Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2374 ürün görüntüleniyor.

Global Aydınlatma Ürünleri


Global aydınlatma ürünleri içerisinde farklı pek çok ürün modeli yer almaktadır. Genel olarak tasarımları bakımından dikkat çeken ürün gamına sahiptir. Uygun fiyatlı ve kaliteli aydınlatma ürünleri için Global markası her zaman en iyi tercih olarak sunulmaktadır. Yapıları bakımından oldukça dayanıklı ürünler olup, hem kaliteli ışıklandırma hem ekonomik kullanım için siz de Global aydınlatma ürünlerini tercih edin.

     Global Ampuller


Global ampul çeşitleri arasında farklı pek çok model yer almaktadır. Işık renginden, özelliklerine kadar birçok çeşidi Global ampullerin içerisinde görebilirsiniz. Global led ampul modelleri en çok tercih edilen çeşitlerindendir. Led aydınlatma özellikleri ile ekonomik ve uzun ömürlü kullanım sunarlar. Global rustik ampul modelleri de iddialı çeşitlerinden biridir. Hem dekoratif hem de loş ışıklandırma için Global rustik ampul modelleri oldukça kullanışlıdır. Tasarruflu ampul modelleri de kullanıcılar için her zaman en iyi seçenekler arasında yer alır.

     Global İç Mekan Aydınlatma Ürünleri


Global iç mekan aydınlatma ürünleri içerisinde de oldukça fazla ürün modeli görebilirsiniz. Global gece lambası modellerinden, aydınlatma sensörlerine kadar iç mekan içerisinde kullanımı sağlanabilecek pek çok farklı ürün içermektedir. Yüksek tavan armatürleri, led bant armatürler, floresan lambalar, duvar ve tavan armatürleri gibi ürünleri Global markasında kolayca bulabilirsiniz. Global led aydınlatma sağlayan iç mekan modelleri sayesinde tasarruflu kullanımın da tadını kolayca çıkarabilirsiniz. Global led avize ya da sarkıt avize modelleri ile hem dekoratif hem de hoş bir ortam yaratabilirsiniz. Global led gece lambası modelleri içerisinde de farklı ışık renklerine sahip ürünler görebilirsiniz. Hepsi oldukça kaliteli ve uzun ömürlüdür.

     Global Solar Aydınlatma Ürünleri


Global solar aydınlatma ürünleri de oldukça popülerdir. Günümüzde enerji tüketimi fazlasıyla önemli. Kullanıcılar her zaman ilk olarak ekonomik bir aydınlatma istiyor. Daha az enerji ile daha uzun ömürlü çalışma için solar aydınlatma ürünleri ilgi ile tercih ediliyor. Doğal güneş ışınları ile çalışan solar aydınlatma ürünleri ile oldukça ekonomik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Global güneş enerjili aydınlatma ürünleri en kaliteli seçenekleri ile elektromarketim’de yer almaktadır. En uygun fiyat seçenekleri ile kolayca satın alabilirsiniz.

     Global Bahçe Aydınlatma Ürünleri


Global bahçe aydınlatma ürünleri arasında da çok çeşit ürün yer almaktadır. Global Kendal Lighting markasının kaliteli modelleri ile en iyi çalışmayı sağlayabilirsiniz. Kendal Global markası bahçe armatürleri ve bahçe aplikleri gibi pek çok farklı aydınlatma ürünü üretmektedir. Hepsi fazlasıyla dayanıklı ürünler olup, kullanıcıya rahat çalışma imkanı sunmaktadır.

     Global Şerit Ledler


Global şerit led modelleri arasında oldukça kullanışlı ürünler yer almaktadır. Aydınlatma sistemlerinde LED Global ürünleri oldukça ilgi görmektedir. Global led elektronik aydınlatmayı sevenler için şerit led modelleri oldukça kullanışlı olacaktır. Global Led Light markasının kaliteli ürünleri kolayca elektromarketim’de bulabilirsiniz. Global hortum led modellerinden, neon led çeşitlerine hepsini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

     Global Aplikler


Global aplik modelleri arasında farklı alanlarda kullanılabilecek pek çok çeşit bulunmaktadır. Banyo aplikleri, duvar aplikleri ve tablo aplikleri gibi modellerin hepsinin en kaliteli ve dekoratif halleri Global markası tarafından üretilmektedir. Dekoratif görünümleri ve kullanışlı ışıklandırma şekilleri ile oldukça ilgi görmektedir. Banyo apliği neme karşı dayanıklı ve korumalı şekilde üretilmektedir. Bu sayede hem uzun ömürlü hem de hoş bir kullanım sunarlar.

