Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 49 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Güç Şalteri Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel yapıları ile şalter çeşitleri elektrik sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şartel çeşitleri arasında farklı pek çok model yer almaktadır. Güç şartel çeşitleri de bunlardan biri olup, kuallnıcılara rahat bir elektrik aktarımı ve kullanımı sunarlar. Kullanıcılara daha güvenli bir elektrik enerjisi sunması amacı ile de oldukça kullanışlıdırlar. Şalter modelleri genel olarak elektrik sigortaları ile benzer işlemleri yapmaktadır. Fakat aslında ikisi arasında farklar bulunur. en büyük fark ise şalter işlem yaptıktan sonra normal çalışma durumuna geçirilmesidir. Manuel ya da otomatik olarak bu işlemleri yapabilmektedirler. Şalter modelleri elektrikli cihazların korunması amacı ile kullanılan bir üründür. Yüksek gerilim olduğunda sistemi açarlar ve şalter devreyi termik ya da manyetik olarak açabilmektedir. Tüm şalter çeşitleri için elektromarketim.com ‘a girebilir, en ucuz güç şalteri fiyatları ile bularak satın alabilirsiniz. Hem güvenli ödeme seçeneklerinden yararlanabilir hem de hızlı teslimat yolları ile kısa sürede sahip olabilirsiniz.
 • Açık Tip Güç Şalteri Nedir?

  • Özellikleri bakımından açık tip güç şalteri modelleri yüksek performanslı çalışma ihtiyacı olan işlemlerde kullanılmak üzere üretilmişlerdir Yüksek kısa devre kesme kapasiteleri sayesinde kullanıldıkları alanda güvenli elektrik sistemi sunarlar. Geniş çalışma sıcaklık aralıkları, yüksek olarak elektriksel ve mekaniksel çalışma ömürleri ile güvenle kullanılırlar. Çalışma prensipleri bakımından birçok alanda rahat ve kolay bir çalışma sunmaktadırlar. Tasarımları açısından da kaliteli olmaları ile kullanıcılara en iyi çalışma imkanını sağlarlar. Elektromarketim.com üzerinden sizler için en uygun güç şalteri çeşitlerini bulabilir, en ucuz fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz.
 • Güç Şalterleri Nasıl Çalışır?

  • Çalışma prensipleri bakımından farklı fonksiyonlara sahiptirler. Koruma fonksiyonları olarak da adlandırabiliriz. Elektronik açtırma ünitesi ile termik, manyetik ve toprak hatası gibi korumaları bulunur. Teknik olarak (0,4-1)*In aralığı içerisinde ayarlanabilir termik koruması, (0,4-15)*In aralığında manyetik koruma ve (0,2-0,8)*In aralığında da ayarlanabilir toprak hatası korumalarına sahiptirler. Bu özellikler zaman gecikmesi durumunda ekleme özelliği ile elektrik sisteminde seçiciliğin sağlanmasını da garanti etmektedir. Diğer bir anlam ile açık tip güç şalter modelleri ana giriş şalteri olarak kullanıldıklarında hata akımının algılayabilir. Ama trip pozisyonuna geçmeden kullanıcının ayarladığı süre kadar da beklenebilir. Bu şekilde de elektrik tesisatının alt gruplarına bağlı olarak devre kesicilerin arızalı alanı ana sistemden yalıtmasına olanak sunar Tüm elektrik sisteminin enerjisiz kalmasının da önüne geçmektedir.
 • Güç Şalteri Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Elektrik sistemlerinde kullanımları sağlanan güç şalteri modelleri uygulama alanlarında farklılıklara sahiptir. Ana giriş şalteri bakımından elektrik sisteminin anahtarlanmasında, korunmasında ve seçiciliğin sağlanmasında tercih edilir. Büyük güç özelliğine sahip motorlar, trafolar ve jeneratörler gibi ürünlerin korunma ve anahtarlama işlemlerinde kullanımları sağlanır. Aynı zamanda uygun aksesuar ile de iki adet güç kaynağı arasında transfer işlemini de yapabilir. İşlem esnasında koruma, mekanik kilitleme ve anahtarlama sağlanmasında kullanılabilirler. Elektromarketim.com üzerinden kullanım sağlayacağınız alana en uygun güç şalteri modelini bulabilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de satın alabilirsiniz.
 • En İyi Güç Şalteri Hangisidir?

  • Güç şalteri modelleri elektrik sistemlerinde elektrikli alet ve cihazların korumasını sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Yüksek güç gerektiren alanlarda da güvenli bir kullanım sağlayarak hem cihazların daha uzun ömürlü kullanılmasını hem de güvenli çalışma ortamının oluşmasını sağlarlar. Genel olarak farklı marka ve teknik özelliklere sahip güç şalteri çeşitleri olması ile en iyi güç şalteri budur demek doğru bir söylem olmayacaktır. Bunun yerine kullanım sağlanacak alana uygun olanı seçmenizi söyleyebiliriz. Kullanılacak olan alanın özelliklerine bağlı olarak seçim yapıldığında sizlere en iyi güç şalteri kullanımını sağlayacaklardır. Elektromarketim.com üzerinden sizler için en iyi güç şalteri modellerini bulabilir, en uygun fiyat seçenekleri ile de satın alarak sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.