Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 856 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 18
 • Fiş ve Priz Çeşitleri – Fiyatları

  • Genel kullanımları bakımından elektrik enerjisi kullanımı için bu ürünler tasarlanmıştır. Fiş ve priz beraber kullanımı sağlanan iki elektrik ürünüdür. Fiş olmadan priz çalışmaz priz olmadan da fiş kullanılmamaktadır. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürün modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sürekli kullanıma sahip olan ürünler olmaları ile elektriği en sağlıklı şekilde kullanabilirsiniz. Fişler elektronik cihazlarda kablolarının ucunda bulunan aparata denmektedir. Prizler ise fişlerin takıldığı ve elektrik enerjisini yayan kısma denmektedir. Kullanımları her yerde geçerli olan bu ürünler web sayfamız üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz.
  • Çeşitleri arasında pek çok ürün modeli yer almaktadır. Genel olarak priz çeşitleri arasında Amerikan pri, tezgah altı priz, zamanlayıcı priz gibi çeşitleri görebilirsiniz. Bunlar özelliklerine göre diğerlerinden farklılık göstermektedir. APC akım korumalı priz modelleri Schneider markasının üretmiş olduğu seriden biridir. Akım koruma özellikleri ile oldukça kullanışlıdırlar. İkili priz ya da sıva altı priz gibi modelleri de görebilirsiniz. Kapaklı priz çeşitleri de koruma sunan modeller arasında yer almaktadır.
  • Dişi priz gibi teknik olarak farklı ürünleri de görebilirsiniz. Duvar prizi ise genelde eğik formlu şekillerde üretilmektedir. Teknik olarak duvar prizi modelleri endüstriyel tasarıma sahiptir. Işıklı priz ve regülatör priz çeşitleri oldukça kullanışlıdır. Çocuklu evlerde ise en sık kullanılan çocuk korumalı priz modelleridir. Genel olarak koruma sağlıyor olmaları ile tehlikeli durumlar yaşanmamak için ebeveynler evlerinde çocuk korumalı priz çeşitleri tercih etmektedir. Dijital zaman ayarlı priz modelleri de oldukça kullanışlıdır. Çalışma şekillerinde düzenlemeler yapılabilmektedir. Legrand priz çeşitleri içerisinde de pek çok ürün modeli yer almaktadır. Tüm 3 lu priz fiyati ve çeşitleri için elektromarketim.com 'a göz atabilirsiniz. Tunçmatik priz modellerini de kolayca sayfamızda bulabilirsiniz.
  • Akım Korumalı Priz

  • Özellikleri bakımından teknolojik cihazlar ile kullanımı sağlanan priz modelleridir. Bilgisayar, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi makineler ile kullanımları önerilmektedir. Akım korumalı priz çeşitleri aşırı akıma karşı kullanılan elektronik cihazlarınızı korumaya alacaktır.
  • Endüstriyel Fiş ve Priz

  • Genel olarak endüstriyel alanlarda kullanımı bulunan pek çok ürün bulunur. Yapıları bakımından hepsi standart modellere nazaran daha dayanıklı şekilde üretilmektedir. Endüstriyel fiş ve priz çeşitleri içerisinde baladozlar yer almaktadır. Aynı zamanda CEE norm fiş ve priz çeşitleri de içerisinde yer alır. Genel olarak endüstriyel grup priz çeşitleri hem sanayi alanlarında hem de koruma gerektiren yerlerde karşımıza çıkar. Ray tipi priz modelleri de bulunmaktadır. Çalışma şekilleri bakımından montajları farklı olması ile ray tipi priz olarak bilinirler. Kauçuk fiş ve priz çeşitleri ise kauçuk kullanılarak üretilmiş olan, endüstriyel fiş ve priz çeşitlerindendir. Nemliyer anahtar ve prizler ise nemliyer özellikli şekilde tasarlanmıştır. Çok kontaklı fiş ve priz çeşitleri de daha fazla kontak gerektiren alanlar da tercih edebilirsiniz. Bunların dışında da tüm hepsi için aksesuar çeşitleri bulunur. Aksesuarlar, yedek parça ya da ek ürün olarak tercih edilebilir.
  • Grup Priz

  • Priz çeşitleri içerisinde pek çok ürün modeli bulunmaktadır. Grup priz aslında işlerimizi oldukça kolaylaştıran ürünlerdir. Birden fazla cihazın aynı alandan elektrik enerjisi almasını sağlayan priz çeşitlerine grup priz adı verilmektedir. Kendi aralarında farklı özelliklere sahip çeşitleri de bulunur. Anahtarlı topraklı grup rpiz, topraklı grup priz, ups grup priz ve makaralı grup priz çeşitlerine sahiptirler. Hepsi özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılmaktadır.
  • Golyat

  • Golayt çeşitleri hem fiş hem de priz modeli olarak tasarlanmıştır. Tekli prize fiş kısmından takıldığında grup priz olarak kullanımları sağlanmaktadır. Golyat grup priz çeşitleri ile rahat bir kullanım sağlanabilmektedir.
  • Pano Prizi

  • Tasarımları bakımından pano priz modelleri oldukça kullanışlıdır. Genel yapıları bakımından kullanıcılara üstün performans sunarlar. Pano prizi çeşitleri elektrik panoları içerisinde rahat bir çalışma imkanı sağlar.
  • Priz Dönüştürücü

