sadsad x
asdasd
Hakkımızda

 

 Yalova’da 1990 yılında taahhüt hizmetiyle başladığımız iş hayatına 1995 yılında elektrik malzemeleri toptan satışı yapmak üzere Ümelsan Elektrik İnş. Day. Tük. Mal. San. ve Tic. Ltd. Şti. isimli şirketi kurarak adım attık. Her geçen gün firmamızı ve kendimizi geliştirerek yenilikçi, istikrarlı ve güvenilir bir kuruluş olduk. Uzun süren çalışma hayatımızda 2019 yılında yenilik yapmaya karar vererek Elektromarketim Bilişim Hizmetleri ve Elektronik Ticaret A.Ş. 'yi kurduk ve gelişen teknolojiye uyarak geleceğin ticaret şekli olacak online satış hizmetine başladık.

 Müşterilerimizi memnun etmek adına elektromarketim.com olarak her geçen gün kendimizi geliştirerek profesyonel ürün gamımız ile en uygun fiyatı ve en iyi hizmet kalitesini sunacak şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 Elektormarketim olarak, çabalarımızın karşılığını büyüyerek ve gelişerek alıyoruz. Her geçen gün daha da büyüyerek, sizlerin de bizimle beraber olduğunuzu bilmenin gururunu yaşıyoruz.


Sıkça Sorulan Sorular;

Elektormarketim.com ’dan aldığım ürünler neden bu kadar ucuz?

25 yıldır faaliyet gösteren bir şirket olarak ana distribütörlerle bağlantılı çalışmaktayız. Bu sebeple ürünlerimiz her zaman en uygun fiyat listeleri ile satılmaktadır.

Elektormarketim.com ’dan aldığım ürün orijinal mi?

Elektromarketim.com olarak satmış olduğumuz tüm ürünler orijinal olup, kaliteli ve kullanışlı yapıları ile tercih edilmektedir.

Elektormarketim.com ’dan garanti süresi ne kadar?

Ürünlerimizin hepsinde garanti kapsamı bulunmakta olup, minimum iki yıl garanti hizmeti verilmektedir. Ürünün faturası garanti belgesi olarak kullanılmaktadır.

Elektormarketim.com ’dan aldığım ürünlerin iade ve değişimini yapabilir miyim?

Elektromarketim.com üzerinden satın aldığınız her ürün için iade ve değişim işlemleri uygulanmaktadır. Ürün alıcının eline ulaştığında 14 gün içerisinde iade ve değişim işlemleri yapılabilmektedir.

Elektormarketim.com ’dan aldığım ürünü yanlış sipariş ettim ne yapmalıyım?

Oluşturmuş olduğunuz sipariş henüz kargoya verilmemişse, sipariş bilgilerinizin bulunduğu alandan iptal edebilir ve yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.

Elektormarketim.com ’dan aldığım ürün bozuldu ne yapmalıyım?

Ürünün ilgili teknik servisine ulaşarak sorularınızı danışabilirsiniz. Teknik servise ulaşamama ya da konu ile alakalı oluşan herhangi bir probleminizde müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Elektormarketim.com ’dan aldığım ürünü kullandım ve daha ucuzunu buldum ne yapmalıyım?

Ürünler teslim olduktan sonra kullanım sağlandığında iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır. Servis kapsamına girdikleri için ürünler üzerinde herhangi bir işlem yapılamamaktadır.

Elektormarketim.com ’dan ürün satın almak istiyorum ama sizi tanımıyorum.

Sektör içerisinde öncü bir şirket olmamız ile orijinal ve yüksek performans sunan ürünler satmaktayız. En kaliteli markalar ile çalışarak müşteri memnuniyeti için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. 25 yıllık çalışma hayatımızda en iyisini sunmak için çabalayarak her geçen gün kendimizi çok daha iyi yerlere getirmekteyiz. Sizleri memnun etmek ve güvenilir bir alışverişin tadını çıkarmanıza yardımcı olmaktayız.

Elektromarketim.com hangi firma/şirkete bağlı bir e-ticaret sitesidir?

E-ticaret sitemiz, sektörün öncü firmalarından olan Ümelsan’a aittir. Ümelsan firmasının uzun süren çalışma hayatına Elektromarketim.com ‘da eklenmiş olup, en iyi hizmet kalitesini sunmak için çalışmaktayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.