Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
 • Transpalet Nedir?

  • Transpalet; muhafaza edilmiş parçaları ya da paketleri, hidrolik pompa gücü sayesinde kısa mesafelerde kaldırma ve raflandırma işlemlerini yapmada kullanılan araca transpalet denir. Yükleme ve boşaltma işlemlerini yapan bir alettir. Tek parça yüklerin düz zemin üzerinde, kapalı ya da açık alan içinde kısa mesafelere taşınmasına yardımcı olur. Manuel hareket sistemine sahip olup, iterek veya çekerek kullanılmaktadır. Transpalet çeşitleri paketlenmiş tek parça halinde olan paketlerin zemin üzerinden açık veya kapalı alan içerisinde bulunan kısa mesafelere taşınma işlemleri için üretilmiştir.
 • Transpalet Çeşitleri Nelerdir?

  • Transpalet çeşitleri arasında pek çok farklı ürün yer almaktadır. Bunlara örnek olarak elektrikli transpalet, tartılı transpalet ve şarjlı transpalet gibi çeşitleri verebiliriz. Elektrikli transpalet çeşitleri aynı zamanda şarjlı transpalet modelleri de olabilmektedir. Elektrik ile şarj edilerek kullanımı sağlanmaktadır. Tartılı transpalet modelleri de ağırlığın kontrolünü daha rahat yapabilmeyi olanak sunar. Elektrikli transpalet fiyatları, şarjlı transpalet fiyatları ve tüm çeşitleri görmek için sayfamıza göz atabilirsiniz. Transpalet elektrikli ya da manuel transpalet olarak çalışan çeşitlere sahiptir. Kullanım sağlayacağınız alana göre seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda teknik özellikleri bakımından da pek çok çeşidini görebilirsiniz. 2 5 ton transpalet, 2500 kg transpalet ve 3 ton transpalet gibi farklı kapasitelere sahip çeşitleri bulunur. Transpalet 2500 kg olduğunda bu onun kaldırma kapasitesini belli etmektedir. El transpaleti modelleri ile pek çok ağır yükün kaldırma işlemlerini yapabilirsiniz. Biglift transpalet 2.5 ton ve farklı kapasitelere göre çeşitler ile sayfamızda bulunmaktadır. Hemen inceleyip kolayca satın alabilirsiniz.
  • Manuel Transpalet Nedir?

  • Genel olarak manuel transpalet modelleri herhangi bir sisteme sahip olmayıp, el ile kullanılmaktadır. El hareketleri ile kaldırma işlemi yapılır. Herhangi bir düğmeye basma işlemi olmadan el ile kalkacağı yüksekliği manuel transpalet modellerinde ayarlayabilirsiniz.
  • Makaslı Transpalet Nedir?

  • Genel yapıları bakımından makaslı transpalet modelleri alt kısımda bulunan sistem yüzünden bu şekilde isimlendirilmiştir. Kaldırma işlemini yapan iki yan tarafından bulunan kısımlar makas şeklindedir. Bu makas modeli kaldırma işlemleri yapıldığında açılır, indirirken de kapanır. Makaslı transpalet bu şekilde de kolayca kullanılabilmektedir.
  • Hidrolik Transpalet Nedir?

  • Hidrolik sisteme sahip olan transpalet modellerine verilen isimdir. Hidrolik çalışma şekilleri ise pompa gücü kullanılarak sağlanır. Palet ile yüklenmiş olan yükler, hidrolik pompa gücünden yararlanılarak, yatay bir şekilde taşımayı sağlayan modellerdir. Transpaletlerin bu tür kullanıma sahip olan çeşitlerine hidrolik transpalet denmektedir.
  • Terazili Transpalet Nedir?

  • Yük taşıma işlemlerinde kullanılmak üzere üretilmiş olan transpalet çeşitleri farklı özelliklere de sahiptir. Terazili transpalet modelleri yükün ağırlığını da ölçerek kullanım sunar. Ön kısmında kullanıcıya dönük şekilde bir ekran bulunmaktadır. Bu ekran üzerinden yükün ağırlığını kolayca öğrenebilirsiniz. Bu özelliğe sahip olan çeşitlere de terazili transpalet adı verilmektedir.
 • Transpalet Ölçüleri Nelerdir?

  • Genel olarak transpalet modellerinde ölçüler mevcuttur. Çatal transpalet modellerinde uzunluk ve genişlik oran alınır. Bu şekilde hem yüklerin kaldırılma şekli hem de ağırlığı bakımından hesaplar yapılır. Kısa transpalet ve uzun transpalet modelleri arasında bunlara ölçülerine bakarak karar verebilirsiniz. Aynı zamanda kaldırma kapasiteleri bakımından da transpaletler ölçülendirilir. Örnek olarak 2.5 ton transpalet, 3 tonluk transpalet, 2 tonluk transpalet ve 5 tonluk transpalet gibi çeşitleri söyleyebiliriz.
 • Transpalet Çalışma Şekilleri Nelerdir?

