Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 518 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 11
 • Pense Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları bakımından birçok el aleti çeşidi arasında yer almaktadırlar. El aletleri denildiğinde ilk aklımıza gelen ürünlerden biri olan pense çeşitleri, aynı zamanda bir alet çantası içerisinde de olması gereken ürünlerden biridir. Pense modelleri ile tutma, bükme, sıkma ve kesme işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Tüm bu işlemler için kullanımını sağlayabileceğiniz el aletlerinden biridir. Çok fazla çeşidi bulunması ile birçok alanda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Tüm bu el aleti çeşitlerine elektromarketim.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, en ucuz fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. Pense çeşitleri kullanım alanlarına göre farklı tasarıma sahip olan ürün seçeneklerine sahip olması kullanıcı için oldukça büyük bir avantaj sunmaktadır. Pense modellerini çift taraflı kaldıraç mantığı ile çalıştığını düşünebilirsiniz. Sap kısmından ağız kısmına kadar oldukça fazla sıkma gücü bulunmaktadır. Bu özellikleri ile rahatlık sunarlar. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz pense fiyatları ile satın alarak kullanımlarını rahatlıkla sağlayabilirsiniz.
 • Pense Nedir?

  • Tamirat ve yapı malzemeleri içerisinde yer alan birçok farklı el aleti çeşidi bulunmaktadır. El aletleri farklı alanların kullanımlarında tercih edilebilmektedir. Genel olarak el aleti dediğimizde aklımıza ilk gelen ürünlerden biri de pense çeşitleridir. Bu ürünleri evlerimizde bulundurduğumuz alet çantalarında hep görmekteyiz. Pense çeşitleri genel olarak nesnelerin germe, sıkma, kıvırma, tutma ve kesme işlemleri için üretilmiş olan değişik tiplere sahip modelleri ile kullanılan bir el aletidir. Penseler çalışma prensipleri bakımından çift taraflı kaldıraç mantığı ile düşünülebilir ve sap kısmından sıkıldığı zaman ağız kısmından da oldukça fazla sıkma gücü ortaya çıkmaktadır. Tüm pense çeşitlerine elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşarak satın alabilirsiniz. En ucuz pense fiyatları ile satın alarak kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Pense Ne İşe Yarar?

  • El aleti çeşitleri arasında yer alan pense modelleri birçok farklı ürün modeline de sahiptir. Genel olarak birçok çalışma içerisinde kullanımları rahatlıkla sağlanabilmektedir. İşlevleri bakımından nesneler üzerinden sıkma, kesme, tutma, kıvırma ve germe gibi birçok işlem yapabilmektedir. Güçlü sıkma kuvvetleri ile birçok nesne üzerinde kolaylıkla çalışılabilmektedir. Pense çeşitleri içerisinde kombine pense, pense takımları, kablo soyma pensesi, ayarlı pense, tel bükme pensesi, pabuç sıkma pensesi, yüksük sıkma pensesi, jak sıkma pensesi, konnektör sıkma pensesi, segman sıkma pensesi gibi ürünlerdir. Kullanım alanları bakımından birçok işlem içerisinde kullanımları sağlanabilmektedir. Hepsi üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile birçok alan içerisinde kullanımları sağlanabilmektedir. Pense çeşitleri içerisinde yer alan bu ürünlerin hepsine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Pense Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından herhangi bir sınırlandırma söz konusu değildir. Genel olarak bu ürünler birçok alan içerisinde kullanıma açıktır. Pense çeşitleri inşaat ve üretim gibi birçok alan içerisinde kullanımları sağlanabilmektedir. Aynı zamanda tamirat işlemleri için de kullanımları görebilirsiniz. En ucuz pense fiyatları ile bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Kaliteli ürün seçenekleri ile sahip olarak da kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Tüm pense çeşitlerine hemen web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.