Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 87 ürün görüntüleniyor.
1 2

 • Somun Sıkma Makinesi Çeşitleri ve Fiyatları Nelerdir?

  • El aletleri içerisinde yer alan somun sıkma makineleri, tadilat ve yapı işlerinde kullanım sağlanan matkap modelleridir. Hem somun sıkma hem de somun sökme işlerinde tercih edilen bu ürünler, kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Somun sıkma makineleri sahip oldukları özelliklere, kullanım şekli ve uygulama alanlarına göre farklı modellerde üretilmişlerdir. Devir sayıları, sıkma güçleri ve kapasiteleri gibi özelliklerinin yanı sıra ağırlıkları bakımından da birbirlerinden ayrılırlar.
  • Bunların yanı sıra ağırlık da el matkaplarında önemli bir özellik olup, daha hafif tasarıma sahip matkaplar ile çalışmak kullanıcı konforunu arttıran durumlardan biridir. Somun sıkmalar temelde elektrikli somun sıkma ve şarjlı somun sıkma makineleri olmak üzere iki çeşittir. Bu ürünler de kendi içlerinde sahip oldukları özellikler bakımından çeşitlere ayrılır. Hem profesyonel hem de amatör kullanımlarında tercih edebileceğiniz somun sıkmalar ile sert ya da yumuşak yüzeylerde çalışabilirsiniz.
  • Tork Ayarlı Somun sıkma Tabancası Nedir?

  • Tork özelliği genel olarak darbeden meydana gelir. Tork ayarlaması yapılan somun sıkma modelleri daha rahat bir kullanış imkanı sunuyor. Torklu somun sıkma çeşitleri genelde darbeli somun sıkma modelleri ile aynı şekildedir. Darbe mekanizması bulunan somun sökme makineleri ile sert yüzeylerde, darbesiz modeller ile daha yumuşak yüzeylerde rahatlıkla çalışabilirsiniz. İster elektrikli somun sıkma çeşitleri arasından ister tek ya da çift akülü somun sıkma makineleri arasından tercih yapabilirsiniz. Elektromarketim.com ‘u ziyaret ederek yüksek kaliteli yapıda olan Makita somun sıkma makinelerini inceleyebilir, dilediğiniz ürüne güvenli ödeme ve hızlı teslimat güvencesiyle sahip olabilirsiniz.
 • Somun Sıkma Makinesi Nedir?

  • Somun sıkma tornavidası olarak da bilinen somun sıkmalar, elektrikli el aleti çeşitlerinden biridir. Genellikle tadilat ve yapı uygulamalarında tercih edilen bu ürünler ile fazla efor harcamadan çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz. Somun sıkma makineleri ile somun sıkma ya da sökme işlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Somun sıkma makinelerinin darbesiz ve darbeli, elektrikli ve akülü modelleri bulunur. Elektrikli somun sıkma makineleri elektrik tesisatının bulunduğu alanlarda gerçekleştirilen çalışmalarda tercih edilirken, akülü modeller ise kablosuz matkap modeli olması sayesinde elektrik tesisatına ihtiyaç duymadan istenilen her alanda kullanılan somun sıkma matkaplarıdır. Sağ sol dönüş özelliğine sahip olan el aletleri ile pratik kullanım sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilir, tüm ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabilirsiniz.
  • Şarjlı Somun Sıkma Makinesi Nedir?

  • Akülü somun sıkma makinesi çeşitleri genelde şarjlı somun sıkma olarak bilinmektedir. Akülerin şarj dolum işlemleri oldukları için şarjlı somun sıkma makinesi denir. Fakat elektrikli modellerde de şarj özelliği olan çeşitler vardır. Güç kablosunu prize takarak şarj edilen elektrikli somun sıkma modellerini görebilirsiniz.
  • Elektrikli Somun Sıkma Makinesi Nedir?

  • Elektrik enerjisi ile çalışan somun sıkma makinelerine; elektrikli somun sıkma makinesi adı verilir. Matkap çeşitleri arasında yer alan somun sıkma aletleri, el aleti ve tabanca tipinde olduklar için oldukça kullanışlıdır. Farklı markanın pek çok elektrikli somun sıkma modelini elektromarketim.com ‘da bulabilirsiniz.
 • Somun Sıkma Nasıl Çalışır?

