Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 686 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 15

Ampul Modelleri ve Fiyatları

Aydınlatma sistemleri için tasarlanmış olan ampul modelleri ışık sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Ortamı aydınlatarak ışıklandırmaktadır. Elektrik bağlantısı olan her alanda kullanımları bulunmaktadır. Neredeyse her yerde karşımıza çıkan ampul çeşitleri ışık kaynağı olarak üretilmektedir. Birçok farklı model ve tasarıma sahip olan çeşitleri de bulunmaktadır. Her alana uygun olabilecek üretimler sayesinde ışıklandırma işlemleri gerçekleşmektedir. Elektromarketim.com üzerinden farklı tüm özellikleri ile ampul çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Ampul çeşitleri içerisinde farklı tasarım ve modellere sahip pek çok ürün modeli bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak 12v ampul, 24 volt ampul gibi çeşitleri söyleyebiliriz. Bunlar gerilim seçeneklerine göre birbirlerinden ayrılan ürünlerdir. Bunların dışında özelliklere göre birbirlerinden ayrılanlar bulunur. Akıllı led ampul çeşitleri özellikleri bakımından farklılık göstermektedir. Uzaktan kumandalı çalışma şekilleri ile akıllı ampul modelleri de günümüzde sıkça kullanılmaktadır. Halojen ampul, top ampul, led spot ampul, flaman ampul ve mum ampul gibi modeller ise tiplerine göre birbirlerinden ayrılır. Troch ampul, glop ampul, pervane ampul, disko ampul, sinyal ampulü ve gece ampulü gibi pek çok çeşit bulunur. Hepsi kullanım alanlarına göre üretilmiştir. Bir de ışık renklerine göre birbirlerinden ayrılmaktadırlar. Ampul modelleri içerisinde günışığı ampul, amber ampul, neon ampul, kırmızı ampul ve sarı ampul gibi ürünler yer alır. Bunlar dışında da alev ampul çeşitleri bulunur. Alev ampul çeşitleri de alev efektli ampul modellerinden biridir. Farklı tasarımları ile pek çok alan ieçrisinde tercih edimektedirler. Duy tiplerine bağlı olarak g125 rustik ampul ya da e27 ampul çeşitlerini söyleyebiliriz. Sarkıt ampul çeşitleri de oldukça kullanışlıdır. Farklı tasarımları ile dekoratif anlamda da kullanımları sıkça sağlanabilmektedir. RGB ampul kumandalı çeşitleri ile de farklı renk seçeneklerinde kullanım sağlayabilirsiniz.

Dekoratif Ampul Modelleri ile Neler Yapılabilir?

Son dönemlerde artık herkes evinde farklı tasarım aydınlatmalar yaratmaktadır. Dekoratif ampul modelleri ile de birçok farklı aydınlatma ürünü yaratabilirsiniz. Halat duy çeşitleri ile rustik ampul kullanımı sıkça sağlanmaktadır. İkisinin birleşimi ile avize, aplik, lambader, abajur gibi birçok aydınlatma yapabilrisiniz. Avize modelleri arasında ampul kullanımı sağlanan birçok ürün görebilirsiniz. Genelde ampul ile daha farklı bir dekoratiflik kazandırılır. Özellikle buji ampul ve rustik ampul modelleri ilgi görmektedir. Bahçe adyınlatma içerisinde de farklı şekillerde ampulleri kullanabilirsiniz. Eskimiş ampullerinizi saklıyorsanız onları boyayarak bir süsleme yaparak, teras ya da balkonlarınızda kullanabilirsiniz. Dekoratif ampuller duvar gibi alanlarda da sarkıtma olarak da kullanılabilir. Tavana sarkıt halat duy monte ederek uzatabilirsiniz. Özellikle yatak kenarlarında hoş bir görünüm sunacaktır. Dekoratif ampuller duvar için oldukça farklı bir görünüm kazandıracaktır. Uzaktan kumandalı led ampul modelleri ile kontrol işlemleri oldukça rahattır. Dekorasyon açısından uzaktan kumandalı led ampul tavan tasarımında birçok renk seçeneği ve animasyonları ile farklılık sunacaktır.

