Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 101 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
 • Vantilatör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Vantilatör kullanımı oldukça yaygın olan havalandırma ve soğutma ürünlerinden biridir. Havalandırma kalitesi oldukça iyi olması sayesinde dayanıklıdırlar. Birçok alanda kullanım sağlanabilecek ürün çeşitleri ile kolaylık sunarlar. Kullanıcı memnuniyeti sağlamaları ile sıkça kullanımları görülmektedir. Özellikle sıcak yaz aylarında kullanımları elektrikli olan her alanda sağlanabilmektedir. Çeşitleri arasında yer alan duvar tipi vantilatör, sanayi tipi vantilatör, ayaklı vantilatör, tavan vantilatörü, masa üstü vantilatör, ev tipi vantilatör gibi ürünlerin hepsi elektromarketim.com ‘da bulunmaktadır.
 • Vantilatör Nedir?

  • Özellikleri bakımından ortamda oluşan sıcak ve durgun hava üzerinde dalgalanmalar yaratarak serinletmektedir. Ortamın havasını daha ferah bir hale getirmek üzere kullanılan bu ürünler oldukça verimlidir. Birçok çeşidi bulunması ile her ortam için kullanılan ürünleri de bulunmaktadır. Bu sayede de büyük rahatlık sunmaktadır. Vantilatör modelleri arasında kullanacağınız alanı baz alarak seçim yapabilirsiniz. En iyi vantilatörler liste halinde elektromarketim.com üzerinden satılmakta olup, Bahçıvan markasının en kaliteli yerli üretim ürünleri de satılmaktadır. Vantilatör önerileri arasında kesinlikle Bahçıvan markasının ürünleri yer almaktadır. Vantilatör markaları arasında yer alan en kaliteli üretimler Bahçıvan’a aittir. Aynı zamanda vantilatör parçaları oldukça kaliteli olup, vantilatör kurulumu da kolaydır. Özellikleri bakımından da en önemlisi vantilatör sesi olabilir. Ses seviyeleri oldukça düşüktür. Bu sayede kullanım sırasında asla rahatsızlık vermemektedir. Vantilatör soğutucu şeklinde kullanılabilmektedir. Üstelik büyük vantilatörler modelleri bakımından da geniş çaplı alanları yüksek performans bir şekilde ferahlatmaktadır.
 • Vantilatör Çeşitleri Nelerdir?

  • Vantilatör çeşitleri bakımından ise birçok tip ve modele ayrılmaktadır. Tavan vantilatörü, masaüstü vantilatörev tipi vantilatör ve sanayi tipi vantilatör çeşitleri olarak dörde bölünmektedir. Genel olarak kullanım alanında birbirlerinden ayrılmaktadır. Bu sebeple kullanılacak olan alanın durumuna göre seçilmesi gerekmektedir. Vantilatör önerisi olarak Bahçıvan markasının üretimleri olan ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüksek performansları ile en doğru şekilde ortamın serinletme işlemleri yapmaktadır. Elektromarketim.com üzerinde en ucuz vantilatörler ve tüm vantilatörler fiyatları liste halinde bulunmaktadır. Kategori sayfası üzerinden vantilatör ucuz fiyatlar ile bulunmaktadır. Vantilatörler fiyatları uygun olması ile de tasarruflu alışveriş imkanı sağlayabilirsiniz.
 • Vantilatör Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Seçim aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli konu nerede kullanacağınız olacaktır. Birçok özellik bakımından kullanım alanlarına bakarak karar verebilirsiniz. Teknik özellik bakımından güçleri ve kademe seviyeleri dışında tasarım ve modellerinde farklılıklar bulunmamaktadır. Açık alanda ve geniş çaplı alanlarda kullanılan vantilatör çeşitleri için daha yüksek enerji kaynağı gerekmektedir. Bunun dışında herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır. Yüksek watt gücü ile çalıştıkları için başka ek bir özellikleri bulunmamaktadır. Kolay kullanımları ile birçok alanda kullanabilirsiniz. Vantilatör en ucuz seçenekler ile elektromarketim.com üzerinden satılmakta olup, güvenli alışveriş yolları ile sahip olabilirsiniz.
 • En iyi Vantilatör Hangisidir?

  • Ürün çeşitleri arasında en iyi olarak örnek verilebilir. Ama kullanım alanlarına göre seçim yapılırsa daha sağlıklı bir sonuç olacaktır. Seçim aşamasında nasıl özelliklere sahip olmasını istediğinize karar vererek satın alırsanız daha verimli bir kullanım imkanı sağlamış olursunuz. Tüm vantilatör çeşitleri en iyi markaların ürünlerinden oluşmaktadır. Seçim aşamasında markalarını da dikkate alabilirsiniz. Bahçıvan, Kaşkar Taflan ve Vanti gibi kaliteli markaların ürünlere göz atabilirsiniz. Tüm çeşitleri elektromarketim’den bulabilir. En uygun fiyat listeleri ile sahip olabilirsiniz. Kaliteli ürün seçenekleri ile uzun ömürlü ve yüksek performanslı kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.