Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 705 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 15

Anahtar ve Priz için Çerçeve Modelleri


Çerçeve, elektrik prizlerine ve anahtarlara monte edilerek kullanılan ekipmandır. Duvar çerçevesi, duvar yüzeyine monte edilerek priz ve anahtarların düzgün bir şekilde yerleştirilmesini sağlar. Genellikle plastik veya metal malzemelerden yapılan anahtar priz çerçevesi, elektrik tesisatının düzenli ve güvenli bir şekilde yapılmasına olanak tanır. Priz anahtar çerçevesi, çeşitli modellere sahip olarak üretilir. Anahtar ve priz çerçevesi modelleri ve tasarımları, kullanıcıların tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre çeşitlilik gösterir.


Çerçeve modelleri renk ve modül sayısına bağlı olarak değişir. Priz ve anahtar çerçevesi renkleri, geniş bir yelpazeye sahiptir. Böylelikle her kullanım alanına ve dekorasyona uyum sağlayan renkte priz çerçeveleri bulmak mümkündür. Çerçeveler en az tek anahtar çerçevesi olmak üzere, birçok modül sayısı ile üretilir. Modül sayısı, anahtar veya priz sayısını temsil eder. Ev ve ofislerde sıkça kullanılan standart çerçeveler genellikle en fazla 3 lü çerçeve modelleri şeklindedir. Daha büyük mekanlarda ise 4 lü çerçeve priz olmak üzere, daha fazla modül sayısına sahip çerçeveler kullanılır.


Anahtar ve priz kenarı çerçeve modelleri, renk ve modül sayıları ile dekorasyona da katkıda bulunurlar. Dekoratif priz modelleri için, mekan tasarımına uygun renklerde çerçeveler seçilebilir. Renkli ve dekoratif priz çerçevesi seçenekleri, çeşitlilik bakımından oldukça geniştir. Bu sayede, kullanıcılar anahtar ve prizleri için istediği renkte priz anahtarları çerçevesi bulabilir.

Asfora Çerçeve Serisi


Asfora çerçeve serisi, Schneider Electric tarafından üretilen Asfora serisi içerisinde yer alır. Asfora priz ve anahtar çerçevesi serisi, estetik tasarımı, fonksiyonelliği ve kullanım kolaylığını bir araya getiren bir seridir. Asfora'nın öne çıkan özelliklerinden biri, modern ve şık tasarımıdır. Çeşitli renkleri, düz yüzeyleri ve kaliteli yapıları sayesinde bu dekoratif priz ve anahtar çerçeve serisi, her türlü mekânın dekorasyonuna uyum sağlar. Asfora serisi, anahtar ve priz çerçeve modelleri ile geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu sayede kullanıcılar, istediği çerçeve rengine ve modeline rahatlıkla ulaşabilir. Asfora serisi, dayanıklılığıyla öne çıkarken aynı zamanda kurulum ve kullanım kolaylığı da sağlar. Elektromarketim’den Asfora serisinin hem priz hem anahtar hem de çerçeve çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilir, mekânınızın tasarımına uygun olan modeli seçebilirsiniz!

Çerçeve Montajı


Çerçeveler, priz ve anahtarların şık ve düzenli bir görünüm kazanmasını sağlayan, aynı zamanda anahtar ve priz etrafı koruyucu olarak kullanılan aksesuarlardır. Bu anahtar ve priz aksesuarları montajı oldukça kolaydır. Elektrik enerjisi kesildikten sonra montaj için ilk olarak, priz ve anahtarın üzerindeki kapaklar çıkarılmalı ve montaj vidaları açılmalıdır. Ardından, çerçeve dikkatlice priz ve anahtara takılmalıdır. Eğer çerçevesiz elektrik anahtarı veya prizi var ise çerçeve direkt olarak takılmalıdır. Çerçevelerin doğru konumda sabit kalması için montaj vidaları ile çerçeveler sıkılmalıdır.

