Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 997 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 21
 • LED Trafo Çeşitleri ve Fiyatları

  • Günümüzde birçok alanda kullanılan LED aydınlatma sistemi genel olarak dekorasyon amaçlı tercih edilmektedir. Bu aydınlatma sisteminin çalışması için de belli bir düzenek olması gerekmektedir. Bu düzenek de led trafo modelidir. LED trafo üzerinden elektrik enerjisi alarak çalışmasını sağlamaktadır. Bu sebeple led aydınlatma sistemleri için olmaz olmaz bir üründür. Aydınlatma sistemi içerisinde kullanılan bu trafo modellerini kolayca elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Kaliteli kullanım imkanı sunan bu ürünler ile uzun ömürlü ve kaliteli bir aydınlatma sistemi kurabilirsiniz.
 • LED Trafo Ne İşe Yarar?

  • Led için trafo modelleri aydınlatma sisteminin çalışmasını düzenleyen bir ekipman olup gücü kullanılarak tasarlanan bir donanımdır. Ev ve iş yerlerinde görsel olarak aydınlatma oluşturmak isteyenler için kullanılan şerit led sistemleri için bir enerji deposu olan led trafo modeli ile kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz. Binaların içerisinde bulunan iç aydınlatma ve dış aydınlatma modelleri şerit ledler ile sağlanabilir. Dekoratif bir görüntü sağlamak amacı ile kullanılan bu aydınlatmaları led trafo bağlantısı yaparak çalıştırabilirsiniz. Şerit led trafo modelleri ile rahat kullanımın tadını çıkarın. Kolaylıkla şerit led trafo bağlantısı yaparak aydınlatma sistemini sağlayabilirsiniz. Hem iç mekan hem de dış mekan için kullanılan mini led trafo modelleri bulunmaktadır. Bunları en kolay kolay yollar ile elektromarketim.com üzerinden bularak satın alabilirsiniz.
 • LED Trafolar Nasıl Bağlanır?

  • Genel olarak her led için bir led trado bağlantı şeması bulunmaktadır. Sabit bir akıma sahip ve bağlı bir cihaz yardımı ile arasında denge sağlamak amacıyla kullanılır. Bağlantı işlemleri oldukça kolay olması ile birçok alanda tercih edilebilmektedir. Özellikle şerit led için kullanımı gerekli olan bir üründür. Eğer şerit ledi elektrik bağlantısı yaparak kullanmak isterseniz çalışmayacaktır. Bu sebeple şerit led trafosu kullanımı sağlanmaktadır. Kullanılacak olan şerit led türlerine bağlı olarak trafo çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. İstediği güç kadar bir ürün bularak rahatlıkla bağlantısını yapabilirsiniz. Led trafo hesaplama ile kullanımları sağlanmaktadır. Şerit led trafo hesabı yaparak hangi trafoyu kullanacağınızı da anlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyatlar ile led trafo seçimi yapabilirsiniz. Aynı zamanda en kaliteli led trafo markaları ile rahat kullanımın tadını çıkarın.
 • Şerit Led Trafosu Nasıl Seçilir? 

  • Şerit led için uygun özelliklerde trafo seçimi yapılması gerekmektedir. Bunun için de belli hesaplamalar yapılır. Ama tabi kolay yolları da bulunuyor. Şerit led için üretlmiş olan uygun led trafosunu ürünün üzerinden de görebilirsiniz. Akım değerlerini hesaba katarak trafoda seçim yapılması gerekir. Doğru seçim olmadığında şerit led çalışma esnasında zarar görebilir ya da direkt çalışmayabilir. Bu nedenle de dikkatli bir seçim yapmanız gerekmektedir.
  • Tek Çipli Şerit Led Trafosu Nasıl Hesaplanır?

  • Şerit led trafo modelleri tek çip olduğunda 60 led çalışma voltajı 12V oranındadır. Metrede ise 0,40 amper akımı çekmektedir. Bu sebeple kullanımını sağlayacağınız metreye 0,40 ile çarpmamız gerekir. Sonuç olarak da 20 metre tek çip bir şerit led kullanımında 20 metre x 0,40 amper = 8 amper olur. Şerit led için 8 amper yada daha yüksek bir trafo kullanmanız gerekir.
  • Üç Çip Şerit Led Trafosu Nasıl Hesaplanır?

  • Üç çipli şerit led kullanacaksanız 60 led çalışma voltajı 12V değerindedir. Bu da metrede 1,2 amper akımı çektipini gösterir. Bu sebeple kullanım sağlayacağınız metreyi 1,2 ile çarpabilirsiniz. Sonuç olarak da size 20 metre iç çip şert led kullanımı 20 metre x 1,2 amper = 24 amper yapar. Yani 20 metrede 3 çip şerit led için 24 amper ya da daha yüksek oranı olan bir led trafo tercih edebilirsiniz.
 • LED Trafo Nerede Kullanılır?

  • Aydınlatma sistemleri içerisinde kullanılan ürünlerden biridir. Led şeridin kullanıldığı yerde led panel ürünleri bulunmaktadır. LED sistemleri Kullanımı kesinlikle zarar görmeyeceği LED ürünlerinin arka planında görülmektedir. Bununla birlikte de bu geniş ölçüde LED sistemlerini çalıştıran bir mekanizma olarak kullanılmaktadır. Ack, Cata, Forlife, Global ve Noas markalarının kaliteli ürünleridir. LED şerit ürünleri için tasarlanmış olan bu trafo çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. En ucuz led trafo fiyatları için hemen sayfamıza gelin ve keyifli bir alışverişin tadını çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.