Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.
 • Dalgıç Pompası Çeşitleri ve Fiyatları

  • Pompa çeşitleri arasında yer alan bir tür aktarma makinesidir. Suyun sıkıştırılarak bir yerden başka bir yere aktarılmasını yapmaktadır. Kolay ve rahat bir kullanım imkanı sunmuş olan bu ürünleri elektromarketim.com üzerinden en ucuz dalgıç pompası fiyatları ile satın alabilirsiniz. Oldukça rahat bir kullanım sayesinde kullanıcıları memnun bırakan bir üründür. Sürekli kullanıma uygun olan ve yüksek performansı sayesinde de verim sağlamaktadır.
 • Dalgıç Pompası Nedir?

  • Dalgıç pompa, işlenecek olan sıvı veya ortamın tamamı içinde olarak çalışan pompa çeşitlerine verilen bir isimdir. Motor, pompa gövdesine bitişik olarak monte edilmektedir. Etrafında oluşan su geçirmez muhafaza ile kısa devreye neden olabilecek herhangi bir sıvının içerisine girmesini önlemektedir. Hasara karşı koruman için genel olarak yağ ile doldurulmaktadır. Bağlantı yerleri su ve hava geçirmeyecek şekilde izole edilerek sızdırmazlık sağlamaktadır. Dış etkilenmelere maruz kalmadan çalışmakta olup, bu durum dalgıç pompaların avantajlarından biridir. Dalgıç pompalar bakım gerektirmeyen ve sadece akışkanın içerisine daldırıldıktan sonra kullanılabilirler. Çalıştırmaya başlamadan önce ön hazırlık yapmaya da gerek yoktur. Bu sebeple kolay kullanım imkanı sunmaktadır.
  • Dalgıç Pompa Çeşitleri

  • Özellikleri bakımından farklı model ve çeşitleri bulunur. Dalgıç pompa çeşitleri kullanım alanlarına göre üretilmişlerdir. Tasarımları bakımından her alana uygun bir dalgıç pompa bulabilirsiniz. Örnek olarak teknik özelliklerinde değişim olanları söyleyebiliriz. 1 hp dalgıç pompa ya da 12v dalgıç pompa gibi çeşitleri vardır. Aynı zamanda 1.5 hp dalgıç pompa ile 5.5 hp dalgıç pompa size aynı çalışmayı sunmayacaktır. Kullanım alanına bağlı olarak yüksek güç gerektiren alanlarda bunlara dikkat ederek seçiminizi yapabilirsiniz.
 • Dalgıç Pompası Neden Kullanılır?

  • Faydalı kullanım sağlayan dalgıç pompa, modellerine göre farklılık göstermektedir. Tek kademeli olan dalgıç pompalar özellikle drenaj ve kanalizasyon işlemleri için kullanılır. Bunların dışında çok daha fazla özelliğe sahip olan kademeli dalgıç pompası olduğunda kuyulardan su çıkarmak için kullanım sağlanır. Derin sondaj işlemleri, kuyudan su çekme gibi birçok yerde kullanımları bulunur. Öncelikli olarak kullanılacak kuyuya uygun dalgıç pompa seçimi yapmaktır.
 • Dalgıç Pompası Neye Göre Seçilir?

  • Kullanım sağlanacak olan alana göre seçim yapılması gereken ürünlerdendir. Su çekme işlemleri için kullanım sağlayacaksın dalgıç pompayı tercih edebilirsiniz. İşlenecek olan sıvı ya da ortamın tamamı ile çalışan pompa çeşitlerindendir. Motorunun etrafında bulunan su geçirmez mahafaza ile kısa devreye neden olabilecek bir sıvının içeri girmesine önlemektedir. Bu sayede hasara karşı da koruma sunarak genellikle yağ ile doldurmaktadır. Bağlantı yerlerinde su ve hava geçirmeyecek şbir biçimde izole edilerek sızdırmazlık sağlanır. Herhangi bir durumunda dış etkene maruz kalmasını engelleyerek çalışmaları en iyi dalgıç pompa kullanımı sunar.
 • En İyi Dalgıç Pompası Hangisidir?

  • Farklı birçok model pompa bulunmaktadır. Mini boyutları da bulunmaktadır. En iyi dalgıç pompa özellikleri bakımından oldukça yararlı bir kullanım sunmaktadır. Derin kuyu dalgıç pompa ile en iyi kullanımın tadını çıkarabilirsiniz. Genel yapıları bakımından marka bazlı olarak da örnek verebiliriz. Einhell dalgıç pompa modelleri oldukça ilgi gören ürünlerdir. Tasarımları bakımından birçok alan içerisinde tercih edilirler. Max Extra dalgıç pompa modelleri de oldukça kullanışlıdır. En çok tercih edilen ürünlerden biridir. Rainpump dalgıç pompası da kullanıcıların sevdiği ve tecih ettiği bir modeldir. Dayanıklı ve sağlam yapıları ile uzun ömürlü çalışma performansı sunmaktadırlar. Yüksek performans ve verim sunan dalgıç pompa modellerine en ucuz fiyatlar ile elektromarketim.com üzerinden ulaşabilişiniz. En ucuz fiyatlar ile satın alarak ekonomik alışverişin keyfini çıkarın. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.