Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 164 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
 • Rakor Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları bakımından birçok alan içerisinde tercih edilen bağlantı ürünleri modelleridir. Kaliteli ürün yapıları ile birçok alan içerisinde tercih edilen bu ürünler kaliteli yapıları ile de oldukça kullanışlıdır. Rakor çeşitleri havşalı olan bir borunun ucuna serbest bir şekilde dönebilir biçimde de geçirilmiş olup boruyu da karşılısına eklemeyi sağlayan bir içten vidalı bir üründür. İçten vidalı ve somun biçiminde parça tasarlanmış bilezik şeklindedir. Genel tasarımları bakımından tesisat çalışmalarında kullanılan ürünlerden biridir. Vida ve somunlar arasında bir bağlantı sağlaması amacı ile kullanımları sağlanan ürünlerdendir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile kullanıcılara uzun ömürlü çalışma imkanı sunmaktadır. Sürekli kullanım uygun olan ürün modelleri arasında yer almaları ile birçok ürün modeline sahiptirler. Ölçüleri bakımından birbirlerinden ayrılan tasarımları ile kullanım sağlanacak olan somun ve vidalara uyumlu olması gerekmektedir. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz rakor fiyatları ile satın alabilir, kaliteli çalışma alanı sağlayabilirsiniz. Hemen fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak bu ürünlere ulaşabilirsiniz.
 • Rakor Nedir?

  • Genel tasarımları bakımından sıhhi tesisatlar içerisinde tercih edilen ürünlerdir. İki borunun uç kısımlarına bağlanması ile birleştirme işlemlerini saplamaktadır. Boruların döndürülmeden de birbirine bağlanmasını sağlayan bir bağlantı parçası diyebilirsiniz. Tesisatlar içerisinde boruların, somun ya da vidaların bağlantılarını sağlamamıza yardımcı olan ürünlere rakor ismi verilmektedir. Rakor çeşitleri arasında farklı birçok ürün modeli bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak kablo rakoru, dış dişli rakor, hidrolik rakor, iç dişli rakor, pirinç rakor, konik rakor, hortum rakor, rakor bağlantı ürünleri, metal kablo rakoru, spiral boru rakoru, paslanmaz rakor, erkek hortum rakoru, 32 lik oynar başlı rakor, düz rakor, plastik rakor çeşitleri gibi birçok ürün modeli söyleyebiliriz. Genel olarak kullanımları yaygın olan ürünler olmaları ile oldukça kullanışlıdırlar. Sürekli kullanıma uygun olan rakor bağlantı ekipmanları için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile satın alarak da kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz rakor fiyatları ile güvenli ödeme seçeneklerimizden yararlanarak sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yolları ile de hemen kapınıza gelsin. Kaliteli ürün yapıları ile de sizlere rahatlık sunan bu ürünler için hemen web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Rakor Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları genel olarak tesisat çalışmaları içerisinde geçerlidir. Bağlantı elemanı olarak geçen rakor modelleri birçok malzemenin bağlanmasında tercih edilmektedirler. Boru gibi malzemeler arasında bir bağlantı sağlanması amacı ile üretilmiş olan bu ürünleri satın alarak kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz. Çalışma şekilleri bakımından da birçok alan içerisinde kullanımlarını görebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz rakor fiyatları ile bulabilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz. Genel olarak ölçüleri bakımından bu ürünler uygun olması gerekmektedir. Kullanımları için de kaliteli ürün modellerine sahiptirler. Tüm rakor çeşitleri için birçok alanda rahat ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • En İyi Rakor Hangisidir?

  • Yapılarına baktığımızda rakor çeşitleri birçok alan içerisinde tercih edilmektedir. Kullanım şekilleri bakımından oldukça kullanışlı ürünler olmaları ile ölçüleri ve boyutlarında değişiklikler meydana gelmektedir. Değişiklikler ise genel olarak kullanım sağlanacak olan alanlara göre belirlenmektedir. Elektromarketim.com üzerinden tüm rakor çeşitlerine ulaşabilir, en ucuz fiyat seçenekleri ile satın alarak da kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Hemen rakor çeşitleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.