  • Somun sıkma makineleri, zorlu çalışmalarda pratik kullanım sağlar. Bu makineler ile çalışma oldukça kolay ve rahattır. Somun ya da vida gibi malzemelerin, sıkılması ya da sökülmesi işlerinde kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Genellikle üzerlerinde bulunan pratik kullanım düğmeleri yardımı ile çalıştırılan bu ürünler, sağ ve sol dönüş özelliğinde kullanılabilir. Tork değiştirme başlıkları seri bir şekilde değiştirilebilir. Şarjlı somun sökmeler akülerinden aldıkları enerji ile elektrikli somun sökmeler ise elektrik tesisatlarından elde ettikleri enerji ile çalışmaktadır. Somun sökme makinelerini çalıştırma tetiği yardımı ile kolaylıkla çalıştırabilir, zorlu çalışmalarınızda kısa sürede başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.
  • Hangi Somun Sıkma Aparatı Almalıyım?

  • Somun sıkma makineleri için pek çok farklı aksesuar ve aparat üretilmiştir. Hepsi kullanım şekilleri bakımından sizlere kaliteli çalışma olanağı sunmaktadır. Her kullanım için üretilmiş olan somun sıkma aparatını kullanabilirsiniz. Somun sıkma makinesi dışında bu işlemi manuel yapmak isterseniz eğer sıkma penseleri bulunmaktadır. Onları kullanarak da sıkma işlemlerini yapabilirsiniz.
 • Somun Sıkma Nasıl Kullanılır?

  • Somun sıkmalar sağ sol dönüş özelliğine sahip olan ve bu sayede somun, cıvata ve vida gibi malzemelerin sıkılmasının yanı sıra sökülmesi işlerinde de kullanım sağlanan ürünlerdir. Zorlu çalışmaları pratik hale getirmesi ile kullanıcıya rahat çalışma imkanı tanır. Kullanıcı tercihine göre elektrikli ya da şarjlı somun sıkma modelleri kullanılabilir. Burada önemli olan somun, vida ya da civata ölçüsüne uygun lokma tutucunun kullanılmasıdır. Sökme ya da sıkma işleminize uygun dönüş yönünü ve sıkma kademenizi belirleyerek somun sıkma makinelerini kullanabilirsiniz. Tutma kolunu sıkıca kavradığınız makine rahat kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Somun Sıkma Anahtarı Ne İşe Yarar?

  • Somun sıkma aparatları arasında anahtar çeşitleri de bulunmaktadır. Somun sıkma ucu takmak için anahtarlar kullanılır. Sıkma ve sökme işlemlerinde kullanabilmenizi sağlayan somun sıkma anahtarı ile işlemleri kolaylıkla halledebilirsiniz.
 • Somun Sıkma Tabancası Alırken Nelere Dikkat Edilir?

  • Farklı çalışma prensiplerine sahip somun sıkma matkap modeli bulunur. Bunlar genelde somun sıkma tabancası olarak bilinen ürünlerdir. Akülü somun sıkma, elektrikli somun sıkma ve havalı somun sıkma olarak üç ayrı grupta çalışma şekilleri bulunuyor. Kullanımları bakımından oldukça rahat ürünlerdir. Seçim aşamasında buna dikkat ederseniz eğer en iyi somun sıkma tabancası kullanımını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Osaka havalı somun sıkma ya da Makita somun sıkma makineleri ile uzun ömürlü çalışma sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Somun Sıkma Hangisidir?

  • Genel kullanımları bakımından benzerlik gösteren somun sıkma makineleri güç, kapasite ve çalışma devri gibi özellikleri bakımından farklı modelleri ile kullanıcıya sunulmuştur. Yapacağınız uygulamaları göz önünde bulundurarak ürün özelliklerini belirlemeniz gerekir. Ayrıca somun sökme makinesinin ağırlığı da oldukça önemlidir. En iyi somun sıkma makineleri, hafif yapıda ve ergonomik tasarıma sahip olmalı, titreşim emme özelliği bulunmalı ve yapacağınız işlemi karşılayacak teknik özelliklere sahip olmalıdır. Bu bağlamda Makita markasına ait somun sıkma makinelerini tercih edebilir, kaliteli ve dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü kullanımlar sağlayabilirsiniz. En iyi somun sıkma ve sökme çeşitlerini Elektromarketim.com ‘da bulabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.