Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 58 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Fırça Çeşitleri ve Fiyatları

  • Fırçalar, aşındırıcı malzemeler içerisinde yer alan ürünlerden biridir. Birçok yüzey üzerinde uygulama yapmaya imkan sağlayan fırçalar kullanım alanları, tasarımları ve teknik özellikleri bakımından pek çok çeşitte üretilmiştir. Fırça çeşitleri arasında el tipi fırçalar, çanak fırçalar, tel fırçalar ve naylon fırçalar yer alır. Naylon fırçaların; naylon çanak fırçalar, naylon daire fırçalar, naylon dar fırçalar ve naylon flap fırçalar olarak kendi içerisinde farklı çeşitleri bulunur. Dalgalı çanak tel fırçalar ve dalgalı tel fırçalar da tel fırçalar içerisinde yer alır. Çanak fırçalar ise dalgalı tel çanak fırçalar, burma telli konik fırçalar, burma telli dik çanak fırçalar, daire tel fırçalar, geniş burma telli fırçalar gibi çeşitli ürünleri içerisinde bulundurur. Bu fırçalar birbirlerinden tasarımları, uygulama alanları, renkleri, kum sayıları ve tel yapıları ile ayrılırlar. Elektromarketim.com ‘u ziyaret ederek fırça çeşitlerini inceleyebilir, ürünlerin tasarım ve teknik özelliklerini karşılaştırarak sizin için en uygun fırça modelini belirleyebilirsiniz. En ucuz fiyat listelerimiz ile dilediğiniz ürünlere en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.
 • Fırça Nedir?

  • Fırçalar aşındırıcılar içerisinde yer alan ürünlerdir. Yüzeylerin kir, pas, boya, yapışkan ve çapak gibi kalıntılardan temizlenmesinde sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Fırçalama ve cilalama işlerinde de oldukça başarılı olan fırçalar ile çalışmak rahat ve kolaydır. Pek çok malzeme üzerinde rahatça tercih edilebilen fırçalar tasarımlarına ve sahip oldukları teknik özellikler bakımından çeşitlere ayrılırlar. Bunlar içerisinde tel fırçalar, el tipi fırçalar, naylon fırçalar ve çanak fırçalar yer alır. Bu fırçaların tasarımları ve sahip oldukları özellikler, kullanılabilecekleri yüzeylerin belirlenmesini sağlar. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz fırça çeşitlerine Elektromarketim.com ‘dan ulaşabilirsiniz.
 • Fırça Ne İşe Yarar?

  • Genellikle yüzeylerin istenemeyen görünümünden kurtulması için kullanım sağlanan fırçalar, harika birer aşındırıcıdır. Birçok yüzeyde zamanla oluşan kir ve pası temizlemeye yardımcı olmasının yanı sıra eskimiş boya ve yapışkan kalıntılarının temizlenmesi, kaynak makinelerinden kalan çapakların ve pürüzlerin temizlenmesinde başarılı sonuçlar ortaya çıkarır. Bunların yanı sıra cilalama işlerinde de oldukça başarılı ürünlerdir. Kolay ve rahat kullanımları ile kullanıcıyı yormaz, kısa sürede işlerin hallolmasını sağlarlar.
 • Fırça Nerelerde Kullanılır?

  • Fırçalar, geniş kullanım alanına sahip olan aşındırıcı çeşitlerindendir. Kuru ve ıslak, amatör ve profesyonel çalışmalar gibi pek çok alanda karşımıza çıkmaktadırlar. Evlerinizde, iş yerlerinizde, atölyeler ve endüstriyel alanlar da olmak üzere pek çok yerde kullanımı mümkündür. Metal, çelik, paslanmaz çelik, ahşap, plastik, PVC, fayans ve taş gibi daha birçok yüzey üzerinde yapılan uygulamalarda kullanılabilmektedir. Fırçalar yardımı ile kaynak ve çapak temizleme, yapıştırıcı, boya, kir ve pas gibi kalıntıları temizleme ve parlatma işleri yapılabilir. İster el ile ister bir makine yardımı ile fırçaları dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
 • En İyi Fırça Hangisidir?

  • Piyasada birçok marka tarafından üretilmiş olan pek çok fırça modeli bulunmaktadır. Bunlar arasından tercih edeceğiniz en iyi fırça, yapacağınız işleme ve çalışma yüzeyine en uygun olan fırça olacaktır. El tipi fırçalar, tel, naylon ve çanak fırçalar arasından sizler için en uygun olanını tercih etmelisiniz. Yüksek kalitesi ile öne çıkan Makita markasına ait fırça çeşitlerini Eieltromarketim.com ‘da bulabilirsiniz. Kimyasallara karşı dayanıklı olan ve kıl bütünlüğünü uzun süre kullanıldığında dahi muhafaza eden Makita fırçalardan sizler için en uygun modelleri hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.