Ampul Ne Demek?


Işık kaynağı olarak kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Kelime anlamı bakımından elektrik akımı ile akkorlaşmış olan bir iletkeni bulunur. Bu iletken ile elektrik lambalarında aydınlatma sağlar. Genel görüntüsü bakımından ampuller armut şeklinde bir cam şişe modelindedir. Elektrik akımı içerisinde bulunan flaman teli üzerinde bir sıcaklık oluşturur. Bu ısı sonucunda ampul etrafına ışık sağlamaktadır.

Ampul Ne İşe Yarar?


Genel olarak aydınlatma denildiğinde aklımıza ilk gelen şey ampul modelleridir. Hepimizin bildiği üzere ışıklandırma işlemlerinde kullanılmak üzere üretilmektedir. Aydınlatma sağlayarak ortamın ışıklandırmasını üstlenmektedir. Kullanışlı ürün çeşitlerinden biri olması ile birçok alanda kullanımları sağlanmaktadır. Çeşitleri arasında birçok farklı model bulunması ile her duy tipine uygun çeşitleri bulunur. Bunun dışında tasarım ve modelleri farklı olanları da bulunur. Avize ya da spot lamba gibi birçok yer için uygun modellere sahiplerdir. Renkli ışıklandırma yapan çeşitleri de bulunur. Armatür için bulunan modelleri dekoratif çeşitleri ile kullanışlıdır. Lamba içerisine konularak her alanın aydınlatmasını sağlayabilmemiz konusunda işe yaramaktadır.

Ampul Çeşitleri Nelerdir?


Tüm ampul çeşitleri arasında çok geniş bir ürün gamı bulunmaktadır. Led ampul çeşitleri en çok kullanımını gördüğümüz ve tercih ettiğimiz ürünler arasındadır. Bunlara örnek olarak tasarruflu ampul modelleri de ilgi görmektedir. Özellikle ekonomik açıdan daha iyi bir kullanım sunuyor olmaları ile birçok alanda kullanımları yaygındır. Rustik ampul modelleri de farklı tasarımları ile kullanıcının dikkatini çeken ampul modellerindendir. Özellikle dekoratif açısından fazlasıyla ilgi görürler. Bunlara benzer biz ürün de buji ampul modelidir. Rustik ampul gibi benzer kullanımı bulunmaktadır. Oldukça fazla alternatife sahip bir çeşitliliğe sahiptir. Floresan lamba modelleri de ampul çeşitleri arasında yer alan ürünlerdir. Tasarımları bakımından daha farklı şekilde üretilmektedirler. Boruya benzer yapıları ile led floresan çeşitleri de birçok alanda kullanılabilmektedir. Kapsül ampul modelleri farklı aydınlatma sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış olan ürünlerdir. Yapıları bakımından kapsül şeklini anımsattıkları için bu şekilde adlandırılmışlardır. Şarjlı ampul modelleri de oldukça ilgi görnektedir. Özellikle elektrik kullanımı daha az olan alanlar içerisinde tercih edilebilmektedirler. Tasarruflu kullanımları ile rahat bir aydınlatma sistemi elde edebilirsiniz. Alevli led lamba modelleri görünümleri bakımından oldukça iyidir. Bu sebeple kullanıcılara rahat bir çalışma olanağı sunarlar. Hem dekoratif bir görünüm hem de loş bir ışıklandırma sunarlar. Ralina ampul modelleri de birçok alanda tercih edilmektedir. Bu ürünler de farklı tasarımları ile kullanım alanlarına göre ayrılabilmektedir. Spiral ampul çeşitleri görünümleri bakımından bu şekilde adlandırılmışladır. Spiral boru şeklinde olan görünümleri ile tasarruflu bir aydınlatma sunarlar. Aydınlatma sistemlerinde farklı bir çalışma sunan sensörlü ürünler bulunmaktadır. Sensörlü ampul modelleri de bunlar arasında yer almaktadır. Birçok alanda gerekli aydınlatmayı sağlayabilmesi ve sensör desteği ile oldukça kullanışldırlar.

