Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
 • Benzinli Jeneratör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları bakımından birçok alanda tercih edilen ürün çeşitleridir. Sürekli kullanıma sahip olan uzun ömürlü bir çalışma performansı sunmaktadır. Elektrik enerjisini sağlamak adına kullanımlarını görebilirsiniz. Herhangi bir elektrik kesintisinde jeneratörler kullanılarak elektrik enerjisini tekrar elde etmenizi sağlarlar. Özellikle hastane, iş yeri, okul gibi alanlarda elektrik kesintilerinden etkilenmemek için kullanımlarını görebilirsiniz. Günümüzde birçok alanda tercih edilen ürün modelleri olması ile jeneratör çeşitleri oldukça kaliteli kullanım sunarlar. Çeşitleri arasında dizel jeneratör ve benzinli jeneratör bulunmaktadır. İkisi de aynı amaç için üretilmiş olup, yakıtlarında farklılıklar göstermektedir. Elektromarketim.com üzerinden tüm benzinli jeneratör fiyatlarına ulaşabilir, en ucuz fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. Kaliteli ve yüksek performanslı kullanımları ile rahat bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.
 • Benzinli Jeneratör Nedir?

  • Jeneratör mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çevirmesi ile kullanımı sağlanmaktadır. Elektrik kesintilerinde devreye girerek elektrik ihtiyacını gidermektedir. Kullanımı kolay olan ürünler olmaları ile oldukça kullanışlı seçeneklere sahiptirler. Sürekli kullanıma uygun modeller olmaları ile birçok alanda tercih edilebilmektedirler. Benzinli jeneratör diğerlerinde farklı olan tek özelliği yakıt kısmıdır. Benzin kullanılarak çalıştırılan benzinli jeneratör modelleri kullanışlı seçenekleri ile birçok alanda sizlere rahatlık sunacaktır. Elektrik kesintilerinde etkilenmeden hemen kullanımlarını sağlayabilir oldukça rahat bir şekilde de kullanımlarını sağlayabilirsiniz. En ucuz benzinli jeneratör fiyatları ile satın alacağınız bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, ekonomik bir alışveriş sağlayabilirsiniz.
 • Benzinli Jeneratör Nasıl Çalışır?

  • Çalışma prensipleri bakımından oldukça kullanışlı seçeneklere sahiptirler. Birçok çalışma alanı içerisinde kullanımları tercih edilen ürünlerdir. Kullanım alanları bakımından ihtiyaç duyduğunuz her yer için tercih edebilirsiniz. Genel olarak elektrik kesintisine dikkat etmek gerekmektedir. Her jeneratör için bir tane alternatör bulunmaktadır. Buna ek olarak da bir adet motora sahiptir. Türlerine göre jeneratörlerin motor kısmında benzin gibi dönüştürülmüş yakıtlar konulur. Bu yakıtlar ile öncelikle ısı enerjisine dönüştürülür. Sonrasında da elektrik enerjisini sağlayabilmek için mekanik enerji formuna çevirmektedir. Son olarak da elde edilen mekanik enerji ile formu motoru doğrudan konumlandırılmış olan alternatöre gönderilir. Çalışma prensipleri bakımından oldukça kullanışlı modellere sahiptirler. Yüksek performanslı çalışma olanağı sunması ile kullanımları oldukça kolaydır.
  • Teknik yapıları bakımından farklı pek çok ürün içerisinde bulundurmaktadır. Örnek olarak 3 kw jeneratör ve 1 kw jeneratör arasında güç farklı meydana gelmektedir. Bu sebeple seçim aşamasında buna dikkat edilmesi gerekmektedir. 10 kva jeneratör modeli ile 15 kw jeneratör aynı şekilde çalışmaz. Çeşitleir arasında 2kw jeneratör de, 7.5 kw jeneratör de farklı güç oranlarına sahiptir. 
 • Benzinli Jeneratör Nasıl Kullanılır?

  • Kullanımları genel olarak ihtiyaç duyulan yerler için tercih edilmektedir. Elektrik kesintilerinden etkilenmemek için kullanılan bu ürünleri oldukça yüksek performanslı bir şekilde tercih edebilirsiniz. Kolay ve rahat kullanım imkanı sunuyor olmaları ile pek çok alanda karşımıza çıkarlar. Farklı alanlarda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinde en ucuz fiyat seçenekleri ile tüm jeneratör çeşitlerine hemen ulaşın. En uygun benzinli jeneratör fiyatları ile satın alarak yüksek performanslı kullanımın tadını çıkarın.
 • En İyi Benzinli Jeneratör Hangisidir?

  • Benzinli jeneratör çeşitleri oldukça kullanışlı fiyatlara sahip olup, birçok alanda da tercih edilmektedir. Genel olarak kullanımları bakımından birçok alanda tercih edilmektedir. Benzinli jeneratör çeşitleri arasında kaliteli ve yapılarına göre farklıklar bulunmaktadır. Bunlara dikkat ederek seçimlerinizi yaparsanız çok daha iyi bir kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Full, Kama, Kipor ve Lutian gibi markaların hepsinde kaliteli benzinli jeneratör çeşitleri bulunmaktadır. Kama jeneratör kullanıcılar için sıkça kullanım sağladığı ürünlerden biridir. Güvenli çalışma şekilleri ile Kama jeneratör modelleri sıkça tercih edilmektedir. Einhell jeneratör modelleri de eb tipi şeklinde de kullanım imkanı sunmaktadır. Bu sebeple de kullanımları yaygındır. Full jeneratör modelleri de en az diğerleri gibi tercih edilen ürünler arasında yer alır. Full jeneratör güvenli çalışma ve yüksek performanslı ile kullanıcılara rahatlık sunar. Kipor jeneratör modelleri de oldukça kullanışlıdır. Tüm bu ürün çeşitlerine elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyatlar ile satın alın ve en iyi benzinli jeneratör kullanımını sağlayın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.