Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
 • Platform Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel kullanımı bakımından kolaylık sunması amacı ile üretilmiş olan ürünlerdir. Sürekli kullanıma uygun olan ve dayanıklı yapıları ile oldukça tercih edilen ürün çeşitleri arasındadır. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmaları ile oldukça kullanışlıdırlar. Farklı boyut ve özelliklere sahip olan çeşitleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılarlar. Garaj ekipmanları arasında yer alan bu ürünlere en ucuz fiyat listeleri ile elektromarketim.com üzerinden ulaşabilir, en uygun fiyatlı platform çeşitlerinden satın alarak yüksek performanslı kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.
 • Platform Ne Demek?

  • Garaj ekipmanları arasında yer alan katlanır platform modelleri oldukça kullanışlıdır. Otomobil tamirat işlemleri için tercih edilmektedir. Kullanımı oldukça kolay olan katlanır ayaklı çalışma platformu birçok yerde karşımıza çıkabilir. Sadece tek bir yerde kullanılma zorunluluğu yoktur. İhtiyaç duyulan birçok alanda rahat bir şekilde kullanımını sağlayabilirsiniz. Genel olarak endüstriyel uygulamalar için kullanımı olsa da farklı alanlar için de kullanım seçenekleri bulunabilmektedir. Platform çeşitleri sürekli kullanıma uygundur. Kaliteli markaların üretimleri olan katlanır platform modelleri dayanıklı ve sağlam olacak şekilde üretilmiştir. Bu sebeple de uzun ömürlü kullanım sağlamaktadırlar. Platform kelime anlamı bakımından da yükseklik anlamına gelmektedir. Belirli bir yükseklik sağlayarak daha rahat çalışma ortamı hazırlamanıza yardımcı olmaktadır.
 • Platform Çeşitleri Nelerdir?

  • Platform çeşitleri bakımından aslında fazla seçenek bulundurmamaktadır. Model ve kaldırma kapasitelerine göre çeşitlere ayrılabilirler. Bunun dışında kullanım amacı ve çalışma prensibi üzerinde değişiklik görülmemektedir. Rahatlıkla kullanımları sağlandığı için uzun ömürlülerdir. Dayanıklı olacak şekilde üretilmiş olup, sağlam yapıya sahiptirler. Kullanım amacı kaldırma işlemleri olduğu için en sağlam olabilecek şekilde tasarlanmaları gerekmektedir. Çeşitlikleri kullanılan malzemelere göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Alüminyum katlanır platform gibi örnekler bulunmaktadır. Sağlamlık açısından da oldukça işe yarar olan alüminyum katlanır platform modellerini tercih edebilirsiniz.
 • Katlanır Platform Nerelerde Kullanılır?

  • Kullanım alanları bakımından platform çeşitleri daha çok endüstriyel alanlarda tercih edilmektedir. Belirli bir yükseklik kazandırarak çalışma ortamında daha rahat bir şekilde hareket etmenize yardımcı olmaktadır. Çalışma ortamını geliştirerek daha rahat ve konforlu koşullarda çalışmak için bu tarz katlanır platform gibi ürünleri kullanabilirsiniz. Elektromarketim.com ‘da tüm katlanır platform ve platform çeşitlerini görebilir, en uygun fiyat listeleri ile sahip olabilirsiniz. En ucuz katlanır platform ve en ucuz platform çeşitleri ile satın alarak sahip olabilirsiniz.
 • Makaslı Platform Nasıl Çalışır?

  • Makaslı platform modelleri genel olarak çalışma şekilleri bakımından hidrolik bir sistem üzerine bağlıdır. Piston hareketleri sayesinde birbirine olan bağlı profilleri makas şeklinde açıp, platformun yükselmesini sağlar. Makas görünümüne benzemesi sayesinde de makaslı platform olarak adlandırılmışlardır.
 • Akülü Makaslı Platform Nedir?

  • Çalışma prensipleri bakımından farklı koşullara sahip olan ürünler bulunur. Akülü, benzinli, dizel, elektrikli ya da havalı gibi ürünleri biliyoruz. Bunlar genel olarak çalışmaları için kullanımları sağlanan güçtür. Bu gücü yakıtlardan alarak da çalışmaya başlarlar. Akülü platform modelleri de aküden aldıkları enerji ile çalışır. Akülü makaslı platform modelleri genel olarak kullanışlıdır. Aküleri şarj edilebilir olması ile kolayca kullanımları sağlanabilmektedir.
 • Hidrolik Makaslı Platform Nedir?

  • Profesyonel çalışma alanları içerisinde hidrolik makaslı platform modelleri sıkça kullanılmaktadır. Genel olarak mekanik anlamda sıvı maddeler sayesinde hareket sağlayan çalışma şekline hidrolik denmektedir. İnsanların güçlerinin yetmediği alanlarda hidrolik makaslı platform modelleri kullanılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.