Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
 • Drenaj Pompası Çeşitleri ve Fiyatları

  • Klima gibi su akıtan bazı makineler için üretilmiş olan pompa modellerinden biridir. Herhangi bir damlatma probleminin önüne geçmek amacı ile drenaj pompası kullanılmaktadır. Nem problemi olan alanlar için kullanımları sağlanmaktadır. Oluşan ıslaklık, küf, birikmiş su ve renk değişimleri olmaması için bu ürün kullanılmaktadır. Drenaj pompa çeşitleri oluşabilecek olan su hasarlarından korumaktadır. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz drenaj pompası fiyatları ile satın alabilir, kaliteli kullanımları sayesinde yüksek performans sağlayabilirsiniz.
 • Drenaj Pompası Nedir?

  • Bodrum ya da apartman boşlukları gibi alanlarda su problemleri olabilmektedir. Bunun dışında klimalarda da damlatma problemleri olmaktadır. Bu sorunlara hızlı bir çözüm olarak drenaj pompası önerilmektedir. Biriken suyu tahliye eden bir üründür. Su baskınlarından yaşam alanlarınızı koruyarak rahat bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Su belirli bir seviyeye geldiğinde drenaj pompası çalışmaya başlar. Düzgün ve verimli bir çalışma için monte işlemlerinde dikkatli olmak gerekmektedir. Yağmurlu havalarda ve fırtınalarda evlerinizi bu mekanik aygıt ile koruyabilirsiniz.
 • Drenaj Pompaları Nerede Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından su drenaj pompası modelleri temiz atık sularında tercih edilir. Yağmur ve sızıntı gibi nedenlerden biriken suların çekilerek tahliye edilmesinde kullanılır. Depo, tank ve havuz gibi alanların boşaltılmasında da kullanımları tercih edilmektedir. Bunun dışında bahçe, tarım alanları, peyzaj alanları, bağ ve bostan gibi yerlerde sulanma amacı ile kullanılır. Sulama sistemi sağlayabilmesi ile de bahçelerde oldukça kullanışlıdır. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz drenaj pompası fiyatları ile bulabilir, verimli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.
 • Drenaj Pompa Seçimi Nasıl Yapılır?

  • Seçim aşamasından önce çeşitlerine dikkat etmek gerekmektedir. Çeşitleri arasında drenaj dalgıç pompa, mini drenaj pompası, kirli su drenaj pompası ve drenaj motoru bulunur. Kullanım sağlanacak olan alana göre seçim yapılması gerekmektedir. Bu çeşitler arasında seçim yaparak daha verimli bir kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Drenaj çukurlarının deliklerinin ölçüleri de önemli bir noktadır. Alana su basılması gereken kısmın ne kadarlık olduğunun hesaplanması gerekmektedir. Kullanımı sırasında saatte ne kadarlık bir sıvı tahliyesi gerekmekte olduğunu belirleyerek kullanılması doğru olandır. Kullanılacak olan alanın elektrik türüne de dikkat edilir. Drenaj pompası üzerinde bulunan çıkışa uygun olan tahliye borusu gibi malzemelerin de ölçülerine dikkat edilmesi gerekir. Tüm bu maddeleri göz önünde tutarak seçiminizi yapabilirsiniz.
 • En İyi Drenaj Pompa Hangisidir?

  • Kullanımları ve çeşitleri açısından farklılıkları bulunmaktadır. Seçim aşamasında dikkat edilmesi gereken maddeler ile karar verirseniz en iyi drenaj pompa kullanımını sağlayabilirsiniz. Dikkatli seçimler yaparak daha kolay bir kullanımın tadını çıkarın. Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyat listeleri ile drenaj pompası sahibi olabilirsiniz. En ucuz drenaj pompası fiyatları ile güvenli ödeme seçeneklerimiz ve hızlı teslimat yollarımızdan yararlanarak satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.