Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
 • Freze Ekipmanları Nelerdir?

  • Genellikle endüstriyel ve sanayi alanında tercih edilen freze makineleri için tasarlanmış freze ekipmanları destekleyici ve tamamlayıcı ürünlerdir. Freze ekipmanları içerisinde Freze standı, freze kenar alma tablası, kenar gönye, kapaklı alt stand, besleme motoru, freze sehpası, freze ucu, mengene ve freze düzenekleri bulunmaktadır. Tüm bu ürünler freze makineleri ile kullanılır ve işlem esnasında yardımcı olmaları için tasarlanmıştır.
 • Freze Ekipmanları Ne İşe Yarar?

  • Freze ekipmanlarının her biri farklı bir amaca hizmet eder ama genel olarak freze makineleri ile kullanılır. Freze tezgâhı, dik freze ve el frezesi ile uyumlu olan farklı ürün grupları vardır. İşlem esnasında freze ekipmanları ile desteklenen çalışmalar iş gücünü hafifletir ve kullanıcıya rahat bir ortam sağlar. Motor gücü yetersiz gelen işlemlerde besleme motoru ile destekleyerek freze makinenizin devri güçlendirebilirsiniz. Freze standı tercih ederseniz kapaklı olan modellerde diğer ekipman ve malzemelerini düzenli bir şekilde muhafaza etme imkanına sahip olursunuz. Kenar alma tablası ile düzgün açılı kesimler yapabilir ve zorlanmadan işlemi tamamlayabilirsiniz. Freze gönyeleri ile yapılan işlemlerde ölçülerinizin düzgün ve açılı olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bu freze ekipmanlarını uyumlu freze makineleri ile kullanabilir iş gücünüzü azaltarak kolaylık sağlayabilirsiniz.
 • Freze Standlarının Avantajları Nedir?

  • Freze tezgâhları ile beraber kullanılan freze standları CNC işlemlerinde sıklıkla tercih edilen bir freze ekipmanıdır. Freze standları saklama kapasiteleri ve kontrollü alan kullanımı ile çalışma ortamını hem düzenler hem de çok fazla yer işgal etmezler. İhtiyacınız olan ekipmanların elinizin atında olmasını sağlayarak, alet ve ekipmanlarınızın frezeleme işlemi esnasında çıkan kir ve tozlardan korunmasını sağlar. Aynı zamanda freze makinenizi yükselterek çalışma boyutunuzu rahat ayarlamanızı hedefler.
 • En İyi Freze Ekipmanı Hangisidir?

  • En iyi freze ekipmanı bu demek doğru bir yönlendirme olmayacaktır. Kaliteli ve dayanıklı yapıları ile freze ekipmanları için sunmuş oldukları imkanlar doğrultusunda kaliteli ve dayanıklı birçok marka vardır. Craft, Makita ve Proxxon markalarının kaliteli freze ekipmanları için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, kaçırılmayacak kampanyalar sayesinde en uygun freze ekipmanları fiyatları ile istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.