sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 618 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 13
 • Ampul Çeşitleri ve Fiyatları

  • Aydınlatma sistemleri için tasarlanmış olan ampul modelleri ışık sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Ortamı aydınlatarak ışıklandırmaktadır. Elektrik bağlantısı olan her alanda kullanımları bulunmaktadır. Neredeyse her yerde karşımıza çıkan ampul çeşitleri ışık kaynağı olarak üretilmektedir. Birçok farklı model ve tasarıma sahip olan çeşitleri de bulunmaktadır. Her alana uygun olabilecek üretimler sayesinde ışıklandırma işlemleri gerçekleşmektedir. Elektromarketim.com üzerinden farklı tüm özellikleri ile ampul çeşitlerine ulaşabilirsiniz.
 • Ampul Ne Demek?

  • Işık kaynağı olarak kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Kelime anlamı bakımından elektrik akımı ile akkorlaşmış olan bir iletkeni bulunur. Bu iletken ile elektrik lambalarında aydınlatma sağlar. Genel görüntüsü bakımından ampuller armut şeklinde bir cam şişe modelindedir. Elektrik akımı içerisinde bulunan flaman teli üzerinde bir sıcaklık oluşturur. Bu ısı sonucunda ampul etrafına ışık sağlamaktadır.
 • Ampul Ne İşe Yarar?

  • Genel olarak aydınlatma denildiğinde aklımıza ilk gelen şey ampul modelleridir. Hepimizin bildiği üzere ışıklandırma işlemlerinde kullanılmak üzere üretilmektedir. Aydınlatma sağlayarak ortamın ışıklandırmasını üstlenmektedir. Kullanışlı ürün çeşitlerinden biri olması ile birçok alanda kullanımları sağlanmaktadır. Çeşitleri arasında birçok farklı model bulunması ile her duy tipine uygun çeşitleri bulunur. Bunun dışında tasarım ve modelleri farklı olanları da bulunur. Avize ya da spot lamba gibi birçok yer için uygun modellere sahiplerdir. Renkli ışıklandırma yapan çeşitleri de bulunur. Armatür için bulunan modelleri dekoratif çeşitleri ile kullanışlıdır. Lamba içerisine konularak her alanın aydınlatmasını sağlayabilmemiz konusunda işe yaramaktadır.
 • Ampul Çeşitleri Nelerdir?

  • Tüm ampul çeşitleri arasında çok geniş bir ürün gamı bulunmaktadır. Oldukça fazla alternatife sahip bir çeşitliliğe sahiptir. Farklı tipleri ve kullanım ömrü bakımından değişiklikleri bulunur. Tasarruflu ampul çeşitleri fazlasıyla görülmektedir. Bunun dışında şarjlı ampul modelleri de bulunmaktadır. Şekil bakımından da farklılıklara sahiptirler. Özellikleri bakımından yuvası farklı olan modeller de bulunur. Floresan çeşitleri oldukça kullanışlıdır. LED aydınlatma sevenler için LED ampul modelleri oldukça tercih edilmektedir. Modellerinde mum tipleri ve yuvarlak gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Dekoratif seçenekleri bulunması ile kullanılan ortama değer katarlar. Lamba yuvası içerisine yerleştirerek kullanımı sağlanmaktadır. Her yuva tipleri için uygun bir ampul modeli bulunmaktadır. Parlaklığı ayarlanabilen çeşitleri de oldukça kullanışlıdır. Tüm bu modelleri elektromarketim.com üzerinden rahatlıkla bulabilir ve en uygun fiyat listeleri ile satın alabilirsiniz.
 • Ampul Nerede Kullanılır?

  • Aydınlatma sistemleri için kullanılmak üzere üretilmekte olan modellerdir. Işıklandırma işlemlerinin baş üyesidir. Elektrik enerjisi olan her alanda kullanımları sağlanabilmektedir. İç mekanlar dışında dış mekanlarda da kullanılan çeşitleri bulunmaktadır. Dış mekanlara karşı korumalı ampul modelleri ile aydınlatma işlemi yapılmaktadır. Parlaklığı üzerinde farklılık olan çeşitler için her ortama uygun modeller bulunmaktadır. Tasarım ve görsellik için kullanımlarda da rustik ampul modelleri bulunur. Her yer için kullanıma uygundur.
 • Hangi Ampul Tasarrufludur?

  • Ampul çeşitleri genel olarak tasarruflu olacak şekilde üretilmişlerdir. Fakat çeşitleri arasında tasarruflu modeller de bulunmaktadır. Ampul çeşitleri arasında genel olarak LED ampul modelleri daha tasarruflu bir kullanım imkanı sunarlar. Bunların dışında direkt olarak tasarruflu ampul çeşitleri de bulunmaktadır. Doğru aydınlatma seçimi yapılması bakımından genel olarak tasarruflu modeller tercih edilmektedir. Ama bu en iyisidir en tasarrufludur diyebileceğimiz bir ürün bulunmamaktadır. Kullanım sağlanacak ortama uyumlu gelebilecek ampul çeşitlerinden seçerseniz en iyi kullanımı sağlayabilirsiniz. Gereksiz kullanılan alanların ışıklarını kapatmaya özen gösterirseniz de tasarruflu bir aydınlatma sağlayabilirsiniz. Tüm ampul çeşitleri en ucuz fiyatları ile elektromarketim.com ‘da bulunmaktadır. En ucuz ampul fiyatları ile satın alarak tasarruflu kullanım imkanının tadını çıkarabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.