Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
 • Kamp Lambaları Nelerdir?

  • Kamp lambaları, aydınlatma sistemi içerisinde yer alan ürün çeşitlerinden biridir. Genellikle outdoor aktivitelerde ihtiyaç duyulan bu ürün modelleri, portatif yapıları ile istenilen her alana rahatça taşınabilir. Doğa ile iç içe olmak ve huzurlu vakit geçirmek isteyenlerin oldukça sık tercih ettiği bu ürünler, özellikle elektrik şebekesine doğrudan erişimin olmadığı alanlarda büyük fayda sağlar. Hem iç hem de dış mekan aydınlatma ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılan kamp lambaları sayesinde hava karardığında çevreyi net bir şekilde görebilir, böylece olası tehlikelere karşı savunmasız kalmadan kampın tadına varabilirsiniz.
  • Piyasada farklı istek ve ihtiyaçları karşılamak amacıyla tasarlanmış olan pek çok kamp lambası modeli bulunur. Bu ürünler öncelikle ebatları bakımından farklılık gösterir. Küçük boyutlu kamp el feneri, kamp masa lambası ve çadır içerisinde kullanabileceğiniz kamp çadır lambası bu grupta yer alır. Enerji kaynağına göre ele alındığında enerji tüketimi oldukça düşük olan Led kamp lambası modellerinin yanı sıra pilli kamp lambası, USB şarjlı kamp lambası ve şarj edilebilir kamp lambası modelleri oldukça sık kullanılan ürünler olsa da günümüzde özellikle uzun süreli konaklamalarda güneş enerjili kamp lambası modelleri tercih edilmeye başlanmıştır. Pilli modellerde belirli aralıklarda pil değişimi gerekir ancak güneş enerjili solar kamp lambası için aynı şey geçerli değildir. Bu ürünler ihtiyaç duyduğu enerjiyi günışığından elde eder ve depolar, hava karardığında ise depoladığı enerjiyi kullanarak ışığın yayılmasını sağlar. Bu sayede kullanıcıya hem enerji hem de kullanım açısından verimlilik sunar.
 • Kamp Lambası Özelliği Nedir?

  • Kamp alanlarının aydınlatılmasında kullanılan kamp lambaları, dış koşullara karşı dayanıklı yapıdadır. Genellikle su geçirmez özellikte olan bu ürünler, hava koşullarına ve çevreden gelebilecek darbelere karşı korumalıdır. Bulunduğu alanı aydınlatarak, kullanıcının yaşamsal faaliyetlerini güvenle yerine getirebilmesini mümkün kılar. Kamp lambalarının temel çalışma prensipleri enerji tasarrufudur. Outdoor aktivitelerde ve uzun süreli konaklamalarda kullanıcıyı yarı yolda bırakmadan sahip oldukları ışık akısı dahilinde aydınlatma avantajı sunarlar. Hafif yapıda olmaları ile her alana kolayca taşınabilen bu ürün modelleri ile çevre koşullarından etkilenmeden uzun süreli aydınlatma sağlayarak kampın keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Kamp Lambası Nasıl Seçilir?

  • Aydınlatma ürünlerinden biri olan kamp lambası seçimi oldukça önemli bir husustur. Yapılacak outdoor aktivitesi, sürenin uzunluğu, şebeke elektriğine uzaklık gibi birçok etken göz önünde bulundurulmalı ve ürün seçimi buna bağlı olarak yapılmalıdır. Seçilecek olan lambanın ışık parlaklığı ve aydınlatma mesafesi özellikle şehirden uzak alanlarda yapılacak kamp aktivitelerinde oldukça önemlidir. Ayrıca lambanın boyutuna hem kamp çantasında kapladığı yer hem de taşıma kolaylığı bakımından dikkat edilmesi gerekir. Araç ile yapılan seyahatlerde büyük boyutlu lambalar tercih edilebilirken, sırt çantası ile yapılan seyahatlerde küçük boyutlu kamp lambaları en ideal seçim olacaktır.
  • Bunların yanı sıra kamp lambası seçiminde en önemli adım ürünün enerji kaynağı ve harcadığı enerjidir. Burada yapılacak aktivite, şehir uzaklığı ve konaklama süresi devreye girer. Kısa süreli outdoor yürüyüşlerde önünüzü daha rahat görebileceğiniz normal ampullü lambaları tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz kamp lambası pilli ise enerji tüketimine bakmalı ve kullanacağınız süre uzunluğuna göre yedek pil bulundurmalısınız.
  • Doğada yapacağınız kamp aktiviteleriniz için kamp lambası güneş enerjili özellikte olması önemlidir. Bu ürünler ihtiyaç duyduğu enerjiyi günışığından elde ettiği için elektrik şebekesine ihtiyaç duymaz.
  • Gündüz kendini şarj eder, hava karardığında ise uzun süreler boyunca aydınlatma sağlayarak kullanıcıyı memnun bırakır.
  • En iyi kamp lambası modelleri Elektromarketim.com’da. ACK, Cata, Fenix, Global ve daha pek çok markaya ait kamp aydınlatma ürünlerini en uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.
 • En İyi Kamp Lambası Hangisidir?

  • Kamp lambaları, kullanıcı beklenti ve ihtiyaçları dahilinde farklı tasarımlarda ve özelliklerde üretilmiştir. Bu nedenle en iyi kamp lambası dendiğinde bu durum kullanıcıdan kullanıcıya değişiklik gösterir.
  • Şebeke elektriğinden uzakta doğayla iç içe yapılan kamplarda hem enerji verimi hem de maliyet açısından solar kamp lambası tavsiye edilebilir. En iyi solar kamp lambası modellerini Forlife ve Global markalarında bulabilirsiniz. Örneğin; Forlife FL-3210 30W 6500K Beyaz Solar 5 Mod Kamp Lambası ile telefonlarınızı şarj edebilir, 5 farklı modda aydınlatma sağlayabilir, aynı zamanda ister masaüstü ister asma aparatı ile bir alana asarak kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Eğer pilli bir kamp fenerine ihtiyacınız varsa Fenix CL23 300 Lümen Kırmızı Kamp Feneri ürününü tercih edebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulan bu ürün, 3 adet AA pil ile çalışır ve IP66 koruma sınıfına dahil olmasıyla toza ve sıçrayan suya karşı dayanıklıdır. Hafif yapısı ve 55x55x85 mm ölçüleri sayesinde hem yer kaplamaz hem de istenilen her alana kolayca taşınabilir. İster çadır içinde ister kamp alanlarında güvenle kullanabileceğiniz bu ürün ile outdoor aktivitelerinizi çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.