     Global Led Spotlar


Global led spot modelleri de oldukça ilgi gören ürünler arasında yer almaktadır. Daha sadece ışıklandırma modellerini sevenler için led spotlar iyi bir tercihtir. Ray spot modellerinden dekoratif led spot modellerine pek çok çeşidi Global markasında bulabilirsiniz. Spot lamba modelleri ile istediğiniz alanları şık bir şekilde ışıklandırabilirsiniz. Popüler ürünler arasında yer alan Global 6W led spot modeli elektromarketim’de bulunmaktadır. Sayfamızdan kolayca bulabilir, uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

     Global Led Paneller


Global led panel modelleri de kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. Genel olarak tasarımları bakımından sade görünümleri ile ilgi çekerler. Sıva üstü led panel, sıva altı led panel ve led panel kasası modellerinin hepsine Global ile en uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. İstediğiniz her alanda rahatlıkla led panel modellerini kullanabilirsiniz. 18W sıva altı led panel Global markasında popüler ürünler arasındadır. Global 18W led panel modelini elektromarketim’de kolayca bulabilirsiniz.

     Global Led Projektör ve Aksesuarları


Global led projektör modelleri pek çok alanda üstün performans sunmaktadır. Dış mekan kullanımlarında en iyi tercihlerden biridir. Led projektör modelleri geniş ve büyük alanların ışıklandırılmasında bile oldukça kullanışlıdır. Global led projektör çeşitleri de oldukça kullanışlı olup, en uygun fiyat seçenekleri ile elektromarketim’de bulunmaktadır. İstediğiniz ışık rengi ya da güce bağlı olarak seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.

     Global Masa Lambaları


Global masa lambası modelleri de oldukça şık tasarımlara sahiptir. Hem dekor hem de loş ışıklandırma için oldukça iyi bir seçenektir. Kafe ve restoranlarda da dekoratif olması için tercih edebilir, masaların üzerinde hoş bir ışıklandırma ve görünüm elde edebilirsiniz. Çalışma lambası olarak da masa lambası modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda yatak başı lambası olarak da kullanıma uygun modelleri görebilirsiniz. Kendal Global aydınlatma ürünleri ile istediğiniz her alanı kolayca ışıklandırabilirsiniz.

     Global Led Trafolar


Global led trafo çeşitleri de oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. İstenilen her watt ya da voltaj değerine sahip pek çok çeşidini görebilirsiniz. Her alana uygun bir led trafo modeli görebilirsiniz. Global elektrik ürünleri ve aydınlatma ürünleri ile pek çok alanda rahat kullanım sağlayabilirsiniz.

     Global Wallwasher Aydınlatma


Global wallwasher aydınlatma görünüm açısından birçok yerde tercih edilmektedir. Bina dışlarında farklı bir kullanım sunarlar. Bina aydınlatma işlemlerinde ya da duvar ışıklandırmada wallwasher modellerini tercih edebilirsiniz.

Global Elektrik Ürünleri


Global elektrik ürünleri içerisinde de pek çok farklı ürün modeli yer almaktadır. Sadece aydınlatma değil, elektrik gruplarında da ürünler üretmektedirler. Global marka zaman saati, kapı zili, elektronik balast gibi pek çok çeşit ürün üretmektedir. Hepsi oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler olması ile kullanıcıya güvenli bir kullanım imkanı sunarlar.

