Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Matkap Seti Çeşitleri ve Fiyatları


Matkap setleri; matkap, matkap uçları, akü, şarj aleti vb. ekipmanlardan oluşan ve kullanıcıya ekonomik açıdan avantaj sağlayan setlerdir. Matkaplar özelliklerine ve kullanım alanlarına göre farklı çeşitlerde üretilmektedir. Kırıcı delici, vidalama, darbeli ve darbesiz gibi birçok farklı modeli bulunan Matkap seti çeşitleri, matkapların çalışma şekillerine göre akülü ve şarjlı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Akülü matkap seti / şarjlı matkap seti çeşitlerine en uygun fiyat seçenekleri ile elektromarketim.com üzerinden hızlıca ulaşabilir, uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz.

Matkap Seti Modelleri ve Özellikleri


Matkap setleri, çeşitli delme ve vidalama işlemleri için gereken farklı matkap ucu seti, aksesuarlar ve diğer araçları içeren çok yönlü setlerdir. Evdeki tamirat işlerinden endüstriyel uygulamalara kadar pek çok farklı alanda kullanılan matkap setleri, işlerin daha hızlı ve verimli bir şekilde yapılmasına olanak tanırlar. Kullanıcıya kolaylık sağlayan bu setler, farklı türde matkap uçları ve aksesuarları içermeleri sayesinde çeşitli uygulamalar için kullanıcılara esneklik de sağlarlar.

Kırıcı Delici Matkap Seti


Çeşitli yüzeylere ve çeşitli malzemelere delik açma işlemleri için kullanılır. Beton ve taş gibi sert yüzeylerde delme işlemi gerçekleştiren kırıcı delici matkap setleri, farklı boyutlarda matkap uçları içerir.

Vidalama Matkap Seti


Delik açmak ve vidalama yapmak amacıyla kullanılan vidalama matkap setleri, genellikle ahşap ve plastik gibi daha hafif malzemeler için kullanılır. Vidaları hızlı bir şekilde sıkmak ya da açmak için kullanılan bu matkap setleri, çalışma prensibi bakımından elektrikli ve akülü olarak ikiye ayrılır.

Darbeli Matkap Seti


Darbeli matkaplar, sert yüzeylere delme işlemi yaparken dönme hareketi ile birlikte ileri geri hareket etme çalışma prensibine sahip matkaplardır. Uyguladıkları darbe sayesinde sert yüzey ve malzemelerin daha hızlı bir şekilde delinmesini sağlarlar.

Darbesiz Matkap Seti


Darbesiz matkaplar ise delme işlemini ileri geri hareketi yapmadan sadece dönme işlemi ile gerçekleştiren matkaplardır. Hobi ve profesyonel işler olmak üzere geniş kullanım alanına sahip oldukları için çok fazla tercih edilirler.

Matkap setlerinin özellikleri, marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Matkap seti seçerken kullanım alanı ve kullanılacak malzeme göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca matkap seti satın alırken kaliteli ve güvenilir olmasına dikkat edilmelidir. İyi bir matkap seti, işlerin daha kolay ve verimli bir yapılmasına olanak sağlar.

En İyi Matkap Markaları ve Tavsiyeleri


Birçok farklı marka tarafından çeşitli özelliklerde ve modellerde matkaplar üretilmektedir. Matkap markaları arasında tercih yaparken kalite, performans, dayanıklılık ve fiyat gibi faktörleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Makita Matkap Seti


Makita, yüksek kaliteli matkaplar üreten bir markadır. Hafif ve güçlü matkapları ile tanınan marka hem ev kullanıcıları hem de profesyoneller için birçok matkap seçeneğine sahiptir. Örneğin, Makita şarjlı matkap seti birçok kullanıcı tarafından sıkça tercih edilen setler arasına girmektedir. Kaliteli ve tasarım bakımından konforlu olan Makita matkaplar, uzun yıllar boyunca kullanıcıları yormadan konforlu bir şekilde kullanım olanağı sağlar.