  • Kaldırma kapasitesi üzerinde değişiklikler meydana gelerek çeşitlikler ortaya çıkmaktadır. Şarjlı transpalet ve elektrikli transpalet modelleri çeşitler arasında yer almaktadır. Bunların dışında tam akülü transpalet ve terazili transpalet çeşitleri bulunmaktadır. Bu tarz model ve çeşitler ile rahat kullanım sağlanmaktadır. Herhangi bir arıza durumunda transpalet tamiri için bilir bir kişiden yardım alırsanız daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz. Bunun gibi arıza durumlarını engellemek için ise bakım işlemlerini düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir. Düzenli olarak transpalet çeşitleri bakımları yapıldığında hem arızalanma gibi durumlar yaşatmaz hem de daha uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Transpalet yedek parçaları da satın alarak kullanım sağlayabilirsiniz. Herhangi bir durumda kalırsanız transpalet yedek parça elinizde olmuş olacaktır.
  • Akülü Transpalet Nedir?

  • Akülü transpalet modelleri pek çok alan içerisinde yaygın şekilde tercih edilir. Yapıları bakımından şarjlı olarak da adlandırdığımız ürünler arasında yer alırlar. Akü ile çalışma şekline sahip oldukları için akülü transpalet olarak bilinirler. Yapıları bakımından genel olarak üstün performans sunan ürünlerdir. Herhangi bir kablo bağlantısına gerek kalmadan aküsü ile direkt olarak kullanımı sağlanabilmektedir.
  • Elektrikli Transpalet Nedir?

  • Elektrikli transpalet çeşitleri de kablo bağlantısı ile çalışmaktadır. Elektrik enerjisi kullanılarak, kablo bağlantılı şekilde çalışan modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda şarjlı elektrikli transpalet çeşitleri de mevcuttur. Bunlar elektrik ile şarj olup, sonrasında şarjı bitene kadar kablosuz şekilde kullanım imkanı sunar. Genelde gün içinde kullanıp, işiniz bitince gece boyunca şarj edebilirsiniz. Her gün şarj etmeye gerek olmayabilir. Şarj durumunu kontrol ederek ve kullanım süresine bağlı olarak şarj edebilirsiniz. Elektrikli transplalet çeşitleri için elektromarketim.com ‘a gelebilir, en uygun fiyat seçenekleri ile hemen sahip olabilirsiniz.
 • Transpalet Nasıl Kullanılır?

  • Transpalet belli çeşitlere göre birbirlerinden ayrılmaktadır. Kullanım sağlanacak alana göre karar verilmesi gerekmektedir. Kaldırma kapasiteleri olduğu için en fazla ne kadar yük kaldırması gerektiğini bilerek satın alırsanız problem yaşatmaz. Kullanımı iki çatallı olan tasarımı ile paletleri kaldırıp kısa mesafeleri alanlara kolay bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Genel olarak yükleri üzerine koyarak palet yardımı ile daha rahat kullanımı bulunmaktadır. Transpalet ölçüleri de göz önüne alınarak kullanımları sağlanması gerekmektedir. Makaslı transpalet modelleri de bulunmaktadır. Bunlar makas ayakları ile yüksek yerlerden yüklerin alınarak taşınmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Bobin taşıma transpalet modelleri ise daha geniş bir alana sahiptir. Kullanımı kolay olan tüm bu transpalet çeşitleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. En uygun transpalet fiyatları ile satın alarak tasarruflu alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda transpalet tekeri fiyat ve en ucuz transpalet fiyat listesi için elektromarketim.com ‘u kullanabilirsiniz.
 • En İyi Transpalet Hangisidir?

  • Transpalet çeşitleri arasında birçok farklı ürün modeli bulunmaktadır. Kaliteli markaların transpalet çeşitleri ile üstün performans sağlayabilirsiniz. Örnek olarak Biglift transpalet çeşitleri ile hem uzun ömürlü hem de üstün performanslı çalışma alanı yaratabilirsiniz. Aynı zamanda Max Extra transpalet çeşitleri de dayanıklı ve sağlam yapıları ile üstün performans sağlayabilirsiniz. Bu tür kaliteli markaların ürünleri ile en iyi transpalet kullanımını rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Tüm bu ürünler için elektromarketim.com 'a göz atabilir, en ucuz transpalet fiyatları ile de satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.