Global Kendal Markası ile En Kaliteli Aydınlatma


Global elektrik aydınlatma ürünleri arasında farklı pek çok model yer alması sayesinde her alanı istediğiniz şekilde ışıklandırabilirsiniz. Genel olarak Global armatür modelleri daha az enerji ile daha uzun süre çalışmayı hedeflemektedir. Üretimlerinde dikkat edilen en büyük unsur tasarruflu kullanım sunuyor olabilmesidir. Global 1W led ampul beyaz ışık seçeneklerinden, Global E14 led ışık modellerine pek çok çeşidi görebilirsiniz. Global led armatür modellerinin hepsini sayfamızda inceleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz. Global Kendal markası ile en iyi ve kaliteli aydınlatma sistemine sahip olabilirsiniz.

Global Led Aydınlatma Modelleri ile Dekoratif Işıklandırma Seçenekleri


Global led aydınlatma modelleri ile pek çok alanda üstün ışıklandırma kalitesi sağlayabilir, dekoratif görünümleri ile de yaşam alanlarınızı en iyi hale getirebilirsiniz. Yaşam alanlarında aydınlatma en önemli unsurlardan biridir. Genel olarak aydınlatma ürünleri ile dekorasyon tamamlandığı için ortamda bulunan her şeyi ışıklandırma sayesinde daha da ön plana çıkarabilirsiniz. Aydınlatma her alan için farklı bir kullanım sunmaktadır. Örneğin evinizde ya da halka açık alanlarda çok daha dekoratif ürünler seçebilir, çalışma alanlarında ise daha farklı ürün modellerine bakabilirsiniz. İstediğiniz her alanı Global aydınlatma ürünleri ile en güzel haline getirebilirsiniz.

Her Alana Uygun Aydınlatma Seçenekleri Kendal Global Markasında!


Global aydınlatma ürünleri her alana uygun modelleri ile sizlere üstün performans sunmaktadır. Tek bir marka içerisinden aydınlatma için ihtiyacınız olan her şeye kolayca ulaşabilirsiniz.


     İç Mekan Aydınlatma: Dekoratif ve hoş tasarımları ile Global led armatür modelleri sizlere en iyi kullanımı sunmaktadır. İstediğiniz kapalı alanların aydınlatmasını iç mekan aydınlatma ürünlerinde seçebilirsiniz.


     Dış Mekan ve Bahçe Aydınlatma: Global bahçe armatürleri hem kaliteli hem de oldukça kullanışlıdır. Sokak, park ve bahçe gibi pek çok dış mekanda bahçe lambalarından güzel bir ışıklandırma elde edebilirsiniz. Aynı zamanda güneş enerjili bahçe lambası modelleri ile de ekonomik bir kullanım sağlayabilirsiniz.

En Uygun Global Aydınlatma Ürünleri Fiyatları Elektromarketim’de!


Global aydınlatma fiyat listesi elektromarketim’de en uygun seçenekler ile yer almaktadır. Global tasarruflu ampul fiyatları toptan seçenekler ile bulabilir, tüm ürünleri toptan olarak da satın alabilirsiniz. En ucuz fiyat seçenekleri ve hızlı kargo yollarımız sayesinde pratik bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Global Aydınlatma Ürünlerini Neden Elektromarketim’den Almalıyım?


     Elektromarketim ile her zaman kazançlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Tüm aydınlatma ürünlerine kolayca ulaşabilir, Global gibi markaların tüm ürünlerini inceleyebilirsiniz.


     Farklı pek çok kampanya ile en uygun fiyat seçeneklerini her zaman elektromarketim’de bulabilirsiniz.


     Kurumsal satış departmanımız ile belirli alışveriş limiti üstünde kaldığınızda fiyat teklifi isteyebilir, Elektrotoptan sistemimizden kolayca faydalanabilirsiniz.


     Ürünler ile alakalı hem teknik hem de genel sorularınız için Bi’şey Sorcaktım forum sistemimizden bize ulaşabilir, en kısa sürede sorularınıza cevap alabilirsiniz.


     Dekorasyon fikirlerinden, ürünlerin kullanım şekillerine kadar farklı pek çok konuda bilgi edinebileceğiniz Elektroblog sayfamızı da kullanabilirsiniz.


