Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 63 ürün görüntüleniyor.
1 2

Pabuç Sıkma Pensesi Modelleri


Pabuç sıkma pensesi pek çok alan içerisinde kaliteli kullanım imkanı sunmaktadır. Genel yapıları itibari ile kablo bağlantı işlemlerinde kullanımlarını görebiliriz. Kaliteli el aletleri arasında yer alan oldukça kullanışlı modellerdir. Pabuç sıkma pensesi çeşitleri de mevcuttur. Her alanda rahat bir çalışma sunan modellere sahiptirler. Genel yapıları ile kullanıcılara üstün çalışma kalitesi sağlarlar. Çalışma şekilleri açısından da pabuç sıkma pensesi modellerinde farklılıkları görebilirsiniz. Şarjlı pabuç sıkma pensesi, izoleli pabuç sıkma pensesi ya da hidrolik pabuç sıkma pensesi gibi farklı modelleri inceleyebiliriz.

Şarjlı Pabuç Sıkma Pensesi


Şarjlı pabuç sıkma pensesi modelleri genel olarak diğerlerinden daha farklı bir şekilde çalışmaktadır. Çalışma şekli bakımından diğerlerinden ayrılan modellerdir. Şarjlı çalışma prensibi sayesinde pek çok alanda üstün performans kalitesi sunarlar. Şarjlı pabuç sıkma pensesi kullanımı daha pratik olması ile çalışma alanlarında verimlilik kazandırır.

Hidrolik Pabuç Sıkma Pensesi


Hidrolik pabuç sıkma pensesi ise genel olarak yüksek çalışma gücü isteyen sıkma işlemlerinde tercih edilmektedir. Hidrolik pabuç sıkma pensesi modelleri yapıları bakımından hidrolik basınç kullanılır. Bu şekilde de kablo uçlarını güvenli olacak şekilde sıkıştırmayı kolayca yapabilmektedir. Kullanım şekilleri bakımından endüstriyel alanlarda profesyonel kullanımlar için üretilmektedir.

İzoleli Pabuç Sıkma Pensesi


İzoleli pabuç sıkma pensesi ile malzeme olarak diğerlerinden farklıdır. Üretimi esnasında malzemesini izoleli şekilde yaptıkları için bu adlandırma söz konusudur. Genel olarak izoleli pabuç sıkma pensesi oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Model olarak da pek çok kablo ucu sıkma işleminde rahatça kullanılır.

Takım Çantalarının Olmazsa Olmazı Pabuç Sıkmalar!


Takım çantalarında da pabuç sıkma aletlerini görebiliriz. Genel olarak pek çok farklı takım çantası aleti bulunmaktadır. Tesisat ve onarım çalışmalarında kullanılmak üzere üretilen farklı modelleri görebilirsiniz. Hepsi kullanım alanına göre farklı amaçlar için üretilmektedir. Daha profesyonel çalışmalarda pabuç pensesi modellerini görebilirsiniz. Kullanılan alana bağlı olarak farklı kablo pensesi modellerini tercih edebilir, kablo pabuç pensesi çeşitlerini de pratik şekilde kullanabilirsiniz.

Pabuç Sıkma Pensesi Kullanım Alanları


 ●  Kablo pabuç sıkma pensesi modelleri kablo bağlantıları olan her alanda kullanılabilmektedir.


 ●  Pabuç sıkma pensesi hidrolik modeller ise genel olarak endüstriyel alanlarda tercih edilmektedir. Yüksek güç gerektiren alanlarda rahat çalışma imkanı sunarlar.


 ●  Yüksük gibi malzemelerin sıkıştırılması için de kullanımı sağlanabilir. Fakat yüksük sıkma pensesi daha az güç gerektirdiği için yüksek güç gerektiren alanlarda kullanıma daha uygundur. Güç ihtiyacına bağlı olarak yüksük pensesi yerine kullanımını rahatlıkla sağlayabilirsiniz.


 ●  Sanayi tesisleri ve endüstriyel alanlar içerisinde kablo pabucu sıkma pensesi kullanımını görebilirsiniz.


 ●  Kablo sıkma pensesi genel olarak kablo ucuna takılan izolasyon ve bağlantı malzemeleri ile ilgilidir. Onların daha iyi bir şekilde sıkılması ve kalıcı olması adına tercih edilirler.


