sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1066 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 11 ... 23
 • Fan - Aspiratör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel anlamıyla hava temizleme işlevini gören aygıtlardır. İç ortam hava kalitesinin iyileştirilmesi, solunan havanın temizlenmesi ve en önemlisi hep temiz kalması için fan ve aspiratörlere ihtiyaç duyulur. Aspiratör fanı modelleri arasında birçok farklı çeşit de bulunmaktadır çift motor gibi çeşitleri yeni model üretimler arasında yer alırlar. Son derece üstün kaliteli sanayi tipi modelleri de bulunmaktadır. Vantilatör aspiratör gibi farklı çeşitleri de mevcuttur. Havalandırma sistemleri için kullanılmaları ile günlük hayatta ihtiyaç duyulan ürünlerdir.
 • Fan ve Aspiratörler Neden Tercih Edilir?

  • İçinde bulunduğumuz ortamlarda solunan hava; sigara dumanı, rutubet, küf, toz, bakteri ve virüsler gibi etkilerle kirlenmekte ve birçok ciddi sağlık problemlerine yol açmaktadır. Bu olumsuz durumların önüne geçmek, gereken temiz havayı alabilmek ve sağlımızı korumak fan kullanımı önemlidir. Fanlı aspiratör modellerine de bakabilirsiniz. Genel olarak ısıtma soğutma sistemleri üyelerindendir. Kullanım alanları açısından günlük hayatımızda gerekli olan çeşitleri ile havalandırma işlemlerini sağlarlar.
 • Fan ve Aspiratör Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • İyi bir fan her şeyden önce gürültüsüz çalışabilmeli ve sağlam olmalıdır. Temizliğinin kolay yapılabiliyor olması da önemli bir kriterdir. Montaj ve kullanım kolaylığı olan fan ve aspiratörler her zaman avantajlı olmuştur. Fanın çekiş gücü her zaman iyi olmalıdır. Bulunmuş olduğu ortamın havasını temizleyerek, kötü kokusunu ortadan kaldırmalıdır. Kullanılacak ortamın şartlarına göre değişik özelliklere sahip olmalı ve ortamda oluşan su buharının hızlı bir şekilde emilmesinde fayda sağlamalıdır. Fan ve Aspiratörlerin bağlantıları titizlikle yapılmalı ve bağlantılar tam yalıtılmış olmalıdır. Bakım işlemlerine başlamadan önce fan ve aspiratörlerin elektrik ile bağlantısının kesilmesi gerekir. Yağmur ve çeşitli su alabilecek yerlere monte edilmemelidir.
 • Fan ve Aspiratör Özellikleri Nedir?

  • Aspiratörler çalışma mekanizması bakımından; Bağlı bulunduğu ortamdaki kullanılmış havayı emerek bir baca vasıtasıyla dışarıya verenler ve bağlı bulunduğu ortamdaki kullanılmış havayı bir karbon filtre ile temizleyip tekrar ortama verenler olmak üzere iki türlüdür. İlk tür emiş fanlarıdır ortamdaki havayı emerek temizler ve aspiratör olarak adlandırılırlar. İkinci tür ise üfleme fanlarıdır; ortamdaki havayı yeniler ve vantilatör olarak adlandırılırlar. Kirlenen havanın temizlenmesi ya da bulunduğu ortamdan dışarıya atılması için çeşitli aspiratörler kullanılmaktadır. Bunlar; aksiyel tip aspiratörler, radyal tip aspiratörler, sanayi tip aspiratörler, salyangoz tip aspiratörler, baca aspiratörü, mutfak aspiratörü ve banyo aspiratörü gibi çeşitlerdir. Fiyatlar, ürünün tipine ve kullanım alanına göre farklılık göstermektedir.
 • Fan ve Aspiratör Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından birçok farklı yer söylenebilmektedir. Çeşitleri açısında birçok farklı tasarım ürünleri bulunur. Bunlar endüstriyel kullanımlar ve günlük kullanımlar olarak ayrılabilmektedir. Sanayi tipi çeşitleri yüksek performans isteyen alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmışlarıdır. Kullanımları rahat ve kolay olması ile birçok farklı alanda karşımıza çıkar. Havalandırma kanalı yaratmak için kullanımlarının sağlanması gerekmektedir. Klasik modelleri dışında da farklı çeşitlere sahiptirler. Aspiratör borusu gibi aksesuarları ile kaliteli havalandırma imkanı sunar. Sessiz çalışmaları ile de kullanışlılardır. Hücreli modelleri de bulunmaktadır. Cam için kullanılan modelleri ile de rahatlık sunarlar. Cama monte edilerek kullanımları sağlanabilmektedir.
 • En iyi Fan ve Aspiratör Hangisidir?

  • En iyi fan ya da en iyi aspiratör olarak söylenebilecek bir ürün bulunmamaktadır. Bunun sebebi genel olarak kullanım alanı ve ihtiyaca bağlı olmasıdır. Kullanım sağlayacağınız alanın isteğine göre teknik özellikleri ve ölçüleri üzerine karar verilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda kullanılacak olan alan için de hangi modelin ve hangi çeşidin tercih edileceği de önemlidir. En iyi olan modeli sadece ortamın havalandırma isteğine bakarak karar verirseniz daha sağlıklı olacaktır. Bu şekilde en iyi ve en yüksek verimli kullanımı sağlayabilirsiniz. Tüm model ve çeşitleri en ucuz fiyat listeleri ile elektromarketim.com üzerinden satılmaktadır. Vakit kaybetmeden hemen göz atabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.