ürünlerdir.
  • Evotech markası, ısıtıcı konusunda çeşitli modellerde ürünler üreten markadır. Sanayi tipi Evotech ısıtıcı ürünleri hem elektrikli hem de mazotlu olacak şekilde birbirinden ayrılırlar. Bu ürünlerin çoğu soğuk havalarda ısıtıcı görevi görürken, sıcak havalarda da soğutucu görevi görürler. Bu özelliklerinin dışında Evo tech ısıtıcı ürünleri özel bir kurulum gerektirmeden hızlı bir şekilde kullanılabilirler. Örneğin; Evo fanlı ısıtıcı modelleri ortamdaki havayı tekrardan ve hızlı olacak şekilde ısıtırlar. Evo 22 ısıtıcı ise en güçlü ısıtıcılar arasına giren fanlı ve elektrikli ısıtıcı ürünüdür. Evotech fanlı ısıtıcı ürünleri sessiz çalıştıkları için etraftaki kimseyi rahatsız etmezler.
  • Elektrikli Isıtıcı Çeşitleri

  • Elektrikli ısıtıcılar, genellikle ev tipi ısıtıcılardır. Ev içerisinde kullanılan ev tipi elektrikli ısıtıcı modelleri dış mekân da kullanıma uygun olurlar. Elektrikli ısıtıcılara elektrikli soba da denmektedir. Elektrikli ısıtıcı içerisine giren infrared ısıtıcı ürünleri, ısıyı kızılötesi ışınlar yayarak vermektedir. Infrared ısıtıcılar bulunduğu ortamın havasını değil, direkt olarak dönük oldukları noktayı ısıtırlar.
  • Evotech markasının, Evo elektrikli ısıtıcı ürünleri hem iç mekânda hem de dış mekânda rahatlıkla kullanılmak üzere üretilmişlerdir. Aynı zamanda elektrikli infrared ürünleri kumandalı modelleri de bulunmaktadır. Bu sayede uzaktan kontrol etme olanağı sağlarlar.
  • Radyatör Çeşitleri

  • Radyatörler, kalorifer peteği ile aynı görünüme sahip ısıtıcı ürünleridir. Farklı dilimlerde ve farklı güçlerde üretilen radyatörler, kuvvetli ısıtıcı performansı sağlarlar. Radyatörler elektrikle çalışan ısıtıcılardır ve ısıları rezistansla ortaya çıkar. Yağlı radyatör modellerinde ısı yağ tarafından korunmakta ve peteklerde dolaşarak ısıtma sağlamaktadır.
 • Isıtıcı Modelleri Nerelerde Kullanılır?

  • Isıtıcı modelleri kullanım alanlarına göre farklı modellerde ve özelliklerde üretilirler. Sanayi tipi ısıtıcılar sanayi, şantiye, atölye vb. büyük iş sahalarına sahip olan alanlarda kullanılırlar. Çoğunlukla dış alanlarda kullanımları görülen sanayi tipi ısıtıcılar, fazla geniş olan iç mekanlarda da kullanılabilirler. Elektrikli ısıtıcılar ise genellikle evlerde, kafelerde, restoranlarda vb. daha ufak alanlarda kullanılırlar. Örneğin; Infrared modelleri tavan veya duvara asılarak kullanıma uygunlardır. Radyatörler de elektrikli ısıtıcılar gibi daha ufak alanlarda kullanılırlar. Evlerde, ufak iş yerlerinde ve ofislerde kullanıma uygun ısıtıcılardır.
 • Isıtıcı Nasıl Kullanılır?

  • Isıtıcıların çalışma şekilleri veya çalışma güçleri farklı olsa da temelde hepsi elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Kullanılacak alana göre kurulumları veya yerleştirilmeleri yapıldıktan sonra prize bağlanıp, rahatlıkla kullanılabilirler. Mazotlu olan sanayi tipi ısıtıcılarda ise ısıtıcıya gerekli mazot eklendikten ve elektrik enerjisi sağlandıktan sonra kullanıma başlanabilir.
 • Hangi Isıtıcı Daha Tasarrufludur?

  • Isıtıcılar, farklı alanlarda kullanılmak üzere farklı özelliklerde üretilirler. Tasarruflu ısıtıcılar, kullanım alanına uygun olan ısıtıcılardır. Kullanılacak alanın büyüklüğüne uygun olan ısıtıcı, tasarruf bakımından avantaj sağlar. Isıtıcıların ayarlanabilir derecede olmaları da enerji tasarrufuna katkıda bulunur. Derece ideal sıcaklığı getirildiğinde, fazla ısı ve enerji tüketiminin önüne geçilir. Çoğu ısıtıcı fan ürünleri soğukta sıcak hava üflerken, sıcakta da soğuk hava üflemektedir. Bu sayede ise tek ürünle iki ihtiyaç karşılandığından bütçeye de tasarruf yapılmaktadır.
 • Isıtıcı Seçimi Nasıl Yapılır?

  • Isıtıcı seçimi yapılmadan önce kullanım alanı belirlenmeli ve kullanım alanına uygun ısıtıcı seçilmelidir. Büyük, aynı zamanda da kapalı ve açık alanlarda kullanılmak üzere sanayi tipi ısıtıcılar tercih edilmelidir. Daha ufak ve ev gibi kapalı alanlarda veya dış mekanlarda kullanılmak üzere ise elektrikli ısıtıcılar veya radyatörler seçilmelidir. Sanayi tipi ısıtıcılarda bacalı ve bacasız, elektrikli ve mazotlu olmak üzere çeşitli özelliklerde ürünler bulunmaktadır. Elektrikli ısıtıcılarda ise infrared olmak üzere farklı özelliklerde ürünler vardır. Isıtıcı tipi seçildikten sonra, ısıtıcı ürünlerinin özellikleri araştırılmalıdır. Tüm bu özellikler göz önünde bulundurulduktan sonra, doğru ısıtıcıya ulaşmak mümkündür.
 • En İyi Isıtıcı Hangisidir?

  • En iyi ısıtıcı, kullanım amacına ve kullanım alanına en iyi şekilde uyan ısıtıcıdır. Birçok marka tarafından çeşitli özelliklerde ısıtıcı üretilmektedir. Evotech markası da bu markalardan biridir. Evotech markasının üretmiş olduğu sanayi tipi ısıtıcılar, yüksek ve hızlı bir şekilde ısıtma sağlarken bunu sessiz şekilde yaparlar. Bu sebeple sessiz çalışılması gereken alanlarda sıkça tercih edilirler. Evotech Evo 10 elektrikli ısıtıcı ürünü, bu özellikteki sanayi tipi ısıtıcılarına örnek verilebilir. Evotech Evo 3 sanayi tipi elektrikli ısıtıcı ise daha kompakt yapıdaki mini ısıtıcı ürünüdür. Bu ürünler dışında Evotech markası içerisinde; Infrared elektrikli ısıtıcılar, Evotech Evo 5 ve Evo 40 gibi çeşitli özelliklerde ürünler de bulunmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden kaliteli ısıtıcılara, uygun fiyat ve hızlı gönderim seçenekleriyle kolayca ulaşmak mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.