Max Extra Matkap Seti


Max Extra, profesyonel kullanıcılar ve ev kullanıcıları arasında tercih edilen bir markadır. Dayanıklı matkapları ile bilinen Max Extra, kolay taşınabilirlik ve rahat tutuş açısından da kullanıcıları oldukça memnun etmektedir.

En İyi 10 Matkap Seti Tavsiyesi


Matkap setleri, birçok farklı özelliğe sahip matkaplardan oluşan setlerdir. İçeriklerindeki matkap modelleri, aksesuarlar ve uç setleri ile birbirlerinden ayrılırlar.


 •  Makita DHP453SYX1 Akülü Darbeli Matkap Vidalama ve Uç Seti


Makita akülü darbeli matkap vidalama uç seti, paket içeriği oldukça zengin setler içerisinde yer almaktadır. Vidalama ve delme uygulamaları için rahatlıkla kullanabilecek 74 parça uç setine sahip olan bu set içerisinde, aynı zamanda şarj cihazı, akü ve taşıma çantası da bulunmaktadır. Akülü olması sayesinde istenilen her alanda kullanım rahatlığı sunan Makita 5 li matkap seti; değişken hız ayarı, manuel iki hız, otomatik mandren ve 16 kademeli tork ayarlayıcı özelliklerine sahiptir.


 •  Makita HR140DWAE2 Akülü Delici


Makita markasının akülü delici matkap seti 65 parça uç, USB şarj aparatı ve takım çantasından oluşan settir. Ahşap, beton ve çelik gibi yüzeylere kolayca delme işlemi gerçekleştirilmesini sağlayan bu setin içerisinde farklı modellere sahip uç seti de bulunmaktadır. SDS-Plus mandren, değişken hız ayarı, sağ-sol dönüş ve led ışığı özelliklerine sahip bu matkap setinde aynı zamanda toz emme ünitesi de yer alır. Toz emme ünitesi, kullanıcılara temiz alanda çalışma imkânı sunmaktadır.


 •  Makita CLX302AX4 Kombo Kit


Makita kombo kit içerisinde bir adet çok amaçlı alet, bir adet darbeli vidalama, bir adet ise matkap vidalama bulunmaktadır. Aynı zamanda bu set içerisinde iki adet akü, şarj cihazı ve aksesuarlar da yer almaktadır. Kullanıcılara geniş ürün yelpazesi sunan Makita kombo kit, fiyat açısından ise oldukça avantajlıdır.


 •  Makita HR166DWAE1 Akülü Kırıcı Delici Set


Makita akülü kırıcı delici set ahşap, çelik ve tuğla gibi yüzeylerde kırma ve delme uygulamaları yapmak için tercih edilen settir. Set içerisinde kırıcı delici matkaba ek olarak 76 parça uç, akü ve akü şarj cihazı yer almaktadır. Değişken hız ayarı özelliğine sahip bu matkap, yapılacak işleme uygun olarak istenilen devir hızında ayarlanabilmektedir.


 •  Makita DHP453SYX1 Akülü Darbeli Matkap Vidalama ve Uç Seti


Makita akülü darbeli matkap vidalama ve uç seti içerisinde 74 parça uç, akü ve şarj cihazı bulunmaktadır. Darbe mekanizması ile sert yüzeylerde kullanıma uygun olan akülü darbeli matkap, akülü olması ile geniş alanlarda özgürce çalışma imkânı sunar. Manuel iki hız ve değişken hız ayarı fonksiyonuna sahip şarjlı matkap, otomatik mandrenlidir. Ergonomik tasarımı ve rahat tutuş sağlayan yapısı ile kullanıcılara konforlu kullanım olanağı tanır.


 •  Makita DF001DW Akülü Vidalama Makinesi


Ahşap iş malzemeleri üzerinde yapılacak vidalama uygulamaları kullanımı için uygun olan Makita akülü vidalama makinesi, aksesuar setlidir. 81 parça bits uçlarına sahip bu set dönüşüm kablosu, şarj cihazı gibi matkap aksesuarlarını da içerir. Makita vidalama makinesi sağ-sol dönüş fonksiyonu ile kullanıcılara konfor sağlar ve led ışığı ile çalışma alanlarını aydınlatarak, rahat çalışma imkânı sunar.


