Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 142 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
 • Polisaj - Zımpara Makinesi Çeşitleri ve Fiyatları Nelerdir?

  • Kaliteli polisaj ve zımpara makineleri ile oldukça rahat bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. En iyi markaların ürettiği tüm zımpara makineleri elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile satılmaktadır. Sürekli kullanıma uygun olan polisaj makinesi çeşitleri için hemen sayfamıza göz atabilirsiniz. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan bu ürünler kaliteli yapıları ile dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptirler. Dayanıklı ve sağlam yapıları ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunarlar. Yüksek performanslı ve verimli kullanımları sayesinde kullanıcıları memnun bırakırlar.
 • Şerit Zımpara Makinesi Nedir?

  • Birçok yüzey üzerinde kolayca çapak alma işlemini yapan ve polisaj çalışmalarına hazırlayan ürünlere şerit zımpara makinesi adı verilir. Çapak alma ve polisaja hazırlama işlemlerinde kullanılan bu makineler, üretim maliyetlerini de düşürmektedir. Üretimi arttıran ve yapısı bakımından uzun ömürlü kullanım imkanı sunan zımpara makinesi çeşididir. Şerit zımpara makinesi ile demir, paslanmaz çelik, ahşap, döküm gibi pek çok malzemenin yüzeyinde kolaylıkla işlem yapabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en uygun şerit zımpara makinası fiyatları ve çeşitlerini görebilir, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

  • Şerit Zımpara Kağıdı Nedir?

  • Şerit zımpara aparatı ve aksesuarları arasında pek çok ürün modeli bulunmaktadır. Şerit zımpara kağıdı da bunlardan biridir. Şerit zımpara kağıdı çeşitlerinde iki tür bulunmaktadır. Birincisi şerit zımpara makinesine takılarak kullanımı sağlanan aparattır, diğeri ise manuel kullanımlarda tercih edilen çeşitlerdir. Yapıları bakımından ikiside kullanışlı ürünlerdir. Şerit zımpara makinesi aparatları arasında şerit zımpara kağıdını görebilirsiniz. Farklı ölçü ve modellerde pek çok çeşide sahiptir. Makineye uygun olanı seçerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Polisaj ve Zımpara Makinesi Ne İşe Yarar?

  • Genel kullanımları bakımından birçok endüstriyel ve sanayi tesislerinde kullanımları sağlanabilmektedir. Kolay kullanılabilir tasarımları sayesinde birçok alanda tercih edilmektedirler. Bir alanın parlatılmasında kullanımı sağlanmak üzere üretilmişlerdir. Rahat bir kullanıma sahip olan tasarımı ile ergonomik tutuş sunar. Bu sayede kol ve bilek kısımlarında herhangi bir acı ya da yorulma hissi yaratmazlar. Otomobil sektöründe de tercih edilmektedir. Otomobilin daha parlak görünmesi için kullanılır. Kullanıldığı malzeme yüzeyinin pürüzlerini alarak polisaj zımpara makinesi kullanımı sağlanır. Polisaj makinesi çeşitleri arasında rahat kullanım sağlanabilecek birçok markanın üretimi bulunmaktadır. Bunlardan biri de Makita polisaj makinası çeşitleridir. Üstün kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Makita polisaj makinası yüksek performanslı kullanım olanağı sunarak verimlilik kazandırır. Çalışma ortamları ve profesyonel kullanımlar için tercih edilen bir üründür.
 • Şerit Zımpara Tezgahı Nedir?

  • Şerit zımpara tezgahı aslında şerit zımpara makinesi ile aynı üründür. Tezgah olarak anılmasının nedeni ise masaüstü çalışma şekline sahip olmasıdır. Şerit zımpara çeşitleri hem tezgah üzerinde hem de elde kullanılan ürün çeşitlerine sahiptir. Genelde masaüstü zımpara makineleri profesyonel alanlarda oldukça kullanışlıdır. Fakat taşıma işlemleri kolay değildir.
 • Polisaj ve Zımpara Makineleri Özellikleri Nelerdir?

  • Polisaj zımpara makinası çeşitleri bir takım ek kimyasal ürünler kullanarak malzemelerin yüzeylerini parlatma işlemini yapmaktadır. Daha düz ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olmaları için kullanımları tercih edilmektedir. Uzun süreli kullanım imkanları ve konforlu tutuşu ile birçok alanda karşımıza çıkar. Yüzeyleri pürüzsüz hale getirmek için polisaj ve zımpara makinası çeşitlerinden tercih edebilirsiniz. Özellikleri genel olarak hepsinin aynı şekildedir. Polisaj makinası ile zımpara da yapılabilmektedir. Bu sayede de artık bir opsiyon sunar. Zımpara makinesi çeşitleri için daha rahat kullanım imkanı sağlanabilmektedir.
 • Şerit Zımpara Aparatı Ne Yapılır?

  • Şerit zımpara aparatı ile zımparalama işlemleri yapılmaktadır. Zımpara makinesini kullanabilmeniz için bu aparatlar gereklidir. Cırt zımpara seti, bant zımpara aparatı, şerit bant zımpara gibi pek çok ürün çeşidi bulunur. Hepsi Şerit bant zımpara makinası ile beraber kullanılan ürünlerdir. Şerit zımpara ölçüleri kontrol edilerek makineye takılır, sonrasında zımparalama işlemi de kolaylıkla yapılır. Bant zımpara tekeri de bu ürünler arasında aparat olarak yerini almaktadır. Hepsi hem yedek parça hem de aksesuar olarak tercih edilen kaliteli ürünlerdir. Elektromarketim.com ‘da tüm şerit zımpara fiyatları görebilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz.
 • Polisaj ve Zımpara Makineleri Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları olarak birçok farklı örnek verilebilmektedir. Bunlar arasında otomotiv sektörü, sanayi tesisleri, endüstriyel alanlar, hobi, atölye, mobilya üretimi gibi birçok alanda tercih edilebilir. Aynı zamanda amatör kullanımları da bulunur. Çalışma prensipleri aynı olup sadece güç ve özelliklerinde değişiklikler olmaktadır. Zımpara makinesi çeşitleri bulunmakta olup, iki farklı model olarak ya da tek tek kullanımları sağlanabilmektedir. Uzun ömürlü kullanıma sahip olan polisaj makinesi fiyat listesi için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. En uygun polisaj makinesi fiyatları ile satın alarak verimli kullanım sağlayın. Zımpara makinesi fiyatları için kategori sayfamızı ziyaret ederek, en ucuz zımpara makinası fiyatları ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.