     Alışverişlerinizde kazanç sağlayan elektropuan sistemimiz ile her seferinde kendi indiriminizi kendiniz kolayca yapabilirsiniz.


     Elektromarketim her zaman en uygun fiyatlar sizleri bekliyor.

Global Aydınlatma Ürünleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Global Markasında Kaç Çeşit Ampul Var?

  • Global markası içerisinde tüm ampul çeşitleri yer almaktadır. Ampul çeşitlerinde 12 farklı tip modele sahiptir. Led ampul, rustik ampul, led spot ampulü, şarjlı ampul, kapsül ampul, spiral ampul, alevli led ampul, dekoratif ampul, sensörlü ampul ve tasarruflu ampul gibi pek çok modeli Global markasında bulabilirsiniz.
 • Ev İçi Aydınlatma Nasıl Olmalı?

  • Herkesin ışıklandırma tercihi farklı olması ile genel olarak belirli kurallar bulunmamaktadır. Herkesin zevkine göre pek çok model bulunması ile ev aydınlatmalarında çokça seçenek bulunur. Genel olarak loş ışıklandırma sevenler için yerden aydınlatma ürünleri tavsiye edilmektedir. Daha aydınlık görünümler için de tavan lambaları önerilmektedir.
 • İç Mekan Aydınlatma Nasıl Olmalı?

  • İç mekan aydınlatmada dekoratif modeller dışında sade ve şık modeller de yer almaktadır. Genel olarak pek çok alan içerisinde rahat kullanım sunan ürünlerdir. İç mekanda aydınlatma ışıklandırma daha önemli bir kullanım sunuyor. Çalışma alanlarında farklı, ev gibi yaşam alanlarında farklı sistemler tercih ediliyor. Kullanıcıların ışıklandırma zevklerine göre nasıl olması gerektiğini belirlemek çok daha sağlıklı bir çözüm olacaktır.
 • Dış Mekan Aydınlatma Sistemleri Nelerdir?

  • Dış mekan aydınlatma sistemleri her alanı kolayca aydınlatabilmektedir. Bahçe armatürlerinden, sokak lambalarına kadar pek çok dış mekan aydınlatma ürünü bulunur. Tasarımları bakımından da dikkat çeken modelleri görebilirsiniz. Şerit led modelleri, led projektör lambalar gibi pek çok farklı dış mekanda kullanılan sistemleri keşfedebilirsiniz. Hepsi farklı ışıklandırma şekilleri ile ortamı daha canlı ve aydınlık hale getirmektedir.
 • Solar Aydınlatma Ömrü Ne Kadardır?

  • Solar aydınlatma ürünleri genel olarak uzun ömürlüdür. Dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü çalışma sunarlar. Güneş panelleri ve aydınlatma alanı zarar görmedikçe çalışmaya devam ederler. Fakat darbe gibi etkiler olduğunda kullanım ömürlerinde azalma her üründe olduğu gibi solar aydınlatmalarda da olabilmektedir.
 • Güneş Enerjili Lambalar Kaç Saat Yanar?

  • Genel olarak mevsimler değişimler söz konusudur. Yaz aylarında en üstün çalışma şekillerine sahipken, kış aylarında aynı performansta çalışma gösteremezler. Ne kadar çok güneş enerjisi alırsa o kadar uzun süre yanmaktadır.
 • Şerit Led Trafosuz Çalışır mı?

  • Sistemsel olarak led trafosu modelleri şerit led gibi aydınlatmaların gücünü oluşturmaktadır. Bu sebeple kullanımı gereklidir.
 • En İyi Işıldak Markası Hangisidir?

  • Pek çok markanın ışıldak ve fener gibi aydınlatma ürünleri bulunmaktadır. Global gibi kaliteli markaların ürünleri oldukça iyi bir seçenektir. Global markasına ait tüm ürünleri gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.
 • El Feneri Ne Amaçla Kullanılır?