 •  Makita DLX6035 (DGA452 DHP458 DJR186 DSS611 DTD152 DML185) Akülü Set


Makita akülü set, birçok işlem için farklı modellerde akülü makineler içeren settir. İçeriğinde darbeli matkap vidalama, sunta kesme, darbeli vidalama, kılıç testere, avuç taşlama ve fener bulunan bu set, aynı zamanda standart aksesuarlara da sahiptir. İki adet akü ve bir adet şarj cihazı sayesinde elektrik olmayan alanlarda uzun süreli çalışma imkânı sunar. Makita akülü set, yüksek performanslı makineleri sayesinde iş verimliliklerini artırır.


 •  Makita DDF453SYX1 Akülü Matkap Vidalama ve Uç Seti


Makita akülü matkap vidalama ve uç seti, çeşitli yüzeylerin delinmesi ve vidalanmasını hızlı ve kolay hale getiren bir matkap setidir. Aküsü sayesinde kablosuz kullanım, değişken hız ayarı sayesinde ise işleme uygun hızın kolayca ayarlanmasını sağlar. Sağ-sol dönüş fonksiyonu, elektrik freni ve otomatik mandren gibi özellikler kullanımı kolay ve güvenli hale getirir. Ayrıca, 74 parça uç seti, akü ve şarj cihazı gibi aksesuarlarla birlikte gelir, böylece geniş bir uygulama yelpazesi sunar. Ergonomik tasarımı ve hafif yapısı uzun süreli kullanımlarda rahatlık sağlar.


 •  Makita DK1475X3 DF330+JV100 Kombo Matkap Seti


Makita kombo matkap seti içerisinde akülü el aletleri bulunmaktadır. Bu kombo set, matkap vidalama ve dekupaj testere gibi farklı uygulamalarda kullanılan çeşitli akülü el aletlerini içermektedir. Ayrıca, sette iki adet yüksek performanslı akü, bir şarj cihazı ve aletleri taşımak için bir alet çantası da bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, rahat ve konforlu şekilde çalışabilmektedir.


 •  Makita DLX2020SYW (DTD146+DHP453) Akülü Combo Set


Makita akülü combo set içerisinde farklı kullanım alanlarına sahip iki adet akülü darbeli vidalama bulunmaktadır. Yapılacak işlemlere göre iki farklı seçenek sunan bu set, iki adet akü ve bir adet şarj cihazına sahiptir. Akülü olması sayesinde elektrik kaynağına ihtiyaç duymadan, istenilen her alanda uzun süreli ve kesintisiz çalışma imkânı sunar.

Matkap Seçerken Bunlara Dikkat Edin


Matkaplar farklı işlemler için farklı özelliklerde tasarlanmıştır. Matkap seçerken dikkat edilmesi gereken hem teknik hem de tasarım açısından birçok önemli özellik bulunmaktadır.


✓  Matkap Çeşidi: Ana matkap türleri darbeli matkaplar, darbesiz matkaplar, akülü matkaplar ve kablolu yani elektrikli matkaplardır. Darbeli matkaplar sert yüzeylerde delik açmak için uygunken, darbesiz matkaplar daha günlük kullanımlar için uygundur. Akülü matkaplar taşınabilirlik sağlarken kablolu matkaplar ise bir elektrik bağlantısına ihtiyaç duyarlar. İhtiyaca ve kullanım alanına göre matkap çeşidi seçilmelidir.


✓  Kullanım Amacı: Matkaplar farklı işler için tasarlanmıştır. Evde temel onarımlar veya hobi işleri için hafif matkaplar, profesyonel işler için ise daha güçlü matkaplar arasından seçim yapılmalıdır.


✓  Güç: Matkapların gücü, çalışma seviyesini doğrudan etkiler. Daha yüksek güç, daha sert malzemeleri delme yeteneği anlamına gelir. İşlemlere uygun bir güç seviyesine sahip matkap seçilmesine dikkat edilmelidir.


✓  Tasarım: Matkapların tasarımı ve kavrama konforu da önemlidir. Uzun süre kullanıldığında rahat bir şekilde tutulabilen bir matkap seçmek önemlidir.


