Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
 • Transpalet Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanımları kolay olan ürünler olup, kaldırma ekipmanları arasında yer almaktadır. Sürekli kullanımlarda herhangi bir problem yaşatmadan rahat kullanım imkanı sağlamaktadır. Ürün çeşitleri arasında farklı kapasitelere sahip olan modelleri bulunmaktadır. Elektrikli transpalet modelleri bulunmaktadır. Bunun dışında şarjı transpalet çeşitleri de tercih edilmektedir. Kullanımları bakımında ise otomatik ve manuel olarak birbirlerinden ayrılabilirler. Manuel transpalet modelleri de oldukça tercih edilmektedir. Transpalet tekerlekleri kullanışlı şekilde tasarlanmış olup, gidip getirmesi oldukça kolaydır. Transpalet tekerleği ile kullanışlı şekilde kaldırma ve yerleştirme işlemleri halledilebilmektedir.
 • Transpalet Nedir?

  • Muhafaza edilmiş parçaları ya da paketleri, hidrolik pompa gücü sayesinde kısa mesafelerde kaldırma ve raflandırma işlemlerini yapmada kullanılan araca transpalet denir. Yükleme ve boşaltma işlemlerini yapan bir alettir. Tek parça yüklerin düz zemin üzerinde, kapalı ya da açık alan içinde kısa mesafelere taşınmasına yardımcı olur. Manuel hareket sistemine sahip olup, iterek veya çekerek kullanılmaktadır. Transpalet çeşitleri paketlenmiş tek parça halinde olan paketlerin zemin üzerinden açık veya kapalı alan içerisinde bulunan kısa mesafelere taşınma işlemleri için üretilmiştir.
 • Transpalet Çeşitleri Nelerdir?

  • Çeşitleri bakımından pek fazla değişiklik söz konusu değildir. Kaldırma kapasitesi üzerinde değişiklikler meydana gelerek çeşitlikler ortaya çıkmaktadır. Şarjlı transpalet ve elektrikli transpalet modelleri çeşitler arasında yer almaktadır. Bunların dışında tam akülü transpalet ve terazili transpalet çeşitleri bulunmaktadır. Bu tarz model ve çeşitler ile rahat kullanım sağlanmaktadır. Herhangi bir arıza durumunda transpalet tamiri için bilir bir kişiden yardım alırsanız daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz. Bunun gibi arıza durumlarını engellemek için ise bakım işlemlerini düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir. Düzenli olarak transpalet çeşitleri bakımları yapıldığında hem arızalanma gibi durumlar yaşatmaz hem de daha uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Transpalet yedek parçaları da satın alarak kullanım sağlayabilirsiniz. Herhangi bir durumda kalırsanız transpalet yedek parça elinizde olmuş olacaktır.
 • Transpalet Nasıl Kullanılır?

  • Transpalet belli çeşitlere göre birbirlerinden ayrılmaktadır. Kullanım sağlanacak alana göre karar verilmesi gerekmektedir. Kaldırma kapasiteleri olduğu için en fazla ne kadar yük kaldırması gerektiğini bilerek satın alırsanız problem yaşatmaz. Kullanımı iki çatallı olan tasarımı ile paletleri kaldırıp kısa mesafeleri alanlara kolay bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Genel olarak yükleri üzerine koyarak palet yardımı ile daha rahat kullanımı bulunmaktadır. Transpalet ölçüleri de göz önüne alınarak kullanımları sağlanması gerekmektedir. Makaslı transpalet modelleri de bulunmaktadır. Bunlar makas ayakları ile yüksek yerlerden yüklerin alınarak taşınmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Bobin taşıma tranpalet modelleri ise daha geniş bir alana sahiptir. Kullanımı kolay olan tüm bu transpalet çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. En uygun transpalet fiyatları ile satın alarak tasarruflu alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda transpalet tekeri fiyat ve en ucuz transpalet fiyat listesi için elektromarketim.com ‘u kullanabilirsiniz.
 • En İyi Transpalet Hangisidir?

  • Transpalet çeşitleri arasında birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Kaliteli markaların transpalet çeşitleri ile üstün performans sağlayabilirsiniz. Örnek olarak Biglift transpalet çeşitleri ile hem uzun ömürlü hem de üstün performanslı çalışma alanı yaratabilirsiniz. Aynı zamanda Max Extra transpalet çeşitleri de dayanıklı ve sağlam yapıları ile üstün performans sağlayabilirsiniz. Bu tür kaliteli markaların ürünleri ile en iyi transpalet kullanımını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Tüm bu ürünler için elektromarketim.com 'a göz atabilir, en ucuz transpalet fiyatları ile de satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.