Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 255 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6
 • NYY Kablo Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları bakımından elektrik sistemlerinde farklı birçok kablo görülmektedir. NYY kablo çeşitleri de bunlar arasında yer alır. Genel yapıları bakımından alçak gerilim kablosu çeşitlerinden biridir. Kullanımları alanları doğrultusunda çeşitlilik göstermektedirler. Elektrik kabloları kablo kesitlerinde falan farklı özelliklerde üretilebilmektedir. Genel yapıları bakımından elektrik akımını iletmek üzerine NYY kablo çeşitlerinden tercih edebilirsiniz. Alçak gerilim kabloları içerisinde yer alıyor olmaları ile uygulama alanlarına da dikkat etmelisiniz. Çeşitleri arasında 4x10 nyy kablo, 4x6 nyy kablo, 3x2 5 nyy kablo gibi birçok kablo kesiti bulunur. Uygulama alanlarına göre seçimleri yapılarak kullanılırlar. Tüm NYY kablo akım taşıma işlemleri için ölçülere elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile satın alarak hem ekonomik hem de hızlı alışverişin keyfini çıkarın.
 • NYY Kablo Nedir?

  • Genel yapıları bakımından akım taşıma işlemlerinde kullanılırlar. Alçak gerilim kablo grubunda yer almaktadırlar. Yapıları bakımından tek damalı olanlarda 1.5-10 mm2’’ye kadar olduğunda tek telli, 10 mm2’ye kadar olduğunda ise çok telli şekildedir. NYY kablo çeşitleri yalıtkan kılıfa sahip olup, dış kılıf ile de geçirilmiş vaziyettedir. Aynı zamanda 2 ve 4 damarlarında 10 mm2’ye kadar da tek tellidir. 100 mm2’den sonra ise büyük kesitlerde olup, çok telli halde üretilmektedirler. Tasarımları bakımından birbirine burulmuş damarları üzerine ortak kılıf takılmıştır. Üzerinde de siyah dış kılıfları bulunmaktadır.
 • NYY ve NYM Kablo Arasındaki Fark Nedir?

  • Genel olarak nym kablo çeşitleri sadece sıva üstü tesisatlarda kullanılmaktadır. Ama nyy kablo çeşitleri toprak altında da kullanılabilir özelliktedir. İki kablo çeşidi de tek damarlı olarak tasarlanmıştır. Tüm NYY kablo ve NYM kablo çeşitlerini görmek için elektromarketim.com ‘a gelebilirsiniz.
 • NYY Kablo Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından kablo kanallarında sıkça karşımıza çıkar. Enerji kablosu olarak toprak altında da kullanılabilmektedir. Aynı zamanda tatlı su ve tuzlu su olan alanlarda da kullanılabilir. Şalt tesisleri, endüstriyel alanlar gibi birçok tesisat içerisinde görülürler. Genel yapıları ile fazla mekanik zorlama olmayan yerlerde tercih edilirler. Kablo kanallarında rahatça kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
 • NYY Kablo Renkleri Ne İşe Yarar?

  • Tüm kablo çeşitleri için belirli bir renk skalası bulunmaktadır. Kırmızı, sarı, yeşil, mavi, siyah gibi renkler ile kullanım alanları belirtilir. Hangi amaç için kullanıldıklarını bakıldığında anlamak için renklerinde değişimler söz konusudur. NYY kablo çeşitleri içerisinde de gri ve siyah renkler bulunmaktadır. Tüm siyah nyy kablo ve gri nyy kablo çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.