sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 138 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
 • Jeneratör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çevirmek için kullanılan gerekli makinelerden biridir. Bu makinelere ışık enerjisini elektriğe dönüştüren fotoelektrik hücreleri ile mekanik enerjiyi elektriğe çevirmektedir. Kimyasal enerjiyi de elektrik enerjisine çevirerek kullanılmaktadır. Isı enerjisi ile kullanılabilen ürün çeşitleri de bulunmaktadır. Birçok alanda kullanımlarını görebileceğiniz jeneratör çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret ederek en ucuz fiyat listeleri ile sahip olabilirsiniz. Güvenli ödeme seçeneklerimiz ve hızlı teslimat yollarımızdan yararlanarak hemen satın alabilirsiniz.
 • Jeneratör Ne İşe Yarar?

  • Jeneratörler belirli bir enerjiyi alarak elektrik enerjisine çevirmek için kullanılan makinelerdir. Birçok farklı enerji ile çalışabilen ve bu enerjileri kullanarak da elektrik enerjisi otaya çıkarabilen ürünlerdir. Elektrik enerjisi sağlayarak elektrik gereksinimi duyulan alanlarda kullanımları sağlanmaktadır. En küçük tesisten en büyük tesise kadar birçok alanda kullanımları ile karşımıza çıkarlar. Genel olarak farklı boyut ve büyüklükte olan ürünlerdir. Kapasitelerine bağlı olarak kullanım alanları belirlenmektedir. Doğru akım üreten ürünler olmaları ile oldukça kullanışlı seçeneklere sahiptirler. Herhangi bir enerjiyi elektriğe çevirerek cihazların çalışabilmesine yardımcı olurlar.
 • Jeneratör Nasıl Çalışır?

  • Çalışma prensipleri bakımından bir tel bobini çevrelemiş olduğu manyetik akım çizgisi değiştirildiğinde bobin üzerinde manyetik akım oluşmaktadır. Bu akıma göre değişen sarım sayısı ile orantılı olarak elektromotor kuvvet oluşmaktadır. Elektrik enerjisini elde etmek amacı ile jeneratör mekanik enerji kaynaklarını kullanmaktadır. Buhar türbini, su enerjisi, rüzgar enerjisi ve güneş enerjisi gibi durumlardan faydalanmaktadırlar. Jeneratör çeşitleri oldukça farklı özelliklere sahip olan modelleri de içerisinde barındırmaktadır. Elektrik jeneratörü çeşitleri için en ucuz fiyatları elektromarketim.com üzerinden görebilir, ev tipi jeneratör modellerine de ulaşabilirsiniz. Mini jeneratör modelleri de bulunmakta olup, kullanımları bakımından da yararlılardır. En ucuz jeneratör fiyatları için kategori sayfamıza göz atabilirsiniz.
 • Jeneratör Ne Kadar Yakar?

  • Genel kullanımlarına bakıldığında hepsinin değişik özellikleri bulunmaktadır. Bu sebeple de yakma oranlarında değişiklikler oluşmaktadır. Kapasite ve özelliklerine bağlı olarak yakma işlemleri de değişim gösterdiği için net bir cevap veremeyiz. Ürün üzerinden gidildiğinde daha net sonuçlar ortaya çıkacaktır. Sessiz jeneratör ve küçük ev tipi jeneratör modelleri ile evinizde de kullanım sağlayabilirsiniz. Otomatik jeneratör çeşitleri de bulunmaktadır. Hepsinin çalışma şekillerinde farklılıklar bulunması ile harcadıkları enerji de aynı oranda değildir. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz jeneratör fiyatları ile satın alarak kullanım sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Jeneratör Hangisidir?

  • Elektrik jeneratör çeşitleri genel kullanımları ve kapasiteli olarak birbirlerinden ayrıldıkları için kullanım sağlanacak olan alanın istediği kapasite oranına bağlı olarak seçim yapılması gerekmektedir. Bunun sebebi ise kapasitesi yeterli olmayacak olan alanlarda kullanımlarının zor olmasından kaynaklanır. Yeterli gelemeyecek olan alanlar için kullanımları zor olduğundan dikkatli bir seçim yapılırsa en iyi çalışma olanağını sağlayabilirsiniz. Mini ve küçük jeneratör modelleri daha az kapasiteli olmaları ile farklı alanlarda kullanımları sağlanmaktadır. Tüm çeşitleri elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyatlar ile bulabilir, güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.