 ●  Kablo ucu işlemleri için evde de kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Amatör olarak da sıkma pensesi kullanımı görülmektedir.


 ●  Terminal sıkma pensesi olarak da bilinmektedirler. Kablo terminallerinin sıkma işlemlerinde kullanımları sağlanabilmektedir.


 ●  İnternet kablo pensesi olarak bu sektör içerisinde çalışan insanların da tercih ettiği el aletleridir.


 ●  Kablo pabuç pensesi aynı zamanda ayakkabı tamiri için de kullanılabilir. Spor ayakkabı ya da topuklu ayakkabı türünde üretim ve tamir işleri için tercih edilirler.


 ●  Kablo ucu pabuç gibi pek çok malzeme üzerinde işlemi kolayca yapabilmenize olanak sunarlar.


 ●  İnşaat sektörü içerisinde de kablo ucu sıkma pensesi kullanılabilmektedir. Boru gibi malzemelerin bağlantısında kullanılabilirler. Boru sistemlerinde en önemli durum borularda herhangi bir sızıntı bırakmamasıdır. Bu sızdırmazlığı engellemek amacı ile pabuç sıkma makinası kullanılabilir.


 ●  SKP pabuç sıkma pensesi olarak da kullanılan ürünlerdir. SKP malzemelerin sıkma işlemlerinde kullanıldıkları için SKP sıkma pensesi olarak da bilinirler.


 ●  Soket pensesi ya da kablo yüzük pensesi olarak da bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Ayakkabı Tamirinde Pabuç Sıkma Pensesi Kullanımı


Genel kullanımı ayakkabı tamiri için olmayan ürünlerdir. Genel olarak kablo ve tesisat işlemleri için üretilmiş el aletleridir. Fakat ayakkabı tamiri için de birçok alanda kullanımı sağlanabilmektedir. Ayakkabı tamiri için üretilen daha farklı ayakkabıcılık pensesi modellerini görebilirsiniz. Pabuç sıkma pensesi adından da anlayacağınız üzere ayakkabı çağrışımı ister istemez yapıyor. Ama pabuç aslında ayakkabı ile alakalı bir malzeme değil. Kablo pabucu olarak bildiğimiz, kablo tesisatında kullanılan izolasyon malzemelerine bu ad verilmektedir. Ayakkabı da ise taban çıkarma ve bağcıklar için oluşturulan deliklerin sıkıştırılması gibi işlemlerde tercih edilebilirler.

Pabuç Sıkma Pensesi Fiyatları


Pabuç sıkma pensesi fiyatları bakımından pek çok farklı seçenek görebiliriz. Genel olarak marka ve özellik bazında fiyatlarda değişimler söz konusudur. Örneğin bir şarjlı pabuç sıkma pensesi fiyatları ile hidrolik pabuç sıkma pensesi fiyatları aynı değildir. Özellik farkı olması nedeni ile aralarında fiyat konusunda değişiklik yaşanır. Aynı zamanda mark bazlı olarak de bu sıkıntıyı görebiliriz. Örneğin pabuç sıkma pensesi markaları arasında en çok bilinenler Tork, Knipex ve Gwest markalarıdır. Aynı zamanda Cetaform gibi markalar içerisinde de kaliteli ürünleri yer almaktadır.


Kullanıcılar tarafından popüler olan pek çok kablo pabuç pensesi görebiliriz. Örneğin Tork markasının Zupper serisi ilgi görmektedir. Tork Zupper YQK-300 hidrolik pabuç sıkma pensesi modeli özellikle profesyonel çalışma alanlarında yüksek performans sunmaktadır. pabuç pensesi fiyatları özellikleri bakımından değişimleri olduğu için net bir fiyat skalasına da sahip değildir.


Tüm pabuç pensesi fiyatları ve markaların ürünlerini incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz. Hepsi en uygun fiyat seçenekleri ile sizleri bekliyor. Tork pabuç sıkma pensesi ve Knipex pabuç sıkma pensesi çeşitlerini kaçırmadan hemen inceleyin.

Pabuç Sıkma Pensesini Neden Elektromarketim’den Almalıyım?


 ✓  Elektromarketim ile tüm ürünlere en uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.


 ✓  Pabuç sıkma pensesi dışında ihtiyacınız olabilecek tüm malzemelere sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.