  • Bazı ülkelere göre prizler farklı tasarlanmaktadır. Bu sebeple kullanıma uygun hale getirmek amacı ile priz dönüştürücü çeşitleri kullanılır. Universal Türk çevirici priz adaptörü çeşitleri ile oldukça kolay bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Tıraş Priz

  • Schneider markasının üretmiş olduğu ürünlerden biridir. Montaj plakalı şekilde kullanımları sağlanan priz çeşitleridir. Prizin iç kısmı olarak da söylenebilmektedir.
  • Fişler

  • Kendi içlerinde fiş çeşitleri ikiye ayrılmaktadır. Dişi fiş ve erkek fiş olarak gruplandırılmaktadırlar. Kullanılacak olan alana göre seçim yapılmalıdır.
  • Powerbox

  • Genel olarak elektrik panosu olarak gözüken ürünlerdir. Bemis markasının üretmiş olduğu kaliteli elektrik prizidir. Elektrik kullanımı için tasarlanmış olan kutulardır. Birden fazla girişi olması ile kullanımları oldukça yararlıdır.
  • Fiş ve Priz Akseusarları

  • Tüm fiş ve priz çeşitleri için üretilmiş olan pek çok aksesuar bulunur. Bunlar hem aksesuar hem de yedek parça şeklindedir. 
 • Fiş Nedir?

  • Elektrik enerjisini kullanmamız için ihtiyacımız olan ürün modelleri arasında fişler de yer almaktadır. Kullanımları elektrik olan her yerde tercih edilmesi ile yaygındır. Her alanda karşımıza çıkan fiş modelleri elektronik cihazları çalıştırabilmemiz için kullandığımız aparatlardır. Bunlar ile kolayca kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Elektronik cihazları çalıştırmak ve kullanımlarını rahatlıkla sağlamak için kullanacağınız aparatları elekromarketim.com üzerinden hemen bulabilir, en ucuz fiş fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Genel olarak kullanım alanları elektrik enerjisi üzerine olması ile elektrik olan her alanda fiş ve prizleri görebiliriz.
 • Priz Nedir?

  • Rahat kullanımları sayesinde birçok alanda tercih edilen ürünler arasında yer alırlar. Sürekli kullanıma sahip kaliteli elektrik ürünleridir. Elektrik enerjisini kullanabilmek amacı ile üretilmiş olan bu ürünleri en kolay şekilde elektromarketim.com üzerinden bulabilirsiniz. En ucuz fiyat seçenekleri ile de sahip olacağınız bu ürünlere hemen sayfamızdan ulaşabilirsiniz. En önemli özelliği cihazlarımızın ihtiyacı olan enerjiyi karşılıyor olmasıdır. Hayatımızın her yerinde ihtiyacımız olan bu araçlar yapısal olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Standart özelliklere sahip olanlar; topraklama ihtiyacı duyan cihazlar için kullanılmaktadır. Örnek olarak; televizyon, müzik setleri gibi cihazlarda kullanılır. Topraklı olanlar ise; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi cihazlarda kullanımı tercih edilmektedir. UPS, daha çok hassas olan elektronik cihazlar da kullanılmaktadır. Prizlerin, ayrı özelliklere sahip çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; kapaklı, kapaksız, çerçeveli, çerçevesiz, üçlü priz gibi ürünlerdir. Korumalı olan ürünler; çocuklarımıza herhangi bir zarar gelmemesi adına korumalı bir sistem ile üretilmişlerdir. Beklenmedik kazalar yaşamamak adına bu özelliği taşıyan ürünleri yapı marketimizden satın alabilirsiniz.
 • Fiş ve Priz Neden Kullanılır?

  • Kullanım nedenleri elektrik enerjisini sağlamaktadır. Elektrik sistemleri içerisinde geçerli olan ürün modelleri olmaları ile birçok alanda tercih edilmektedirler. Sürekli kullanıma uygun ve elektronik cihazların çalışmasın kullanılan ürünlerdir. Fiş ve priz çeşitleri bulunan farklı kullanım alanlarına da sahip ürünlerdir. Çeşitleri arasında endüstriyel fiş ve prizler, fişler, grup prizler, priz dönüştürücüler ve golyatlar yer almaktadır. Bunlarda kendi aralarında ürün çeşitlerine sahip olmaları ile farklı alanlar için de kullanımları sağlanır. Her yerde kullanımı sağlanacak modelleri ile elektrik kullanımı kolaylaştırırlar.
 • En İyi Fiş ve Priz Seçenekleri Nelerdir?

  • Fiş ve priz çeşitleri farklı ürün modellerine sahip olmaları ile kullanışlı seçenekleri bulunur. Elektrik enerjisini her alanda rahatlıkla kullanabilmeniz için farklı çeşitlere sahiptirler. Bu şekilde kullanımları olmaları ile en iyisi budur demek doğru olmayacaktır. Kullanacağınız alana göre bu ürünleri seçmeli ve o şekilde kullanımlarını sağlamalısınız. Sizler için en iyi fiş ve priz çeşitleri elektromarketim.com üzerinde bulunmakta olup, kolaylıkla bu ürünlere sahip olabilirsiniz. En ucuz fiyatlara güvenli ödeme seçeneklerinde de yararlanarak satın alabilir, hızlı teslimat yollarımızı kullanarak da hemen sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.