✓  Marka ve Kalite: Tanınmış bir markadan matkap satın almak, kalite ve garanti açısından avantajlıdır. Makita matkap seti çeşitleri, kaliteli ve tanınmış bir marka olan Makita tarafından üretildiği için kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilirler. Aynı zamanda bu setler içerisinde Makita matkap ucu seti gibi birçok farklı boyuta sahip uçlar da yer almaktadır. Makita markası kullanıcılara hem uzun ömürlü kullanım garantisi hem de model çeşitlilikleri sunmaktadır.


✓  Bütçe: Matkapların fiyatları oldukça değişkenlik gösterir. İhtiyaca uygun bir matkap bulmak için bütçe göz önünde bulundurulmalıdır. Sizler için darbeli, darbesiz, akülü ve şarjlı matkap seti fiyatları en uygun seçenekler ile elektromarketim.com’da.

Matkap Setleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Matkap Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Matkap seçerken dikkat edilmesi gereken temel faktörler vardır. İlk olarak, darbeli ve darbesiz olarak ikiye ayrılan matkap türü belirlenmelidir. Darbeli matkaplar sert yüzeyler için, darbesiz matkaplar günlük işler için uygundur. Ardından kullanım amacına göre matkap gücüne, çalışma prensibi olarak ise akülü veya kablolu matkap seçeneklerine dikkat edilmelidir. Tasarım da matkap alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden biridir. Uzun süre kullanım için rahat bir kavrama sağlayan bir matkap tercih edilmelidir. Tanınmış markaların ürünlerini tercih etmek ise kalite ve garanti açısından avantajlıdır.
 • Matkap Seti Hangi Yüzeylerde Kullanılabilir?

  • Matkap setleri, içerisinde bulunan farklı özelliklerdeki matkaplar ile kullanıcıya, birçok yüzey üzerinde kullanabileceği geniş ürün seçeneği sunarlar. Örneğin, darbeli ve darbesiz matkaplar da bu seçenekler içerisinde yer alır. Darbeli matkaplar beton, taş, metal ve tuğla gibi sert yüzeylerde kullanıma uygunken, darbesiz matkaplar ahşap, plastik ve duvar gibi yüzeylerde kullanıma daha uygundur. Her kullanıcı için kullanım alanına uygun matkap setleri bulmak oldukça kolaydır.
 • Matkap Seti Parçaları Nelerdir?

  • Matkap seti parçaları içerisinde matkap, çeşitli boyutlarda matkap uçları, aküler, şarj aletleri ve çeşitli matkap aksesuarları bulunmaktadır. Set modeline göre set parça içerikleri değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin, içerisinde birden fazla matkap bulunan setlerin parça içeriği daha fazla ve farklı olabilmektedir.
 • Matkap Seti Neden Tercih Edilmelidir?

  • Matkap setleri içerisinde matkap ile birlikte matkap uçları, akü, şarj aleti ve matkap modeline uygun aksesuarlar yer alır. Bu setler, ekonomik açıdan kullanıcıya daha fazla avantaj sağlamasının yanı sıra çanta içerisinde geldikleri için taşıma ve kullanım açısından da avantaj sağlarlar. 3' lü matkap seti en ucuz fiyat seçenekleri ile elektromarketim'de! Fırsatları kaçırmadan farklı birçok matkap seti modeline sahip olabilirsiniz.
 • Matkap Setini Nasıl Bakım Yapmalıyım?

  • Matkap seti bakımı, güvenlik ve kullanım ömrünü uzatma açısından çok önemlidir. Matkap uçları ve aksesuarları kullanmadan önce ve sonra temizleyerek, toz ve kir birikimi önlenmelidir. Paslanmaya karşı korunmaları için metal aksesuarlar kuru bir bez ve yağ kullanılarak silinmelidir. Matkap setleri toz ve nemden etkilenebilir. Bu sebeple nem ve toz gelmeyecek bir alanda muhafaza edilmelidir. Elektrikli matkaplardaki hareketli parçalar düzenli olarak yağlanmalı, akülü matkapların pilleri sık sık kontrol edilerek pil bakımına dikkat edilmelidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.