Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 748 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 16
 • Çerçeve Çeşitleri ve Fiyatları

  • Birçok elektrik sisteminde kullanılmak üzere tercih edilen ürün modelleri bulunmaktadır. Hepsi kaliteli yapılara sahip olması ilgi gören ürünlerdir. Schneider markasının üretmiş olduğu bu ürünler ile oldukça kullanışlı seçeneklere sahip olabilirsiniz. Elektrik anahtarlarının çevresini saran, anahtarın dış görüşlerini oluşturan, dekoratif şekillerde üretilen kenarlıklardır. Görsel olarak farklılıklara sahip üretimler bulunmaktadır. Rengi, boyutu, yatay veya dikey konumlandırılması ile kullanacağınız alanları bu ürünlerle destekleyerek daha güzel bir şekilde dekore edebilirsiniz. Schneider markasına ait anahtar ve priz çerçevelerine, Elektromarketim.com dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri uygun fiyatlara satın alabilir, alışverişinizi güvenli ödeme yöntemleri ile tamamlayabilirsiniz.
 • Anahtar ve Priz Çerçevesi Nedir?

  • Elektrik sistemlerinde kullanımı sağlanan çeşitli ürünler bulunmaktadır. Bunlar arasında da anahtar ve priz ürünleri söz konusudur. Elektrik kullanımı sağlamak için kullanılan bu ürünler kaliteli yağıları ile birçok alanda tercih edilirler. Kullanımı sorunlu olan ürünler olmaları sayesinde tercih sebebi haline gelmişlerdir. Elektrik sistemleri içerisinde yer alan elektrik tesisatı ürünleridir. Farklı renk ve tasarımları ile dekorasyonun da bir parçası olurlar. Bu ürünler iki ayrı önemli özelliğe sahiptir. Biri anahtarın etrafını sarması, diğeri ise istenilen renk ve boyutlarla, bulunduğunuz ortama görsel açıdan güzellik kazandırmasıdır. Kullanacağınız alana göre değişiklikler yapılabilir, dikey veya yatay olarak tercih edebilirsiniz. Bu kenarlıklar, genellikle çoklu anahtar girişi içeren yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Onlar için de geniş bir renk yelpazesi bulunmaktadır. Çoklu anahtar girişlerinde en çok tercih edilen üçlü priz çerçevelerine yapı marketimizden ulaşabilirsiniz. Sürekli değişim gerektirmez, olan anahtarlar için değişim istenirse kolay bir şekilde montajını yapabilirsiniz. Uzun süre dayanıklılardır, fiyatları kalite ve çeşitlerine göre farklılık göstermektedir.
 • Çerçeveler Nerelerde Kullanılır?

  • Anahtarların bulunduğu yerlerde kullanımı olmaktadır. Anahtar veya priz kısmının etrafını saracak şekilde duvara ya da dolap gibi alanlara monte edilerek kullanılmaktadır. Çoklu olanlar için, kullanmak istediğiniz yerleri kontrol edebilir çıkış sayısına göre çoklu girişli anahtar ve priz çerçevesi satın alabilirsiniz. Böylelikle tek tek alıp montaj işleri ile uğraşmak zorunda kalmaz, aynı zamanda bütçe açısından tasarruf edebilirsiniz. Dekoratif açıdan da bu ürünler kullanılabilir, zevkinize en uygun priz çerçevesi modellerineelektromarketim.com dan ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerin genel tercih nedenleri anahtarların etrafını sarmasıdır. Anahtarı böylece daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Güvenlik anlamında anahtar çevresinden elektrik akımı çıktığı için elektrik çarpması gibi durumlar yaşanabilir. Bunu önlemek için de tercih edilmektedir. Aynı zamanda özelliklerde bahsettiğimiz gibi dekor amaçlı da kullanılmaktadır. Bu yüzden birçok alanda renk seçenekleri ile ortamın havasını değiştirebilirsiniz.
 • En İyi Çerçeve Hangisidir?

  • Kullanımları bakımından hepsi elektrik tesisat ürünleri olmaları ile tercih edilmektedirler. Farklı tasarım ve modele sahip olmaları ile ilgi gören ürünlerdir. Genel yapıları bakımından elektrik tesisatları içerisinde yer alan ürünlerdir. Elektrik sistemlerinde tercih edebileceğiniz bu ürünleri sayfamızdan hemen bulabilirsiniz. En ucuz anahtar çerçevesi fiyatları ile de satın alabilirsiniz. elektromarketim.com üzerinden bu ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlar ve güvenli ödeme seçenekleri ile satın alabilir, hızlı teslimat yolları ile de hemen sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.