Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 73 ürün görüntüleniyor.
1 2
 • Modül LED Çeşitleri ve Fiyatları

  • Günümüzde artık şerit led modelleri her yerde kullanımını sağladığımız led sistemleri ile birçok çeşide sahiptir. Modül led modelleri de bunlardan biridir. Farklı bir ışıklandırma sağlayan ve ekonomik kullanımı ile tercih edilen aydınlatma ürünlerindendir. Uzun ömürlü bir çözüm sunması ile oldukça kullanışlı olan bu ürün ile modül led çeşitleri kullanıcıları memnun bırakmaktadır. Modül led kullanım kolaylığı ve enerji verimliliği sayesinde uzun ömürlüdür. Kutu harfli reklam tabelalarında kullanılan ve aynı zamanda dekoratif aydınlatma sistemlerinde de tercih edilen bir üründür. Dekoratif görünümleri ile oldukça ilgi çekicidirler. Elektromarketim.com üzerinden tüm modül led çeşitlerini görebilir, en ucuz modül led fiyatları ile satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçeneklerimiz ve hızlı teslimat yollarımız ile bu ürünlere ulaşarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Sürekli kullanımı uygun olan ekonomik bir aydınlatma sistemi kurulumu için tüm LED aydınlatma ürünlerimize göz atabilirsiniz.
 • Modül LED Nedir?

  • Teknik açıdan bakıldığında modül LED modelleri 3,4 volt gerilim ile çalışan ve yüksek ışık gücüne sahip olan 3 adet LED çipin bulunduğu bir aydınlatma sistemidir. Çipler modül led üzerinde seri bir bağlantı sağlayarak akım sınırlayıcı olan direnç üzerindne 12 volt ile çalışma sağlamaktadır. Normal koşullara bakıldığında yüksek ışık gücüne sahip olan LED çipleri ışık saçarken fazla bir ısınma oluşturur. Bu sebeple ışığın yayılması esnasında LED çiplerde oluşan bu ısı alüminyum PCB üzerinde emilmektedir. Üç adet LED çiplerden oluşan modül ledler piyasa üzerinde genel olarak yirmili gruplar halinde satılmaktadır.
 • Modül LED Çeşitleri Nelerdir?

  • Birçok çeşide sahip olan ürünler arasında yer alırlar şeffaf, üçlü, beyaz, tekli, kırımızı, mavi gibi çeşitleri bulunur. Farklı renk seçenekleri olması ile de kullanımları oldukça kolaydır. Tasarımları bakımından üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. Bu sayede de dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olan modül led çeşitleri uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Anynı zamanda modül led gün ışığı, rgb led modül, 12 volt modül led, amber modül led gibi çeşitleri de bulunur. Kaliteli ürün seçenekleri ile elektromarketim.com üzerinden tüm modül led çeşitlerine ulaşabilir, en ucuz modül led fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Fırsat ve kampanyalarımızdan yararlanarak en ucuz fiyat seçenekleri ile satın alarak ekonomik bir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Modül LED Nasıl Bağlanır?

  • Bağlantı şekilleri oldukça kolaydır. Her ürünün özellikleri farklı olması ile bağlantı şekilleri de farklıdır. Modül led teknolojisi çeşitliklere sahip olması ile birçok farklı ürün seçeneğine sahiptir. Mercekli modül led, rgb modül led, 3 çipli modül led, led modül, kare modül led, enjeksiyonlu modül led, modül led akvaryum, beyaz modül led gibi birçok ürün bulunur. Hepsinin bağlantı şekilleri değişmektedir. Kullanım sağladığınız alanın tipine göre bağlantısını yapabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden tüm modül led çeşitleri ve fiyatları görebilir, en ucuz seçenekler ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.