Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 85 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Pilot Işıkları Nedir?

  • Sinyal lambaları ve ekipmanları içerisinde bulunan pilot ışıkları, bu sistem içerisinde aydınlatma sistemi olarak tercih edilmektedir. Pano sistemleri ve elektrik devrelerinde kullanılan pilot ışıkları sinyal lambasının arka kısmında bulunan mekanizmada konumlandırılmaktadır. Farklı renk seçenekleri olan pilot ışıkları kullanım amacına yönelik tercih edilmektedir. Renk seçeneklerine örnek verecek olursak beyaz, sarı, mavi, yeşil, kırmızı, turuncu ve şeffaf olarak çeşitlendirilebilir. Şeffaf renk olan düz lensli pilot ışıkları ışık bloğu yardımı ile verilen renge göre kullanılmaktadır. Pilot ışıkları, sinyal lambası ile kullanılan ampullerin iç mekanizmasında bulunan led lamba, led ışığı gibi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Tüm seçenekler ve özellikler ile sinyal lambaları ile beraber kullanılan pilot ışıkları endüstriyel alanda sıklıkla tercih edilmektedir.
 • Pilot Işıkları Nerede Kullanılır?

  • Pilot ışıkları sinyal lambaları ile beraber kullanıldıkları için endüstriyel alanda kullanılmaktadır. Pano sistemleri, elektrik devreleri, makine ve yüksek verimli cihazlarda sinyal lambaları ile pilot ışıkları kullanılmaktadır. Pilot ışıkları, boyut ve ölçü olarak kullanılacak alana ve cihaza göre farklılık göstermektedir. Sadece endüstriyel alanlarda tercih edilmeyen günlük hayatımızda da karşımıza çıkan sinyal lambaları ile pilot ışıkları araç içi ekipmanlarda, oto pilot araba sistemlerinde, asansör sistemlerinde ve bina içi güvenlik sistemlerinde de kullanılmaktadırlar.
 • En İyi Pilot Işık Hangisidir?

  • En iyi pilot ışık için tek bir örnek vermek çok sağlıklı bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanım alanı ve amacına göre kullanıcı tarafından uygun bir karar verilmesi çok daha sağlıklı bir yol olacaktır. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen markalara örnek verecek olursak Emas ve Schneider pilot ışıkları ürünlerinde pek çok alanda isimlerinden bahsettiren markalardır.
  • Tüm Emas ve Schneider markalarının kaliteli ve son teknoloji pilot ışıkları modelleri için elektromarketim.com ’a giderek, ihtiyacınız olan ürünlere en uygun pilot ışık fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Ayırıcı aklınıza takılan sorun ve sorular için biseysorcaktim ’a gelerek bizlerle iletişime geçerek profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı ve ilk haberdar olan kişiler arasında yer almak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.