Renkli Ampul Modelleri

RGB ışık renklerine sahip olan birçok ampul modeli bulunur. Genel olarak farklı ışıklandırma sunması ile kullanıcıların ilgi odağı haline gelmiştir. RGB ampul modelleri ile hem dekoratif hem de hoş bir ışıklandırma yaratabilirsiniz. Renkli ampul modelleri içerisinde farklı çeşitler de bulunur. Gece lambası olarak kullanımları sağlanan renkli ampul çeşitleri de vardır. Prize takılarak kullanılan renkli ampul çeşitleri gece lambası olarak oldukça kullanışlıdır. Onun dışında abajur gibi aydınlatma ürünleri ile renkli ampul modellerini kullanabilirsiniz. Bu şekilde gece lambası kullanımını da abajur ile sağlamış olacaksınız. 
 

Global Spiral Ampul Modelleri ve Fiyatları


Tasarımları bakımından kullanıcılara hem iyi bir seçenek hem de tasarruflu kullanım sunarlar. Genel olarak uygun fiyatlı ürün seçeneklerine sahip olmaları ile de kullanıcı için oldukça kullanışlıdırlar. Global markası içerisinde sadece spiral ampul çeşitleri değil başka birçok aydınlatma ürünü de yer almaktadır. Global ampul çeşitleri içerisinde LED ampuller, rustik ampuller, buji ampuller, floresan lambalar, kapsül ampuller, şarjlı ampuller, sensörlü ampuller, alevli led lambalar, tasarruflu ampuller, ralina ampuller, ve özel led ampuller bulunmaktadır. Tasarımları bakımından kullanıcı için oldukça kaliteli ürünler olup, birçok alanda rahat ve kolay çalışma imkanı sunarlar. Global spiral ampul modelleri ampul kategorisinde yer alan popüler ürünlerden biridir. Elektromarketim.com üzerinden tüm popüler ürünleri görebilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz.

ACK Ampul Çeşitleri ve Fiyatları


ACK büyük bir aydınlatma firması olup, farklı özellik ve tasarıma sahip geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kullanımları bakımından kullanıcı için oldukça rahattır. Birçok alan içerisinde rahat ve kolay bir çalışma imkanı sunarlar. Hem dekoratif görünümleri hem de uygun fiyatlı seçenekleri ile kullanıcı için popüler ürünlerdir. Genel olarak ACK ampul modelleri arasında da birçok farklı ampul çeşidi yer almaktadır. Bunlara örnek olarak LED ampuller, rustik ampuller, buji ampuller, floresan lambalar, kapsül ampuller, şarjlı ampuller, sensörlü ampuller, alevli LED ampuller, ralina ampuller, özel LED ampuller gibi birçok ürün çeşidi bulunur. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile birçok alan içerisinde rahat ve kolay çalışma imkanı sunarlar.

Cata Ampul Modelleri ve Fiyatları


Farklı tasarımları ile kullanıcılara üstün kaliteli çalışma sunarlar. Cata markası içerisinde yer alan birçok farklı aydınlatma ürünü bulunur. Ampul çeşitleri de bunlardan biridir. Kullanıcılar tarafından hem uygun fiyatlı hem de uzun ömürlü olmaları ile oldukça ilgi görür. Cata ampul çeşitleri içerisinde de LED, rustik, buji, floresan lamba, kapsül, sensörlü, alevli ledli, ralina, spiral ve özel led ampuller olmak üzere ürünler yer alır. Hepsi kullanışlı olup, sizlere kaliteli bir ışıklandırma sunacaklardır. Tasarruflu ampul çeşitleri ile daha az elektrik enerjisi ile rahat bir aydınlatma sistemi sağlayabilirsiniz. Tasarımları bakımından da farklı renkli ampuller ile de dekoratif bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Ampul Nerede Kullanılır?


