Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 648 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 14
 • Çok Kontaklı Fiş ve Priz Çeşitleri – Fiyatları

  • Birçok alanda kullanımları sağlanabilen ürün modelleri bulunmaktadır. Genel olarak elektrik sistemleri içerisinde yer alan bu ürün kullanım alanlarına göre de çeşitlilik sağlamaktadır. Endüstriyel alanlar içerisinde kullanımlarını sağlayabileceğiniz çok kontaklı makine ve pano üreticileri bulunmaktadır. Kontrol ve sinyal devreleri için olması gereken tüm bağlantı ihtiyaçları için uygulamalar kullanılmaktadır. Genel olarak bu tür standart uygulamalar için 4 kontaklı, 5 kontaklı, 6 kontaklı, 10 kontaklı, 16 kontaklı, 24 kontaklı, 32 kontaklı, 48 kontaklı modeller bulunur. Aynı zamanda 6x35A /12x35A, 4/0x80A ve 4/2x80A şeklinde de fiş prizlerin vidalı, itmeli ve yaylı olarak çeşitleri bulunmaktadır. Çok kontaklı fiş ve çok kontaklı priz modelleri genel olarak birçok farklı özelliğe de sahiptir. Aynı zamanda aksesuar çeşitleri de bulunur. Gerekirse akseusarları hem yedek parça hem de ek ürün olarak kullanabilirsiniz. Genel olarak endüstriyel alanlar içerisinde tercih edilen ürünler olmaları ile kullanımları önemlidir. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz çok kontaklı fiş ve priz fiyatları ile satın alarak kaliteli ve güvenli kullanım sağlayabilirsiniz. En uygun fiyatlı ürünler ile hemen sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Çok Kontaklı Fiş ve Priz Nedir?

  • Genel olarak endüstriyel alanlarda kullanılabilmesi için üretilmiş olan çok kontaklı fiş ve priz çeşitleri bulunmaktadır. Kullanımları bakımından daha profesyonel tercihler için kullanımları sağlanan ürünlerdir. Çok kontaklı fiş ve priz modellerine genel olarak sanayi tesisleri ve endüstriyel alanlar için tercih edebilirsiniz. Özellikleri bakımından standart ürünlere göre IP66/67 koruma sınıfı olarak üretilmektedirler. Aynı zamanda standart serilerinde tek ve çift olarak kelepçe seçeneğine sahiptirler. Çalışma sıcaklığı bakımından -40°C ile +125 °C arasında belirlenmişlerdir. Tasarımları açısından bakarsak da galvaniz kaplama ya da paslanmaz çelik kelepçe seçenekleri ile çeşitleri bulunmaktadır. Dış kaplaması ile darbeye dayanıklı alüminyum metal gövdesi bulunmaktadır. Yapıları bakımından çok kontaklı fiş ve priz çeşitleri dayanıklı ve sağlamdırlar. Ağır şartlara uygun olan HP ve HE serisinde bayonet kilitleme özelliğine sahiptirler. Metrik ya da PG rakor seçenekleri olan ürünleri de bulunmaktadır. Yay baskılı terminal ya da vidalı modelleri ile de standart olarak gümüş kontaklara sahiptirler. Sıkmalı olan terminalleri ile bağlantı modeline göre gümüş ve altın kontak seçenekleri bulundururlar. Çok kontaklı fiş ve prizler için üretilmiş olan terminal bağlantı modelleri de bulunmaktadır. Bunlar ise vidalı terminal bağlantı, yay baskılı terminal bağlantı ve sıkmalı terminal bağlantı şeklindedir.
 • Çok Kontaklı Fiş ve Priz Nerelerde Kullanılır?

  • Elektrik sistemleri içerisinde farklı alanlarda da kullanılmak üzere birçok farklı tesisat ürünü bulunmaktadır. Her alanda ve her güç için kullanımları sağlanabilecek olan fiş ve priz modelleri ile güvenli bir elektrik sistemi kullanımı yaratılmaktadır. Çok kontaklı fiş ve priz çeşitleri için de genel bir kullanım alanı bulunmamaktadır. İhtiyaca dayalı olarak kullanımları tercih edilmektedir. Daha güç ve güvenlik gerektiren alanlar içerisinde çok kontaklı fiş ve prizler seçilebilmektedir. Seçim aşamasında kullanım sağlanacak olan gücün miktarı doğrultusunda seçim yapmanız gerekecektir. Özellikle endüstriyel ve sanayi tesisleri gibi alanlarda fazla güç gereksinimleri bulunmaktadır. Yüksek güçlü makinelerin çalışması amacı ile çok kontaklı fiş ve priz modellerinin kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Çok Kontaklı Fiş ve Priz Hangisidir?

  • Bu ürünler elektrik sistemleri içerisinde yer alan tesisat ürünlerinden biridir. Kullanımları bakımından oldukça kullanışlı seçeneklere sahip olmaları ile rahatlık sunmaktadırlar. Çok kontaklı fiş ve priz çeşitleri sizler için en iyi modeller ile elektromarketim.com ‘da bulunmaktadır. Emas ve Mete Enerji markalarının üretmiş olduğu kaliteli ürün seçenekleri ile birçok alanda tercih edilmektedirler. Kullanım alanları açısından kolaylık sunan bu ürünler farklı tasarımları ile de kullanışlı modellere sahiptirler. Çok kontaklı fiş ve priz çeşitleri ile birçok alan içerisinde kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden hemen en ucuz fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Kullanım sağlayacağınız alana uygun olan ürünleri seçerek en iyi çok kontaklı fiş ve priz kullanımını ile güvenli bir elektrik sistemi oluşturun.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.