Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
  • Havalı Raspa Nedir?

    • Havalı el aletleri içerisinde yer alan havalı raspalar genellikle belirli yüzeyler üzerinde işlem yapmak için tercih edilmektedir. Çalışma şekli isminden de anlaşılacağı üzere havali olarak ilerlemektedir. Sahip olduğu mekanizma sayesinde hava basıncını kullanarak ilerleyen raspalar kalite ve sağlam ürünlerdir. Raspa olarak bilinen keskin kenarlı aletler daha önce işlem yapılmış yani işlenmiş yüzeylerin üzerindeki küçük ve ince yapıdaki talaşların temizlenmesi görevini üstlenmektedir. Raspalama ile yüzey üzerindeki çıkıntı, kalabalık cisimleri kaldırma işlemi ile düzgün ve pürüzsüz bir yüzey kalitesine ulaşmasını sağlamaktadır. Havalı raspalar genelde farklı isimler ile de bilinmektedir. Bunlar havalı raspa tabancası, havalı raspa motoru ve havalı raspa çekici olarak farklı isimler ile çeşitlenmektedir. Tüm havalı raspa ürünleri aynı amaca hizmet ederek kullanım tipine göre farklı değerlendirilmektedir.
  • Havalı Raspalar Nerede Kullanılır?

    • Havalı raspalar ile eğeleme, tornalama, planyalama ve frezeleme işlemi ile yüzeylerin üzerindeki kesici aletlerin bırakmış olduğu pürüzler ve taban üzerindeki sert kısımların kalan yükseklikler düzeltilmektedir. Bu yapılan pürüzsüzleştirme işlemini raspalama denmektedir. Kullanım alanı olarak geniş bir skalaya sahip olan havalı raspalar genellikle, atölye tamirhane, tamirat, onarım ve hobi çalışmalarında tercih edilmektedir. Her alanda malzeme tipine göre aynı amaç için kullanılan raspalar kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir. Raspalar kendi içerisinde uygulama şekline göre ayrılmaktadır. Düz raspalar, takma ağızlı raspalar ve üçgen raspalar olarak ayrılan raspalar çalışma şekilleri ile de farklılık göstermektedir. Genellikle elektrikli ve havalı raspalar tercih edilmektedir ve iş gücünü en aza indiren ürünler oldukları için kısa süreli sonuç veren modellerdir.
  • En İyi Havalı Raspa Hangisidir?

    • En iyi havalı raspa ürünü için tek bir örnek vermek çok doğru bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanıcı tamamen ihtiyacına göre bir karar vermelidir. Önemli olan raspa tipi ve çalışma şekli olduğu için mutlaka işlem yapılacak yüzeye göre bir tercihte bulunulmalıdır. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen Osaka, her türlü havalı el aleti modelleri ile üretmiş olduğu kaliteli ürünleri sayesinde dikkat çekmektedir. Havalı raspa ürünleri ile de kullanıcılardan tam not alan Osaka uzun ömürlü kullanım vaat eden ve güvenilir markalardan biridir. Tüm havalı raspa ürünleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun havalı raspa fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için mutlaka üye olayı, aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.