Aydınlatma sistemleri için kullanılmak üzere üretilmekte olan modellerdir. Işıklandırma işlemlerinin baş üyesidir. Elektrik enerjisi olan her alanda kullanımları sağlanabilmektedir. İç mekanlar dışında dış mekanlarda da kullanılan çeşitleri bulunmaktadır. Dış mekanlara karşı korumalı ampul modelleri ile aydınlatma işlemi yapılmaktadır. Parlaklığı üzerinde farklılık olan çeşitler için her ortama uygun modeller bulunmaktadır. Tasarım ve görsellik için kullanımlarda da rustik ampul modelleri bulunur. Küçük ampuller ve değişik ampuller ile de gece lambası tadında bir ışıklandırma sağlayabilirsiniz. Her yer için kullanıma uygundur. Tüm led ampul fiyatları için en uygun seçeneklere elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Ampuller Kaç watt Olmalı?


Genel olarak kullanım sağlanacak olan alana göre ampuller için seçim yapılması gerekmektedir. Özellikleri bakımından da enerji tasarruflu ampuller bulunur. Hepsi kullanılan alana uygun şekilde üretilmişlerdir. Bu sebeple güç seçeneklerinde de farklılıklar söz konusudur. Küçük renkli ampuller, eski ampuller, spot ampuller gibi ürünler genel olarak daha düşük watt da çalışabilir. Fakar ledli ampuller ya da yeni nesil led ampuller gibi ürünlerde farklı watt değerleri söz konusu olabilmektedir. Genel olarak bakıldığında aslında kullanacağınız alanın istediği güç beklentisi neyse ampul seçerken de watt değerlerine ona göre karar verebilirsiniz. Birçok farklı model ampul bulunur. Bunlara örnek olarak tasarruflu ampuller, küçük renkli ampuller, dekoratif ampuller, halojen ampuller ve ledli ampuller gibi ürünlerin hepsine elektromarketim.com'dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Hangi Ampuller Tasarrufludur?


Ampul çeşitleri genel olarak tasarruflu olacak şekilde üretilmişlerdir. Fakat çeşitleri arasında tasarruflu modeller de bulunmaktadır. Ampul çeşitleri arasında genel olarak LED ampul modelleri daha tasarruflu bir kullanım imkanı sunarlar. Bunların dışında direkt olarak tasarruflu ampul çeşitleri de bulunmaktadır. Doğru aydınlatma seçimi yapılması bakımından genel olarak tasarruflu modeller tercih edilmektedir. Ama bu en iyisidir en tasarrufludur diyebileceğimiz bir ürün bulunmamaktadır. Kullanım sağlanacak ortama uyumlu gelebilecek ampul çeşitlerinden seçerseniz en iyi kullanımı sağlayabilirsiniz. Gereksiz kullanılan alanların ışıklarını kapatmaya özen gösterirseniz de tasarruflu bir aydınlatma sağlayabilirsiniz. Tüm ampul çeşitleri en ucuz fiyatları ile elektromarketim.com ‘da bulunmaktadır. En ucuz ampul fiyatları ile satın alarak tasarruflu kullanım imkanının tadını çıkarabilirsiniz.

En İyi Ampul Hangisidir?


Tasarımları bakımından birçok farklı markasının ürün çeşidine sahiptirler. Hepsi kullanışlı olup, özellikleri bakımından farklılıklara sahiptirler. Kullanım alanına ve duy tipine bağlı olarak ampuller arasından seçim yaparsanız eğer en iyi ampul kullanımını sağlayabilirsiniz. ACK, Cata, Emas, General Electric, Global, Gwest, Osram, Philips, Samsung, Schneider gibi kaliteli markaların en iyi ampul çeşitlerine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Genel kullanımları bakımından akıllı ampul gibi çeşitler ile de daha kolay kullanım sağlayabilirsiniz. En ucuz ampul fiyatları ile satın alarak, hızlı teslimat yollarımız ile de kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızdan da yararlanarak hemen bu ürünlere ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.