sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2987 ürün görüntüleniyor.
 • Fiş ve Priz Çeşitleri – Fiyatları

  • Genel kullanımları bakımından elektrik enerjisi kullanımı için bu ürünler tasarlanmıştır. Fiş ve priz beraber kullanımı sağlanan iki elektrik ürünüdür. Fiş olmadan priz çalışmaz priz olmadan da fiş kullanılmamaktadır. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürün modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sürekli kullanıma sahip olan ürünler olmaları ile elektriği en sağlıklı şekilde kullanabilirsiniz. Fişler elektronik cihazlarda kablolarının ucunda bulunan aparata denmektedir. Prizler ise fişlerin takıldığı ve elektrik enerjisini yayan kısma denmektedir. Kullanımları her yerde geçerli olan bu ürünler web sayfamız üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz.
 • Fiş Nedir?

  • Elektrik enerjisini kullanmamız için ihtiyacımız olan ürün modelleri arasında fişler de yer almaktadır. Kullanımları elektrik olan her yerde tercih edilmesi ile yaygındır. Her alanda karşımıza çıkan fiş modelleri elektronik cihazları çalıştırabilmemiz için kullandığımız aparatlardır. Bunlar ile kolayca kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Elektronik cihazları çalıştırmak ve kullanımlarını rahatlıkla sağlamak için kullanacağınız aparatları elekromarketim.com üzerinden hemen bulabilir, en ucuz fiş fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Genel olarak kullanım alanları elektrik enerjisi üzerine olması ile elektrik olan her alanda fiş ve prizleri görebiliriz.
 • Priz Nedir?

  • Rahat kullanımları sayesinde birçok alanda tercih edilen ürünler arasında yer alırlar. Sürekli kullanıma sahip kaliteli elektrik ürünleridir. Elektrik enerjisini kullanabilmek amacı ile üretilmiş olan bu ürünleri en kolay şekilde elektromarketim.com üzerinden bulabilirsiniz. En ucuz fiyat seçenekleri ile de sahip olacağınız bu ürünlere hemen sayfamızdan ulaşabilirsiniz. En önemli özelliği cihazlarımızın ihtiyacı olan enerjiyi karşılıyor olmasıdır. Hayatımızın her yerinde ihtiyacımız olan bu araçlar yapısal olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Standart özelliklere sahip olanlar; topraklama ihtiyacı duyan cihazlar için kullanılmaktadır. Örnek olarak; televizyon, müzik setleri gibi cihazlarda kullanılır. Topraklı olanlar ise; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi cihazlarda kullanımı tercih edilmektedir. UPS, daha çok hassas olan elektronik cihazlar da kullanılmaktadır. Prizlerin, ayrı özelliklere sahip çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; kapaklı, kapaksız, çerçeveli, çerçevesiz, üçlü priz gibi ürünlerdir. Korumalı olan ürünler; çocuklarımıza herhangi bir zarar gelmemesi adına korumalı bir sistem ile üretilmişlerdir. Beklenmedik kazalar yaşamamak adına bu özelliği taşıyan ürünleri yapı marketimizden satın alabilirsiniz.
 • Fiş ve Priz Neden Kullanılır?

  • Kullanım nedenleri elektrik enerjisini sağlamaktadır. Elektrik sistemleri içerisinde geçerli olan ürün modelleri olmaları ile birçok alanda tercih edilmektedirler. Sürekli kullanıma uygun ve elektronik cihazların çalışmasın kullanılan ürünlerdir. Fiş ve priz çeşitleri bulunan farklı kullanım alanlarına da sahip ürünlerdir. Çeşitleri arasında endüstriyel fiş ve prizler, fişler, grup prizler, priz dönüştürücüler ve golyatlar yer almaktadır. Bunlarda kendi aralarında ürün çeşitlerine sahip olmaları ile farklı alanlar için de kullanımları sağlanır. Her yerde kullanımı sağlanacak modelleri ile elektrik kullanımı kolaylaştırırlar.
 • En İyi Fiş ve Priz Seçenekleri Nelerdir?

  • Fiş ve priz çeşitleri farklı ürün modellerine sahip olmaları ile kullanışlı seçenekleri bulunur. Elektrik enerjisini her alanda rahatlıkla kullanabilmeniz için farklı çeşitlere sahiptirler. Bu şekilde kullanımları olmaları ile en iyisi budur demek doğru olmayacaktır. Kullanacağınız alana göre bu ürünleri seçmeli ve o şekilde kullanımlarını sağlamalısınız. Sizler için en iyi fiş ve priz çeşitleri elektromarketim.com üzerinde bulunmakta olup, kolaylıkla bu ürünlere sahip olabilirsiniz. En ucuz fiyatlara güvenli ödeme seçeneklerinde de yararlanarak satın alabilir, hızlı teslimat yollarımızı kullanarak da hemen sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.