Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 49 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Kroşe Çeşitleri ve Fiyatları

  • Elektrik tesisatları içerisinde yer alan birçok bağlantı ürün modeli bulunmaktadır. Hepsi kullanışlı seçenekler olmaları ile kablo bağlantıları içerisinde tercih edilmektedirler. Elektrik tesisatlarının kablo bağlantıları için tercih edilen ürünler olmaları ile birçok kullanımda karşımıza çıkarlar. Kaliteli ürün tasarımlarına sahip olmaları ile de kullanıcılara rahatlık sunarlar. Elektrik sistemleri içerisinde kullanımları daha kolay olması için tercih edilen ve güvenli bağlantı sağlayan ürünlerdir. Elektrik tesisatlarında kabloların birleştirilmesi ve toparlanması gibi işlemlerde kullanımlarını sağlanmaktadır. Sürekli kullanıma uygun olan modeller olmaları ile kullanıcılara da rahatlık sunarlar. Kullanım alanları bakımından da her yerde tercih edebilmesi için çeşitlere sahiptirler. Kullanımları sağlanacak olan yerlere göre farklı tasarımlarda kroşe çeşitleri üretilmiştir. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmış olması ile de uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listelerine sahip kroşe çeşitlerini görebilirsiniz. En ucuz kroşe fiyatları ve güvenli ödeme seçeneklerimiz ile satın alabilir, hızlı teslimat yollarımızdan yararlanarak sahip olabilirsiniz.
  • Çivili Kroşe Çeşitleri

  • Kablo ve boru bağlantılarında kullanılan ürünlerdendir. Çivi şeklinde olması ile çivi kroşe olarak adlındırlırlar.
  • Vidalı Kroşe Çeşitleri

  • Çivili modelleri gibi bu üründe vidalı şekilde tasarlanmıştır. Boruların bağlantı işlemlerinde kullanımları sağlanmaktadır.
  • Yapışkanlı Kroşe Çeşitleri

  • Bağlantı çalışmalarında kullanılmak üzere üretilmiş olan ürünlerdir. Yapışkanlı olması ile kullanıcılara kaliteli çalışma imkanı sunarlar.
  • Çelik Kroşe Çeşitleri

  • Yapıları bakımından dayanıklı ve sağlamdırlar. Bu sayede birçok alanda rahat çalışma sunarlar.
  • Galvanizli Kroşe Çeşitleri

  • Tasarımları bakımından oldukça dayanıklı ürünlerdir. Galvanizli şekilde tasarlanmış olup, kablo ve boru bağlantılarında kullanılabilir.
 • Kroşe Nedir?

  • Birçok farklı elektrik tesisatı içerisinde kullanımları sağlanabilen ürün modelleri bulunmaktadır. Özellikle sıva üstü elektrik tesisatları için kabloların ya da boruların sıva üstü montajını yapmayı sağlayan bir montaj elemanıdır. Farklı tasarımları ve bağlantı tipleri bulunan kroşe çeşitleri bina dışı ve için elektrik sistemleri içerisinde sıklıkla kullanılmaktadır. Kroşe yapısı ise kullanım alana oldukça geniş bir ürün olması ile değişik kullanım alanlarında da kroşelerin yapısı da değişim göstermiştir. Genel olarak tasarımları farklı alanlar için üretilmiş olmaları ile tiplerinde de değişimler söz konusu olmaktadır. Kroşe çeşitleri yapı olarak da kabloların herhangi bir yere monte edilmesini kolaylaştırmak ve çekilen iletken hattı daha derli toplu bir şekilde görünmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda dış etkilerden kabloların etkilenmemesi için kullanımları görülmektedir. Bu sayede de canlıları elektrik enerjisinin tehlikeli durumlardan korumaktadır. Uygulamaları açısında ev ve küçük iş yerleri gibi alanlarda tercih edilebilmektedir. Kroşe modelleri yapı olarak plastik, bakır, sac, metal, galvaniz gibi malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Kroşeleri arasında uzaklık olan kablonun kesiti ve iç tesisatında yönetmeliği dikkate alarak değişmektedir. Kroşe çeşitleri yapı olarak da kabloların tutucu kısımları için kroşenin montajını sağlaması çelik çivi ve vida kısmından tasarlanmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz kroşe fiyatları ve çeşitlerini görebilirsiniz. Kullanım alanlarına göre seçiminizi yaparak kullanımlarını rahatlıkla sağlayabilirsiniz.
 • Kroşe Çeşitleri Nelerdir?

