Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 123 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
 • NYM Kablo Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak elektrik elektronik sistemleri içerisinde birçok farklı kablo bağlantısı yapılmaktadır. Bunun sebebi ise elektrik enerjisini doğru şekilde aktarmaktır. Enerjiyi hem güvenli hem de doğru bir şekilde aktarabilmek amacı ile farklı özelliklere sahip kablolar üretilmiştir. Nym kablo çeşitleri de bunlar arasında yer alır. Genel yapıları bakımından alçak gerilim kabloları içerisinde yer alan nym kabloları kullanışlı yapıları ile tesisatlar içerisinde karşımıza çıkar. Elektromarketim.com üzerinden tüm NYM kablo çeşitlerine ulaşabilir, en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Hemen en ucuz fiyat seçeneklerini kaçırmadan satın alın, kapınıza gelsin.
 • NYM Kablo Nedir?

  • Yapıları bakımından antigron kablo olarak bilinmektedirler. Aynı zamanda alçak gerilim kabloları içerisinde yer alırlar. Genel olarak yangın gibi durumlarda koruma sağlaması için NYM kablo türleri tercih edilmektedir. Daha çok endüstriyel alanlar içerisinde kullanımları sağlanıyor olmaları ile daha güvenli bir elektrik tesisatı sunmaktadırlar. Korumalı olarak kullanımları sağlanabilmektedir. Antigron kablo çeşitleri kullanım alanları bakımından farklılık sunarlar. Çeşitleri içerisinde farklı ölçülerde de ürünler bulunur. Kablo kesitleri bakımından tiplerinde değişimler söz konusudur. Aynı zamanda renkleri bakımından farklılıkları bulunmaktadır. Sizler için en uygun 3x2 5 antigron kablo fiyatı elektromarketim.com ‘da. Güvenli ödeme ve hızlı kargo ile kolayca sahip olabilirsiniz.
 • NYM Kablo Özellikleri Nelerdir?

  • Özellikleri bakımından NYM kablo çeşitleri yangın ya da patlama gibi durumlarda tehlikeli sonuçların oluşmaması için kullanılmaktadırlar. Riskli bir durum yaşama ihtimaline karşı uygulama alanlarında korumalı olması gerekmektedir. NYM kablo çeşitleri ile bu işlemi rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Genel olarak kuru, ıslak veya nemli iç mekanlarda da kullanımları sağlanabilmektedir. Özellikleri bakımından birçok alanda bu kablo çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Çeşitleri arasından 5x4 antigron kablo, 3x6 nym kablo, 2x6 antigron kablo, 4x6 antigron kablo gibi ölçülere sahip ürünler de bulunur. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile bu ürünlere satın alabilirsiniz.
 • NYM Kablo Nerelerde Kullanılır?

  • Tasarımları bakımından kullanım alanları oldukça geniştir. NYM kablo çeşitleri depo, iş yeri gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Onunda dışında elektrik panoları için hat çekme işlemlerinde de NYM kablolar kullanılmaktadır. Mekanik zorlama olan uygulama alanlarında sıkça kullanılırlar. Aynı zamanda sıva içi ve sıva dışı olarak da kullanımlarını sağlanabilmektedir. NYM kablo çeşitleri toprak altı şekilde rahatça kullanılabilmektedir. Alçak gerilim kabloları içerisinde yer alan NYM kablo çeşitleri için en uygun fiyat seçeneklerine elektromarketim.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Hemen en ucuz nym kablo fiyatı ile satın alarak güvenilir bir tesisat kurabilirsiniz. Alves Kablo ve Öznur gibi markaların tüm NYM kablo çeşitlerine elektromarketim.com ‘dan ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.