 ✓  Elektromarketim’de en kaliteli markalara ait olan elektrik pabuç sıkma pensesi modellerini görebilirsiniz.


 ✓  Sıkma aleti dışında kablo gibi ihtiyaçlarınıza kadar hepsini tek bir adresten kolayca temin edebilirsiniz.


 ✓  Her zaman en uygun fiyat politikası ile çalışıyor olmamız ile avantajlı alışveriş deneyimi sağlayın.


 ✓  Teknik destek ve müşteri talepleri için mesai saatlerinde çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilir, sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


 ✓  Aynı zamanda ürünler ile alakalı teknik soru ve sipariş takibi için de bi’şey sorcaktım forum sayfamızdan yararlanabilirsiniz.


 ✓  Elektrotoptan hizmetimiz sayesinde ise en uygun fiyat seçeneklerinde toptan alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.


 ✓  Elektropuan sistemimiz ile elektromarketim üyesi olduğunuz her alışverişinizden kazandığınız puanları, bir sonraki alışverişin indirimli olarak kullanabilirsiniz.


 ✓  Aynı zamanda pek çok ürün grubunda devamlı olarak fırsat ve kampanyaları görebilir, her zaman avantajlı ve ekonomik bir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.


 ✓  Güvenli ödeme yöntemlerimiz ve hızlı teslimat yollarımız ile de kısa sürede ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pabuç Sıkma Pensesi Hakkında Sıkma Sorulan Sorular

 • Pabuç Sıkma Pensesi Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  • Genel olarak pabuç sıkma pensesi için kullanım oldukça önemlidir. Profesyonel kullanımlarda daha güçlü bir çalışma gereksinimi söz konusudur. Bu sebeple seçim aşamasında buna önem verilir. Hidrolik pabuç sıkma pensesi ya da SKP pabuç sıkma pensesi modellerine göre farklı çeşitleri görebiliriz. Bu sebeple kullanım alanına uygun olmasına dikkat edilmesi oldukça önemlidir.
 • Pabuç Sıkma Pensesi Nasıl Kullanılır?

  • Sıkma pensesi genel yapısı ile güvenli tasarıma sahiptir. Kullanımı kablo uçlarının sıkma işlemlerinde geçerlidir. Bu gibi işlemler için kablo pabucu seti ve özellikleri de önem taşır. Güç durumu yeterli olduğunda kablo pabucunu pense yardımı ile kolayca sıkabilirsiniz. Bu şekilde işleminizi de halletmiş olacaksınız.
 • Pabuç Sıkma Pensesi Ayakkabılara Zarar Verir mi?

  • Ayakkabı tamiri ya da üretiminde yer alan ürünler değildir. Tercihen gerekli olduğu alanlar varsa onun için kullanılabilir. Ama ayakkabı tamirinde yer alacak olmazsa olmaz el aletlerinde yer almaz. Genel olarak adından bize çağrışım yaptığı için kullanımı gerekli görebilir. Fakat asıl kullanımı kablo pabucu, terminali ya da yüksüğü gibi ürünlerin sıkılması için geçerlidir. Ayakkabı tamirinde de herhangi bir zarar vermez. Tercihe göre kullanıldığı için bağcık deliklerinin yapımında vs kullanılabilir.
 • Pabuç Sıkma Pensesi Ne Kadar Dayanıklıdır?

  • Yapıları bakımından dayanıklı olacak şekilde üretilmişlerdir. Üretimlerinde her zaman üstün kaliteli malzemeler tercih edilmektedir. Knipex pabuç sıkma pensesi ve Tork pabuç sıkma pensesi çeşitleri pek çok alanda uzun ömürlü çalışma sunar. Dayanıklı olmaları daha uzun ömürlü kullanım imkanı sunması ile kaliteli markaların çeşitlerinden tercih edilebilir. Güçlü sıkma işlemleri için kullanılan ürünler olmaları ile de ekstra dayanıklı yapı sunarlar.
 • Pabuç Sıkma Pensesi Nereden Satın Alınabilir?

  • Elektromarketim ile tüm pabuç sıkma pensesi modellerini görebilirsiniz. En iyi pabuç sıkma pensesi markalarından olan bu ürünlere de kolayca sahip olabilirsiniz. Hepsi en uygun fiyat ve en iyi kullanım performansı ile sizleri elektromarketim’de bekliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.