  • El feneri modelleri pek çok alanda kullanılabilmektedir. Işık olmayan alanlarda kullanıcı için mükemmel bir aydınlatma sistemi sunar. Kamp alanları ya da ışıksız ortamlarda tercih edilir. Aynı zamanda önlem için de el feneri kullanımı önerilmektedir. Ani elektrik kesintileri için el feneri modelleri tercih edilebilmektedir.
 • Aplik Lamba Nerede Kullanılır?

  • Aplik lamba modelleri tasarımları bakımından pek çok alanda kullanılabilmektedir. Bahçe apliği, banyo apliği, tablo apliği, iç mekan aplik modelleri gibi pek çok çeşidi görebilirsiniz. Hepsi farklı tasarım seçenekleri ile kullanıcıya en iyi çalışmayı sunmaktadır. Hem görünüm hem de kullanımı açısından dikkat çekici ürünlerdir.
 • Aplik Yüksekliği Ne Kadar Olmalı?

  • Genel olarak aplik modelleri zeminden en az 150 cm kadar yüksek bir alana monte edilmelidir. Bu şekilde çok daha iyi bir ışıklandırma sunacaklardır. Eğer aplikleri yan yana kullanmak istiyorsanız da aralarında en az 30 cm ölçülerinde aralıklar bırakmanız daha hoş bir ışıklandırma sunmasını sağlar.
 • Masa Lambası Işığı Ne Renk Olmalı?

  • Masa lambası ışıkları genelde her renkte kullanılabilmektedir. Ama kullanım amacına bağlı olarak ışık renklerinde değişimler söz konusu olacaktır. Masa lambaları genel olarak beyaz ve sarı tonları arasında renk skalasına sahiptir. Ama isteğe bağlı olarak daha farklı renk modelleri de tercih edilebilir. Kullanıcının tercihine ve kullanacağı alana göre rengi seçilmelidir.
 • Led Işık Trafosu Ne İşe Yarar?

  • Led trafo genel olarak aydınlatma ürünlerinn gücünü sağlamak ve onları çalıştırmak için kullanılan bir üründür. Şerit led ya da led panel gibi ürünlerin aydınlatmasını yapabilmeleri için led trafo kullanılması gerekmektedir.
 • Wallwasher Kaç Metre Aydınlatır?

  • Wallwasher aydınlatma ürünleri genel olarak 24 metrelik bir mesafeye sahiptir. Fakat marka ve ürün bazlı olarak da değişimler söz konusudur.
 • Wallwasher Ne Kadar Elektrik Harcar?

  • Wallwasher modelleri genel olarak 9 watt elektrik enerjisi harcamaktadır. Ama teknik özelliklerine bağlı olarak modelden modele göre değişimler söz konsudur. Genel yapıları bakımından az enerji tüketimi yapan aydınlatma ürünleridir.
 • El Feneri Lümen Ne Demek?

  • Lümen ışığın ne kadar yayıldığını belli eden bir özelliktir. Buna ışık akısı da denmektedir. Oran olarak lümen bir el fenerinin ne kadar mesafeyi aydınlatabildiğini anladığımız bir özellik olarak sunulur.
 • Bahçe Aydınlatma Kaç Lümen Olmalı?

  • Her bahçe aydınlatma ürününe göre lümenlerde değişimler söz konusudur. Az lümenli bahçe armatürleri genel olarak dekoratif bir ışıklandırma için tercih edilmektedir. Ama led projektör ya da bahçe lambası gibi ürünler daha geniş lümene sahip olabilir. Tek bir bahçe lambası ile büyük alanların aydınlatması zor olacaktır. Yüksek lümenli modeller seçerek, kullanacağınız alanın ihtiyacını o şekilde giderebilirsiniz.
 • Bir Ampul Kaç Watt?

  • Ampul modellerine göre watt seçenekleri de değişmektedir. Her watt seçeneğine uygun ampul modelleri üretilmektedir. Bu sayede her güce uygun çeşidi bulabilirsiniz.
 • Işıldak Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Genel olarak kullanım süresine, şarjlı olabiliyor olmasına ve uzun süre herhangi bir bağlantı olmadan kullanılabiliyor olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Bunlara dikkat ederek kolayca seçebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.