Çerçeve Kullanım Alanları


Priz ve anahtarlara takılan çerçeveler, elektrik tesisatlarının düzenli ve güvenli bir şekilde kullanılabilmesi için önemlidir. Bu çerçeveler, priz ve anahtarları korumak ve estetik bir görünüm sağlamak amacıyla kullanılır. Ayrıca, çeşitli modül ve renk seçenekleri sayesinde iç mekan dekorasyonuna uyum sağlarlar. Çerçeveler, evlerden ofislere, ticari alanlardan endüstriyel tesisatlara kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kısacası anahtar ve priz etrafi cerceve modelleri, priz ve anahtar bulunan her alanda ve mekânda kullanılır.

En Kaliteli Çerçeve Fiyatları


Çerçeve fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Malzeme kalitesi fiyatı belirleyen temel faktörlerden biridir. Çerçeveler plastik, metal ve ahşap çerçeve şeklinde üretilebilir. Dayanıklı malzemelerden üretilen elektrik anahtarı çerçevesi fiyatları daha yüksek olabilir. Priz çerçeveleri fiyatları modül sayılarına göre de değişir. Modül sayısı artıkça, fiyatlar da artabilir. Ayrıca, markalar da fiyatlara etki eder. Her marka çerçevelerini farklı fiyatlar ile kullanıcılara sunar. Elektromarketim’den en kaliteli çerçeveleri, en uygun fiyatlar ile almak mümkün! Hemen ziyaret edin ve elektrik prizleri dekorasyon çerçevelerine kolayca ulaşın!

Neden Elektromarketim' den Almalıyım?


    Elektromarketim’ de her renkteki çerçeveleri, en uygun fiyat seçenekleriyle almak mümkündür.


    Fırsat ve kampanyaları takip ederek, çerçevelerdeki indirimlerinden kolayca yararlanabilirsiniz.


    Elektrotoptan hizmeti ile toplu alışverişlerinizde özel teklif imkanından yararlanabilirsiniz.


    Elektropuan sistemi ile yaptığınız her alışveriş için puan kazanabilir, bir sonraki alışverişlerinde puanlarınızı indirim olarak kullanabilirsiniz.


    Güvenli ödeme ve hızlı teslimat yolları ile tüm çerçevelere kolayca sahip olabilirsiniz.

Anahtar ve Priz Çerçeveleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Priz Çerçevesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  • Priz çerçevesi seçerken ilk olarak, çerçeve kalitesine daha sonra mekânın dekorasyonuyla uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Mekân tarzına uygun renkte çerçeve seçmek, genel görünüme estetik bir etki sağlar. Sonrasında, priz sayısına göre çerçeve modülü seçilmelidir. Malzeme kalitesi ve dayanıklılık da priz seçiminde önemlidir. Sık kullanılan bir alan için sağlam bir çerçeve seçmek uzun ömürlü bir çözüm sunar.
 • Priz Çerçevesi Nasıl Takılır?

  • Priz çerçevesi takma işlemi için ilk olarak elektrik enerjisi kesilmelidir. Priz ve çerçevenin uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Sonrasında çerçeve, prizdeki deliklere tam olarak oturacak şekilde yerleştirilmelidir. Vidalar, çerçevenin duvara sıkıca oturduğundan emin olana kadar sıkılmalıdır.
 • Priz Çerçevesi Ne İşe Yarar?

  • Priz çerçevesi, elektrik prizlerini düzenli bir şekilde monte etmek ve korumak için kullanılan bir aksesuardır. Bu çerçeveler sadece koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda priz ve mekân estetiğine de katkıda bulunurlar. Priz çerçeveleri birçok farklı renkte üretilir ve bu sayede her mekâna uyum sağlarlar.
 • Anahtar Çerçeveleri Nereden Alınır?

  • Anahtar ve priz çerçeveleri farklı renk ve modül sayısı seçenekleri ile Elektromarketim’den alınır. Kaliteli markaların, kaliteli çerçeveleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunan Elektromarketim, uygun fiyatlı fırsatlarıyla her bütçeye hitap eder. Siz de Elektromarketim’i hemen ziyaret edin, mekanlarınıza uyumlu çerçeve modellerine anında ulaşın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.