Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
 • Kablo Kelepçesi Nedir?

  • Genellikle elektrik alanında tercih edilen kablolar farklı bağlantı ürünleri yardımıyla düzenlenerek organize edilmektedir. Kablo kelepçeleri de bu bağlantı ürünlerinden biridir. Kablo karışıklığı oluşan veya sabitlenmesi gereken durumlarda kablo kelepçesi olarak bilinen aparatlardan yardım alınmaktadır. Tüm bu kelepçeler kablolar veya tellerin kullanımı için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Sahip oldukları kaliteli yapıları ve işlevsel tasarımları ile elektrik devrelerinde işlem yapan kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir. Farklı boyut ve form seçenekleri olan kablo kelepçeleri malzeme olarak da farklı türlerden oluşmaktadır. Genellikle cırt kablo kelepçesi, naylon kablo kelepçesi, plastik kablo kelepçesi, xlpe kablo kelepçesi olarak bilinen bu ürünler yapısı ve görüntüsü gereği u kelepçe çeşitleri olarak da bilinmektedir. Kablo kelepçesi metal malzemelerden de üretilmektedir ve dış koşullara karşı daha sağlam ve dayanıklı yapılara sahiptirler.
 • Kablo Kelepçesi Neden Kullanılır?

  • Kablo kelepçesi çeşitleri genellikle kablo, tel veya hortumları sabitlemek için tercih edilen ürünlerdir. Farklı ölçüleri olan kablo bağı çeşitleri kalıcı veya yarı kalıcı kablo sistemlerinde pek çok endüstriyel işlem esnasında kullanılmaktadır. Sahip oldukları hafif yapıları ile özellikle havacılık endüstrisinde sıklıkla tercih edilmektedir. Mekanizmalarında bulunan vida delikleri ile montaj işlemi sonrasında sabitlenen ve dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü kullanımı hedefleyen bu kablo kelepçeleri her türlü alanda kullanıma uygunluk göstermektedir. Sadece kabloları değil aynı zamanda tel ve hortumlar ile de kullanılan kablo bağı ölçüleri geniş bir skalaya sahiptir. Her bir kablo kelepçesi farklı alanlarda tercih edilseler de hepsi tek bir amaç için üretilen dayanıklı ve kaliteli ürünlerdir.
 • Kablo Kelepçesi Nerede Kullanılır?

  • Genellikle XLPE kabloların sabitlenmesi için tercih edilen kablo kelepçeleri geniş bir kullanım alanına sahiptir. Her türlü kablo bağlantısı gerektiren ve uzunluk açısından birikme yaratan kabloların belirli bir düzende ilerlemesi için sabitleme işlemini gerçekleştiren kablo kelepçeleri, kullanıcılar tarafından sıklıkla ihtiyaç duyulan bir ürün grubudur. Kullanım alanları bakımından genellikle havacılık, endüstriyel fabrikalar, iş yerleri ve ev gibi daha pek çok ortamda tercih edilen kablo kelepçeleri düzen ve organize konusunda kullanışlı yapıları ile dikkat çeken ürünlerdir. Kablo aksesuarları konusunda güven kazanan Gwest, Reksan, Schneider, Topart ve Tork gibi markalarının kablo kelepçesi ürünlerine elektromarketim.com web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • Tüm kablo kelepçesi çeşitleri içerisinden ihtiyacınız olan ürünlere en uygun kablo kelepçesi fiyatları ile sahip olabilir ve daha pek çok kaçırılmayacak fırsatlar için üye olabilirsiniz. Aynı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve kampanyalardan haberdar olmak için mutlaka bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.