Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
  • Çelik Harf ve Rakamlar Nerede Kullanılır?

    • Çelik harf ve rakamlar, belirli iş malzemeleri üzerine kodlama yapmak ya da yazı yazmak amacıyla kullanılır. Genellikle set halinde satılan bu ürünlerin içerisinde çok sayıda harf ve rakam bulunur. Çelik ya da nikel kaplamalı yapıda olan harf ve rakamlar kullanım alanları bakımından ahşap, paslanmaz çelik ve metal malzemelerin yanı sıra araçlarda ve diğer özel üretim ürünlerinde kullanılabilir. Ayrıca makinalar ve aparat setleri, ham anahtarlar ve anahtar takımlarının yanı sıra askeri eşyalarda kodlama ve yazı yazma amacıyla çelik harf rakam kullanımı tercih edilir. Mesleki okul öğrencileri tarafından da oldukça sık kullanılan bu ürünler sayesinde öğrenciler yaptıkları çalışmalara çelik rakam ile kodlama, harflerle ise isimlerini yazabilirler.
    • Çelik harf seti ahşap malzemelere yazı işlemleri için ısıtılarak veya çekiçle vurularak uygulanır. Kalıpçılık uygulamalarında ise ters harf ve rakamlar tercih edilir. Kalıpta ters olarak görünen yazılar, iş malzemesinin üzerine düz olarak çıkar. Bunların yanı sıra pres makinelerine pres montaj malafasıyla bağlanılabilir, istenilen tarih ya da cümle çelik rakam ve harfler yardımıyla yazılabilir.
  • En İyi Çelik Harf ve Rakam Hangisidir?

    • Çelik harf ve rakamlar, kullanıcının çeşitli iş malzemeleri üzerine kodlama yapabilmesini ve yazı yazabilmesini mümkün kılan kullanışlı ürünlerdir. Farklı ölçülerde üretilmiş olan bu ürünler genellikle takım halinde satılır. Bir takım içerisinde sadece harfler ya da sadece rakamlar olabileceği gibi hem harf hem de rakamların bulunduğu çok parçalı takımlar da bulunmaktadır. Rakam takımlarının ölçüleri zımbanın dış ölçülerini değil, rakamın en tepe kısmının yukarıdan aşağı olmak üzere boyunun ölçüsünü ifade eder. Bu nedenle alacağınız çelik rakam ya da harf ölçülerine dikkat etmeniz oldukça önemlidir. İhtiyacınız olan en iyi çelik harf takımı çeşitlerini Elektromarketim.com’da bulabilirsiniz. Partner markası başta olmak üzere birçok markaya ait ürün modelini kampanya ve fiyat avantajlarımızdan yararlanarak güvenle satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.