Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 474 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 10
 • Kesici Taşlar ve Aşındırıcı Çeşitleri ve Fiyatları

  • Tamirat ve yapı malzemeleri kategorisinde yer alan aşındırıcılar ve kesici taşlar, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünleri içerisinde bulundurur. Genellikle aksesuarlardan oluşan bu ürün grubu, metal, demir, çelik, ahşap, plastik, fayans ve daha pek çok malzeme üzerinde işlem yapabilmemizi sağlar. Kesici taşlar ve aşındırıcılar kullanım alanları, ürün tasarımları ve teknik özellikleri bakımından çeşitlilik gösterirler. Flex taşlar, zımpara motoru taşları, flap diskler, fırçalar, zımparalar ve bileme taşları kesici taşlar ve aşındırıcılar içerisinde yer alır. Flex taşlar kendi içerisinde düz, bombeli ve ince flex taşlar olmak üzere çeşitlere ayrılır. Zımpara motoru taşları farklı kum sayılarına sahip modelleri ile ön plana çıkarken flap diskler farklı kum sayıları ve tasarımları ile birbirlerinden ayrılır. Fırçalar; el tipi fırçalar, naylon fırçalar, tel fırçalar ve çanak fırçalar olmak üzere çeşitli şekillerde üretilmişlerdir. Duvar zımparaları, kağıt zımparaları, bant zımparalar, disk zımparalar ve cırtlı zımparalar ise zımpara çeşitlerini oluşturur. Kesici taşlar ve aşındırıcı çeşitleri için Elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. En ucuz fiyat avantajlarından faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.
 • Kesici Taşlar ve Aşındırıcılar Ne İşe Yarar?

  • Kesici taşlar ve aşındırıcılar tamirat işlerinde kullanılan yardımcı ürünlerdir. Oldukça kullanışlı ürünler olup, kullanıcının hızlı ve rahat çalışmasına olanak tanır. Bu ürün grubu genellikle iş malzemelerinin üzerindeki boya, yapıştırıcı, kir ve pasın temizlenmesi, pürüzlü yüzeyin işlenerek pürüzsüz hale getirilmesi, kesilmesi ve aşındırılması işlerinde oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkarmayı sağlar. Bu ürünler sayesinde dekoratif tasarımlar yapabilir, üzerinde çalıştığınız iş malzemesinin temizliğini yapabilir, pürüzsüz ve temiz bir ürün elde edebilirsiniz. Sunduğu hızlı çalışma olanağı sayesinde çok kısa bir süre içerisinde işlerinizi halledebilir, rahat ve konforlu çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kesici Taşlar ve Aşındırıcı Nerelerde Kullanılır?

  • Kesici taşlar ve aşındırıcılar, kullanıcıların tamirat işlerinde sıklıkla tercih ettikleri ürünlerden oluşur. Gerek hobi gerekse profesyonel amaçlı yapılan pek çok çalışmada bu ürün grubu içerisinde yer alan ürünler sıklıkla tercih edilir. Metal, demir, çelik, paslanmaz çelik, ahşap, plastik gibi oldukça çeşitli malzeme üzerinde rahat bir şekilde çalışmayı mümkün kılar. Evlerde, atölyelerde, endüstriyel alanlarda, üretim tesislerinde ve daha pek çok alanda kesici taşlar ve aşındırıcılardan yararlanabilirsiniz. Kullanımı kolay ve rahat olan bu ürünleri el ile ya da bir makineye takarak kullanım sağlayabilirsiniz.
 • En İyi Kesici Taş ve Aşındırıcı Hangisidir?

  • Piyasada birçok marka tarafından üretilmiş olan kesici taşlar ve aşındırıcı çeşidi bulunmaktadır. Flex taşlar, zımpara motoru taşları, flap diskler, fırçalar, zımparalar, bileme taşları ve çeşitleri aşındırıcı ve kesici taşlar içerisinde yer alır. Bu ürünler ile pek çok farklı işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Mermer, metal, taş ya da ahşap kesiciler ile kesim işlemlerini gerçekleştirebilir, zımpara ve fırçalar ile birçok yüzey üzerinde çeşitli çalışmalar yapabilirsiniz. Bu ürünler arasından seçim yaparken, çalışma malzemeniz ve yapacağınız işlem türüne göre karar vermeniz gerekir. En iyi kesici taş ve aşındırıcı çeşitlerini Makita markasında bulabilirsiniz. Makita aksesuarlar yüksek kaliteli yapısı ve uzun ömürlü kullanım olanağı sunması ile kullanıcıları memnun bırakmıştır. Elektromarketim.com ‘u ziyaret ederek Makita markasına ait ürünleri inceleyebilir, sizin için en uygun aşındırıcı ya da kesici taşları kolaylıkla seçebilirsiniz. En uygun fiyatlar ile dilediğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.