Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.
 • Prob ve Test Kablosu Çeşitleri - Fiyatları

  • Kullanım alanları bakımından bu tür ürünler elektrik sistemleri içerisinde tercih edilir. Elektrik enerjisinin geçtiği alanla üzerinde test yapabilmek için kullanımları sağlanmaktadır. Kaliteli ürün seçenekleri ile birçok elektrik tesisatında bu ürünleri görebilirsiniz. Test kablosu yapısı ile sizlere rahatlık sunacak olan ürünlerdir. Farklı alanlar içerisinde kullanımları sağlanabilen ürünler olmaları ile de kullanıcılar için tercih sebebi olmuşlardır. Kaliteli test kablosu çeşitleri ile yüksek performanslı bir çalışma imkanı sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile prob kablosu çeşitlerine ulaşabilir, en ucuz test kablosu fiyatları ile de güvenli ödeme yöntemlerimizden yararlanarak satın alabilirsiniz. En iyi fiyat seçenekleri ve en iyi çalışma performansı için hemen test kablolarına göz atabilirsiniz.
 • Prob ve Test Kablosu Nedir?

  • Kaliteli ürün yapıları ile birçok alan içerisinde kullanımları sağlanabilen ürünlerdir. Kaliteli yapıları sayesinde kullanıcılara rahatlık sunan bu ürünlere elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve yüksek performanslı kullanım seçenekleri ile sizlere rahatlık sunacaklardır. Birçok ölçüm için gerekli olan yönlülüğü sağlaması amacı ile çıkartılan ucun uzunluğunu azaltarak elektrik elektrikle ilgili yeni güvenlik gereksinimlerine sahiptir. Bu gereksinimlerini karşılama işlemleri için patentli uzatılabilir uç kılıfları bulunur. Çıkartılan bu prob ucunun da uzunluğu 3/4” (19 mm)'den 4/25” (4 mm)'ye kadar değişim gösterir. Uç kablolarında aşınma göstergesi bulunur. Her test ucu iki katmandan oluşarak silikon yalıtımlarına sahiptir. Uçları yıprandığında, aşındığında veya herhangi bir zarar geldiğinde değiştirilmesi gerekiyorsa iç kısımlarında kontrast bir renk açığa çıkmaktadır. Çift yalıtımlı olan bu uçlar, yüksek sıcaklığa karşı da dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Düşük sıcaklıklarda esnekliklerini korumaları ile oldukça ilgi görmektedirler. Prob kablosu ucunda fiş ucundan yüksek gerilim azaltma ve 30,000’in üzerinde arızasız eğim testleri bulunur. Standart olarak 4 mm örtülü muz tipi bir fişleri ile kullanılan tüm cihazlar için uyumlu evrensel girişli fişlere sahiptir. Çok yönlü olabilmesi için çıkarılabilir olan 4 mm latern uç içermektedir. Prob test kabloları kullanılan uçları sayesinde her zaman doğru değerlerini göstermektedir.
 • Prob ve Test Kablosu Nerelerde Kullanılır?

  • Bu tür ürün modelleri elektrik sistemleri içerisinde kullanılmak için tercih edilmektedir. Genel olarak test kabloları fişler üzerinden kontrol edilebilmesini sağlamaktadır. Kablo şeklinde olması ile çok daha kolay bir şekilde kullanılabilmektedirler. Hepsi kaliteli ürün seçenekleri ile kullanıcılar için de rahatlık sunmaktadırlar. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu ürün çeşitlerine kolayca ulaşabilir, kaliteli yapıları ile de birçok ala içerisinde kullanımları sağlanabilmektedir. Genel olarak elektrik tesisatları içerisinde elektrik enerjisinin değerlerini test etmek için kullanılır. Fişlerin girişlerine kablolar yerleştirilerek sonuç almayı sağlarlar. Tüm test kablosu çeşitlerini bu şekilde kullanabilirsiniz. Hepsi kaliteli ürün seçenekleri ile de sizlere rahatlık sunacaklardır. Hemen elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat seçenekleri ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Hepsi kaliteli ürün seçenekleri olmaları ile de kullanıcılara rahatlık sunmaktadırlar. Elektromarketim.com üzerinden bu ürünlerin hepsine ulaşabilirsiniz.
 • En İyi Prob ve Test Kablosu Hangisidir?

  • Genel tasarımları bakımından birçok alan içerisinde kullanımları görebilirsiniz. Yapıları bakımından da rahatlık sunan bu ürünler birçok alan içerisinde karşımıza çıkarlar. Farklı tasarıma sahip olan ürünler ile kaliteli bir çalışma imkanları bulunur. Genel olarak test kabloları birçok alan içerisine kullanıma uygun olan ürünlerdir. Sürekli kullanıma sahip olan bu ürünler çalışmaları bakımından da rahatlık sunarlar. En iyi test kablosu çeşitleri için elektromarketim.com üzerinden bu ürünlere ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.