  • Kroşe çeşitleri arasında birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Sürekli kullanıma sahip ve kullanım alanların göre de çeşitliliğe sahiptirler. Kullanım alanları bakımından kroşe modelleri her yerde pratik bir kullanım sunması için üretilmişlerdir. Rahat ve kolay bir kullanımları olması ile de güvenli bir elektrik kablo bağlantısı yapmanıza yardımcı olmaktadır. Sürekli kullanıma uygun olan modeller arasında yer almaları ile kullanışlı seçeneklerine elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Çeşitleri arasında farklı kullanım alanları için de ürün modelleri bulunmaktadır. Genel olarak kroşe çeşitleri arasında çivili kroşe, vidalı kroşe, yapışkanlı kroşe gibi ürünler bulunmaktadır. Bunların dışında da plastik çivili kroşe, antigron kroşe, ray kroşe, tandır kroşe gibi ürün modellerine de sahiptirler. Sürekli kullanıma uygun olan çeşitleri ile birçok alanda kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmeleri ile güvenli elektrik bağlantıları yapmanıza yardımcı olurlar. Kroşe çeşitleri günlük haytamızda da en çok kullanımı sağlanan ürünleri plastik çivili ve antigron kroşe modelleridir. Bu kroşeler en çok 30 cm aralıkları ile dübellere plastikten ya da çelikten imal edilerek çeşitli boyutlarda yapılan bir vida tutturma gereçlerinden biridir. Dübel modelleri plastikten ya da çelik kullanılan üretilen ve çeşitli boyutlarda da vida modellerini tutturmak için tercih edilmektedir. Çivili kroşe modelleri kablo döşenmesi için tavsiye olarak söylenmektedir. Kroşelerin genel olarak çoğunluğu 1-1,5-2-3-4-5-6-7-8-9-10 numaralı çaplarda üretilmişlerdir. Kullanım yerlerine bağlı olarak bu ölçülerin uygun geleceği yerleri seçebilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden de en uygun fiyat listeleri le kroşe çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Pratik ve rahat kullanımları ile de zorlanmadan işlemlerinizi halledebilirsiniz.
 • Kroşe Nasıl Döşenir?

  • Döşeme işlemlerinde dikkat edilmesi gerek birkaç unsur bulunmaktadır. Genel olarak sizlere nasıl yapabileceğiniz ile alakalı kısa bilgiler verebiliriz. İlk olarak kroşeyi kullanacağınız elektrik hattını tespit etmeniz gerekmektedir. Sonrasında vidalı tip kroşe modellerini matkap kullanarak kroşenin de sabitlenecek kısmına da ait olan oyuklar açılmaktadır. Dübel modelleri yerleştirilecek olan oyuklara dübeller ile yerleştirilerek kroşelerin montajı yapılabilmektedir. Kablo ya da boru kroşelerin yerleştirilme çalışmalarında düzgün bir aralıkla döşenmesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Plastik beton çivili kroşe gibi ürünlerin döşenmesinde ise çivi sıra ile yukarı aşağı görecek şekilde döşenmesine dikkat edilmelidir. Bu şekilde de döşeme çalışmaları daha sağlam bir şekilde yapılmış olacaktır. Nemli, soğuk ya da güneş göre alanlarda plastik beton çivili kroşe kullanmazsanız daha iyi olacaktır. Elektrik tesisatının görüntüsünü bozamamak amacı ile kablo ve duvar rengine bağlı olarak uygun gelecek kroşe modelleri tercih edilmektedir. Kroşe döşeme işlemlerini bu şekilde yapabilirsiniz. Bu koşullara dikkat ederek yaparsanız çok daha iyi bir kullanım sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile hepsine ulaşabilirsiniz. Hemen elektromarketim.com ‘u ziyaret edin ve en ucuz kroşe fiyatları ile satın alın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.