Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.
 • Delici Alet Nedir?

  • Genellikle delim işlemi için tercih edilen ürünler delici aletler olarak bilinmektedir. Çalışma şekli olarak elektrikli, akülü ve havalı olmak üzere farklı seçenekleri olan delici aletler her alan ve işlemde sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Endüstriyel ürünler içerisinde de hem profesyonel hem de amatör işlemler için tercih edilen delici aletler mevcuttur. Tüm bu delim işlemleri için delici alet kullanımı yanında delici alet aparatı olarak bilinen delme aksesuarı çeşitleri de kullanılmaktadır. Birbirini destekleyen bu ürünler mutlaka uyumlu makine ve aletler ile kullanılmalı aksi bir durum için zorlanmamalıdır. Yanlış alet ile beraber kullanıldığı durumlarda hem delici alet hem de delici aksesuar zarara uğrar ve uzun ömürlü bir kullanım imkânı sağlayamaz hale gelebilir.
 • Delici Alet Aksesuarları Nelerdir?

  • Delici alet aksesuarları pek çok ürün çeşidin bir araya gelmesi ile oluşan bir kategoridir. Her bir ürün uyumlu olduğu işlem ve alete göre farklılık göstererek birbirinden farklı çalışma şekilleri için tasarlanmış ürünlerdir. Delme aparatı ile beraber yapılan delim işlemleri kullanıcının işlem süresini hafifleterek daha kısa sürede sonuç almasına yardımcı olan ürünlerdir. Delici alet aksesuarları içerisinde delme pancı, delme ucu, şablon kılavuzu, adaptör ve makas yaprağı gibi pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Her bir aksesuar mutlaka delici aletler ile uyumlu olsa da yardımcı olduğu konu farklılık göstermektedir.
 • Delici Aletler Nerede Kullanılır?

  • Delici aletler kendi içerisinde farklı model ve tiplere sahip ürünlerdir. Kullanım alanı olarak farklılık gösteren ve çeşitli alanlarda tercih edilen delici aletler genel olarak atölye, marangoz, inşaat, mobilya sektörü, imalathane, otomotiv, uçak enstitüsü, yapı ve onarım gibi pek çok iş alanında tercih edilen ürünlerdir. Yapılan işlemlerde ve kullanımlarda mutlaka uyumlu aksesuar ve aparatlar ile beraber kullanılmalıdır. Amatör işlemler için gerekli bilgiye sahip olmadan ilerlenmemeli can ve mal güvenliğini tehlikeye atacak hareketlerde bulunulmamalıdır.
  • Tüm delici alet aksesuar çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, adından sıklıkla söz ettiren Makita Aksesuar ve daha pek çok markanın bulunduğu ürünlere en uygun delici alet aksesuar fiyatlı ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için mutlaka üye olmayı, aynı zamanda indirimlerden ve her gün yenilenen ürünlerimizden haberdar olmak için bildirimleriniz açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.