Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
 • Hidrofor Nedir?

  • Pompalar içerisinde yer alan hidroforlar, şebeke suyunun yeterli olmadığı alanlarda şebeke suyunu veya depolardan gelen basınçlı su ihtiyacını karşılamak için tasarlanmış bir ürün çeşididir. Su basınçlandırma sistemi olarak bilinen hidrofor pompası genelde elektrik ile çalışan bu sistem musluklardan gelen suyun basıncını arttırmak için kullanılır. Kullanım alanları oldukça geniştir. Binalarda, dairelerde, villalarda ve siteler gibi pek çok alanda şebeke basıncının yetersiz kaldığı anlarda devreye girerler.
 • Hidrofor Ne İşe Yarar?

  • Hidroforlar genelde direkt pompa olarak düşünülür ve birbirine karıştırılır. Fakat hidroforları pompalardan ayıran en belirgin özellik, hidroforlar bir sistem bütünüdür. Hidroforun en büyük amacı koruma ve kontrol sağlamaktır. Hidrofor pompa binaları ele alırsak en alt ve en üst kat için aynı ve yeterli basınç seviyesini koruyarak suyun iletilmesini sağlar. Hidroforlar kendi içlerinde belli tanımlar ile de karşınıza çıkabilir. Günlük hayatımızda hidrofor çeşitleri sessiz hidrofor, ev tipi hidrofor, otomatik hidrofor ve kompresörlü hidrofor olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Bir diğer kullanıcılar tarafından tercih edilen hidrofor çeşidi ise güç olarak 12 volt hidrofor modelidir.
 • Hidrofor Nasıl Çalışır?

  • Hidrofor çalışma prensibi olarak oldukça basit ve kolay bir yol izler. Direk amaca uygunluk gösteren hidroforlar basıncı düşük suyu algılar ve sonrasında hava ile sıkıştırarak istenilen yüksekliğe çıkartırlar. Otomatik olarak çalışan silindir depolu pompalama sistemine hidrofor yani basınçlandırma deposu denir. Geriye kalan basınçlandırma işlemini pompalar ve pompaların üzerinde bulunan ekipmanlar gerçekleştirir. Hidrofor kurulumu kompresör ile desteklenirse istenilen hava akışı çok daha kolay sağlanır. Hidrofor bağlantısı kompresör sayesinde basınç düştüğü an otomatik olarak devreye girer ve işlevini gerçekleştirmek için harekete geçer.
 • En İyi Hidrofor Hangisidir?

  • En iyi hidrofor modeli bu demek çok doğru bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanım yeri ve amacına göre çeşitlilik gösteren hidroforlar için en doğru kararı her zaman kullanıcı vermeli ve tercih etmelidir. Tüm kaliteli ve dayanıklı hidrofor çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, Einhell, Varan markalarının ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz. En uygun hidrofor fiyatları ile istediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Kampanyalar için üye olmayı aynı zamanda kaçırılmayacak binlerce fırsat için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.