Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.
 • Dimmer Çeşitleri ve Fiyatları

  • Dimmer devreleri aydınlatma sıkça karşımıza çıkan anahtar modellerinden biridir. Kullanışlı olmaları ile birçok alanın aydınlatmasında tercih ediliyor. Kullanım amacı bakımından alternatif akım ile çalışan sistemler için güç elektroniği malzemeleri ile yapılan bir aydınlatma ürünüdür. Aydınlatmada parlaklık ayarı yapabilen bir anahtar çeşididir. Aynı zamanda ısıtma sistemlerinde sıcaklık kontrolü gibi işlemler için de kullanımı sağlanabilir.
 • Dimmer Ne İşe Yarar?

  • Genel kullanımı aydınlatma sistemlerinde olması ile parlaklık ayarlamalarını çok basit bir şekilde ayarlamanıza yardımcı olur. Dimmer çeşitleri döndürülerek parlaklık düzeyi ayarlanabilmektedir. Anahtara gelen dalga gerilim formunu değiştirerek ışığın parlaklık derecesini değiştirmektedir. Rahat bir aydınlatma kullanmak isteyenler için oldukça kullanışlı bir tercih olacaktır. Sistemsel olarak da ayarlamalar yapılabiliyor olması ile kullanış sağlamaktadır. İstenilen ışıklandırmayı kendi kontrolünüzde elde edebilirsiniz. Az ışıklı veya çok aydınlık bir ortam sevenler için ayarlamalar ile rahatlık sunar. Estetik açıdan da normal bir aydınlatma anahtarından daha güzel bir görünüm kazandırmaktadır. Aydınlatma çeşitleri arasından dimmer anahtar modelleri içerisinden rahatça seçim yapabilirsiniz. Daha konforlu bir aydınlatma sistemi kurarak, en iyisini sağlamaktadır.
 • Dimmer Nasıl Bağlanır?

  • Bağlantı işlemleri genel olarak elektrik tesisatı ile beraber olmaktadır. Özellikle yeni bina gibi alanlarda elektrik tesisatı ile beraber yapılması çok daha rahat bir kullanım imkanı sunar. Kullanıcılar için oldukça rahat olan dimmer çeşitleri birçok kaliteli marka tarafından üretilmektedir. Elektrik tesisatı ile ilgili olan her yardımcı elemanın kalitesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Daha konforlu bir yaşam alanı için de tercih edilmekte olan bir aydınlatma anahtarıdır. Uygun fiyatlı dimmer çeşitlerinin hepsi Elektromarketim üzerinde bulunmaktadır. Dimmer anahtar fiyatları için ziyaret edebilir, en uygun dimmer fiyatları ve çeşitlerini görebilirsiniz.
 • Dimmer Modelleri Nelerdir?

  • Birçok farklı dimmer modeli bulunmaktadır. LED dimmer anahtar, dokunmatik dimmer anahtar, kablo arası, ikili, sıva üstü, dimmer düğme, zaman ayarlı gibi birçok örnek verilebilmektedir. Güvenli kullanımları ile oldukça kaliteli bir yapıya sahiptirler. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyat çeşitleri ile dimmer modellerine ulaşabilirsiniz. Led dimmet anahtar çeşitleri de oldukça kullanışlıdır. Tüm led dimmer modellerine kolayca ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat listeleri, güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yolları ile kolay bir şekilde Schneider dimmer anahtar sahip olun.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.