Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.
 • Zımpara Makinesi Nedir?

  • Pürüzlü yüzeyleri pürüzsüz hale getirmeye yarayan malzemeye zımpara denmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle beraber az insan gücü kullanarak, metal ve ahşap gibi maddeleri pratik ve kusursuz şekilde düzelten makinelere ise zımpara makinesi denir. Zımpara makinelerinin endüstri alanı, otomotiv sektörü ve mobilya sektörü gibi birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Zimpara makineleri, zımparanın harcadığı vakitten daha az vakit harcar, yüzeyleri daha hızlı ve etkili biçimde düzeltir. Böylece yüzeylerin üzerine yapılacak işlemler daha düzgün ve daha kaliteli bir şekilde yapılır.
 • Titreşimli Zımpara Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

  • Titreşimli zımpara makinası farklı formlara sahip olarak üretilmektedir. Dikdörtgen ve daire zımpara makinası gibi şekillerde bulunabilirler. Daire zımpara makinası modeline örnek; “Makita M9204B Dairesel Titreşim Zımpara” verilebilir. Titreşimli zımpara makinesi, modelleri bakımından da farklı modeller içerirler. Avuç içi zımpara makinesi kullanımı avuç içine oturtularak yapılmaktadır. “Makita BO4555 Avuç İçi Titreşim Zımpara” rahatça avuç ile kavranabilir ve birçok yüzey için kullanılabilir. El zımpara makinası ürünlerinden olan “Einhell 4460725 TC-OS 18/187 Li Solo Akülü Titreşim Zımpara” ise aktif toz emme özelliğine sahip olduğu için daha temiz bir çalışma imkânı sunar.
  • Bunun yanı sıra akülü zımpara makinesi ve elektrikli zımpara makinasi olarak ikiye ayrılırlar. Akülü zımpara makinası, çalışma enerjisini elektrik depolayan aküden almaktadır. Böylece akülü modeldeki titreşimli zımpara makinası, istenilen yerde rahatlıkla kullanılabilir. Elektrikli zımpara makinası ise gücünü prizden gelen elektrikten akımından almaktadır. Titreşim zımpara makinası modelleriyle genelde ince zımparalama yapılmaktadır. Zımpara makinası bakımı, temizliği ve işlevi için de ayrıca zımpara makinası aksesuarları bulunmaktadır.
  • Akülü Titreşimli Zımpara Makinesi

  • Şarjlı zımpara makinası olarak da geçen akülü zımpara makinası ürünleri kablosuz olan modellerdir. Dış mekânda yapılacak işlemlerde aküsü sayesinde prize ihtiyaç duymadan kullanılabilirler. Enerjilerini akülerden depoladıkları için, şarjları bitene kadar rahatlıkla kullanılırlar. Zımpara makinası şarjlı modeline örnek olarak; Makita DBO180RFJ 18V Li Akülü Titreşimli Zımpara Makinesiverilebilir.
  • Elektrikli Titreşimli Zımpara Makinesi

  • Elektrikli zımpara makinası modelleri, elektrik enerjisini prizden alan ürünlerdir. Akülü olmadıkları için, elektrik kesilmediği sürece kullanımına devam edilir. Birçok şekilde ve güçte elektrikli titreşimli zımpara makinası bulmak mümkündür. Üçgen, dikdörtgen ve daire başlıklı formlarda bulunabilirler. “Einhell 4460560 TE-OS 1320 Titreşim Zımpara Makinesi” ürünü üçgen formuna sahip olan üründür. Zımpara tabanı cırt bantlıdır ve profesyonel kullanıma uygundur. Ahşap ve metal gibi yüzeylerde hassas zımparalama işlemleri yapabilir.
 • Titreşimli Zımpara Makinesi Nasıl Kullanılır?

  • Titreşimli zımpara makinası fonksiyonel açıdan; ilk olarak yüzeye uygun zımpara seçimi yapılır, tozu hapsedecek torbası var ise makinaya yerleştirilir ve ileri geri hareket ettirilerek kullanılır. Kullanım alanı olarak ise; endüstriyel sektörü dışında hobi amaçlı da kullanılır. Hobi zımpara makinası , hobi işlerinde kullanıcıların iş gücünü azaltır ve yapılacak işin daha kusursuz şekilde ilerlemesine büyük katkıda bulunur. Genelde mini el zımpara makinesi şeklinde olurlar ve kullanımda rahatlık sağlarlar.
 • Titreşimli Zımpara Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Zımpara makinası titreşimli modeli alındığında dikkat edilmesi gereken en önemli şey hangi alanda ve ne tür ürünlerde kullanılacağıdır. Titreşimli zımpara makinası genelde ince zımparalama işlerinde kullanılmaktadır. Bunların dışında, şarjlı zımpara makinası mı yoksa elektrikli zımpara makinası mı daha çok işinize yarayacak? Buna karar verilmelidir. İşin veya yüzeyin küçüklüğüne göre küçük zımpara makinası tercih edilebilirken, yapılacak iş veya zımparalanacak yüzey daha zorlu ise ona göre daha farklı modeller tercih edilebilir.
 • En İyi Titreşimli Zımpara Makinesi Hangisidir?

  • Çoğu sektörde pratik olması ve işgücünde rahatlık yaratması amacıyla kullanılan titreşim zımpara makinası ürünleri, sık çeşitlilik göstermekte ve fiyatlar bakımından da birbirlerinden farklı olmaktadırlar. Modeline, gücüne ve kullanım alanına kadar birçok nedenden ötürü titreşimli zımpara makinası fiyatları değişmektedir. Kullanım alanı belirlendikten sonra o kullanım alanına uyacak birçok çeşitte titreşimli zımpara makinası bulmak mümkün olmaktadır.
  • Makita Titreşimli Zımpara Makinesi

  • Ürün çeşitliliği konusunda zengin olan Makita markası, titreşimli zımpara makinası konusunda da birçok çeşidi içerisinde barındırmaktadır. Makita titreşimli zımpara ürünlerinde farklı taban ölçüleri ve güçlerde zımpara makinası bulunmaktadır. “Makita M9204B Dairesel Titreşim Zımpara” dairesel, “Makita BO3710 Titreşimli Zımpara Makinesi” ise dikdörtgen formda olan titreşimli zımpara makinası ürünüdür.
  • Einhell Titreşimli Zımpara Makinesi

  • Einhell zımpara makinesi ürünleri fiyat performans açısından kullanıcılara oldukça avantaj sağlamaktadır. Kullanımları pratik ve konforlu ürünler üretmektedir. Farklı çalışma şekillerinde titreşimli zımpara makinası ürünleri vardır. “Einhell 4460720 TE-OS 18/230 Li Solo Akülü Titreşim Zımpara Makinesi” akülü zımpara makinası iken “Einhell 4460620 TE-OS 2520 E Titreşim Zımpara Makinesi” elektrikli zımpara makinası ürünüdür. Einhell zımpara makinesi ürünlerinden ihtiyacınız olanı seçebilir ve birçok alan içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.