Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
 • Yağlı Kompresör Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kullanım alanları bakımından farklı olarak birçok ürün modeli bulunmaktadır. Kompresör çeşitleri oldukça kullanışlı olmaları ile farklı iki tasarımda görünürler. Yağlı kompresörler ve yağsız kompresörler olarak ikiye ayrılan bu ürünler kullanım alanlarına bağlı olarak birçok yerde tercih edilebilmektedir. Kompresör modelleri farklı alanlarda tercih edilmeleri ile kullanışlı ürün seçeneklerine sahiptirler. Tüm bu ürün modelleri için elektromarketim.com ‘u ziyaret edebilir, en uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. En ucuz kompresör fiyatları sizler için web sayfamızda bulunmakta olup, farklı seçenekleri ile tercih sebebi haline gelirler. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu ürünleri hemen sayfamızdan bulabilirsiniz.
  • Çeşitleri içerisinde pek çok teknik özellik bakımından farklı ürünler yer alır. Örnek olarak 100 litre kompresör, 200 litre kompresör, 12V kompresör ve 6 lt kompresör çeşitlerini söyleyebiliriz. Depo hacimleri ve voltaj değerleri bakımından farklılıklara sahip bu ürünler, kullanım alanına bağlı olarak seçilmektedir.
 • Yağlı Kompresör Nedir?

  • Kompresör seçimlerinde kullanım sağlanacak olan alana göre belirli çeşitler bulunmaktadır. Bu çeşitler yağsız ve yağlı kompresörler olarak belirlenmişlerdir. Hepsi kullanım alanına bağlı olarak seçim aşamasında dikkat edilmesi gerekmektedir. Basınçlı hava üretimi yapan belirli makinelerden biri de kompresör modelidir. Çeşitleri ile birçok alanda kullanımları sağlanabilmektedir. Uzun ömürlü olmaları ile kullanıcılarını memnun bırakırlar. Kullanıcı kolaylığı sağlanması amacı ile oldukça farklı bir tasarım tercih edilmiştir. Sıkıştırma prensibi ile çalışmakta olan bir ürün olması ile oldukça kullanışlı modellerdir. Hava basıncını atmosfer havasını bir yay gibi sıkıştırıp üretmektedir. Mekanik enerji kollanarak pnömatik enerjiye dönüştürürler. Endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan bu ürünleri kolaylık elektromarketim.com üzerinden bulabilir, en ucuz kompresör fiyatları ile de satın alabilirsiniz. elektromarketim.com ‘da birçok farklı ürün seçeneği bulunmakta olup, hepsi en uygun fiyat listelerine sahiptirler. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile bu ürünleri satın alabilir, ekonomik ve hızlı bir alışveriş ile rahatlık sunarlar.
 • Yağlı Kompresör Nasıl Kullanılır?

  • Kullanım şekilleri bakımından birçok alanda tercih edilen bu ürünler ile kaliteli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz. Çalışma prensipleri bakımından genel olarak endüstriyel tasarımlara sahip olan ürün çeşitleri arasında yer alırlar. Endüstriyel sistemlerde çalışan basınçlı havanın elde edilmesi amacı ile sıkıştırma prensibi kullanılan bir kompresör çeşididir. Küçük ya da büyük olan tüm işletmeler için kullanımlarını sağlayabilirsiniz.
 • Yağlı Kompresör ile Yağsız Kompresör Arasındaki Fark Nedir?

  • Kompresör çeşitleri kendi aralarında farklı kullanımlara sahiptir. Yağsız hava kompresörleri, yağlı olanlara göre daha fazla ısı ve gürültü üretmektedir. Bakım anlamında da yağsız kompresörler daha fazla gereksinime sahiptir. Yağlı kompresör modellerine göre daha az kullanım ömrüne sahiptirler. Ağır hizmet çalışmalarında kullanımları sağlanamaz. 
  • Yağsız kompresör çeşitleri daha küçük boyutta olup, hareket etmesi zorlu olan alanlarda çalışmaya uygundur. Yağ kalıntısı bırakmaz ve temiz hava iletmektedir. Kullanımlarında manuel bir yağlama işlemi istemiz. Yağlı kompresörlere göre de daha uygun fiyatlıdır. 
 • En İyi Yağlı Kompresör Hangisidir?

  • Genel olarak tüm yağlı kompresör çeşitleri aynı kullanıma sahiptirler. Aynı amaç için kullanılan bu ürünler yağlı kompresör modelleridir. Farklı alanların kullanımında tercih edilen hava basıncı işlemlerinde kullanılan ürün modelleridir. En iyi kompresör kullanımı için en iyi seçimi de yapmanız gerekmektedir. Seçim aşamasında dikkatli olmanız gereken birkaç durum söz konusudur. Bunlardan en önemlisi kullanım sağlayacağınız bir alana uygun olup olmadıklarıdır. Einhell kompresör, Cora kompresör, Fini kompresör gibi pek çok markanın kaliteli ürün çeşitleri bulunmaktadır. Çeşitlerine örnek olarak Mytol 50 lt kompresör ya da Cora 50 lt kompresör ürünlerini söyleyebiliriz. Kullanımları açısından pek çok alanda karşımıza çıkarlar. 
  • Cora, Einhell, Fini, Mytol ve Ozco markalarının ürünleri ile yüksek performans sağlayabilirsiniz. Teknik yapı ve tasarımlarında değişiklik gösteren yağlı kompresör ürünleri oldukça kullanışlı seçenekler ile elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Teknik özelliklerine bakarak kullanımlarını sağlayacağınız bu ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Yağlı Kompresör Bakımı Nasıl Yapılır?

  • Genel açıdan bakıldığında tüm kompresörler için bakım önemli bir adımdır. Sebebi ise bakım yaparak daha uzun ömürlü kullanabiliyor olmanızdır. Bakım yapmanın avantajları arasında; maksimum performans, para tasarrufu, verimli çalışma, kaliteli ürün, daha uzun hizmet ömrü bulunmaktadır. Bu sebeple bakım işlemlerinin en doğru şekilde yapılması gerekir. Bakım işlemlerinde ilk olarak ürün içerisinden çıkan kullanım kılavuzunu kontrol edebilirsiniz. Bu şekilde ihtiyaca bağlı olarak ürünün istediği bakımı sağlarsınız. İkinci aşama ise somunları ve citaları sıkmaktadır. Üzerinden bulunan somunların düzenli şekilde kontrollerini yapabilirsiniz. Üçüncü ise emme valfleri temizlenme işlemidir. Bu şekilde tam kapasitesini kullanarak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Dördüncü adım da hortumları kontrol etmektedir. Hortum çıkışlarına bağlı olarak tüm kontrollerini sağlayabilirsiniz. Beşinci adım hava filtresini değiştirmektir. Eğer eskimiş ya da yıpranmış ise daha iyi bir çalışma performansı için yağlı kompresör modelleri gerekmektedir. Altıncı adım ise tanklardan kondensi tahliyesi yapmaktır. Basınçlı havanın kaçınılmaz sonuçlarından doları makinein içinde yoğuşma sağlar. Bu sebeple tahliye edilmesi gerekmektedir. Kompresör yakıt deposunu temizlemek de yedinci adımdır. Sekinci adım ise hava kompresörü kaatma sistemini kontrol etmektir. Bu işlemden sonra da dokuzuncu adım olarak yağı değiştirmek kalır. Yağı değiştirdikten sonra son olarak da hava ve yağ ayırıcısını değiştirebilirsiniz. Tüm bu işler ile bakım çalışmalarınızı kolayca bitirebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.