Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.
 • Sanayi Tipi Isıtıcı Çeşitleri Nelerdir?

  • Sanayi tipi ısıtıcı çeşitleri, ısıtıcılar arasında yer alan ısıtma ürünleridir. Sanayi tipi ısıtıcılar büyük ve geniş alanlarda kullanılmak üzere üretilen ürünlerdir. Bu ürünler endüstriyel ısıtıcı olarak da anılırlar. Çalışma şekli bakımından elektrikli ve mazotlu olarak iki modelde üretilirler. Sanayi tipi elektrikli ısıtıcı modelleri fanlı ısıtıcılardır. Fanlı ısıtıcı sanayi tipi olanlar soğuk havalarda sıcak, sıcak havalarda ise soğuk hava üflerler. Mazotlu ısıtıcı modelleri ise bacalı ve bacasız olmak üzere ikiye ayrılırlar. Yakıt tipi olarak da dizel ve mazot yakıt seçenekleri bulunmaktadır. Mazot ve dizel ısıtıcı ürünleri çalışmak için içerisindeki yakıtları kullanılırlar.
 • Sanayi Tipi Isıtıcı Nerelerde Kullanılır?

  • Sanayi ısıtıcı ürünleri sanayi, fabrika, atölye vb. büyük ve geniş alanlara sahip iş sahalarında kullanılırlar. Güçlü ısıtma ve soğutma özelliğine sahip elektrikli sanayi tipi fanlı ısıtıcı modelleri, dış alanlarda ve geniş olan her türlü iç alanlarda rahatlıkla kullanılabilirler. Bacalı ve bacasız olan dizel ortam ısıtıcı ürünleri de fanlı ısıtıcılarla aynı kullanım alanlarına sahiplerdir.
 • Sanayi Tipi Isıtıcı Evde Kullanılır mı?

  • Endüstriyel elektrikli ısıtıcı ve mazotlu ısıtıcı modelleri ev içerisi kullanıma uygun olmayan ürünlerdir. Geniş ve büyük ortamlarda kullanılan sanayi tipi ısıtıcılar, ancak büyük alana sahip evlerde kullanılabilmektedir. Bu alanlar; geniş ve büyük salonlar veya teras ve bahçeler olabilmektedir. Sanayi tipi fanlı isıtıcı ürünleri, bu alanlarda kışın kullanıldığı gibi yazın da soğutma görevinde kullanılabilirler.
 • Endüstriyel Isıtıcı Çeşitleri Nasıl Seçilir?

  • Endüstriyel ısıtıcı çeşitleri birçok özellikte olmak üzere farklı modellerde üretilirler. Isıtıcı seçimi yapmadan önce kullanılacak alan belirlenmelidir. Kullanım alanı belirlendikten sonra sanayi tipi ısıtıcı seçimi yapılmalıdır. Endüstriyel fanlı ısıtıcı ürünlerinin çoğu hem ısıtma hem de soğutma özelliğine sahip olduğundan, sıkça tercih edilen ürünlerdir.
  • Evotech markası, sanayi tipi ısıtıcı modellerini kaliteli olacak şekilde üreten markadır. Evotech ısıtıcı ürünleri, özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Örneğin; Evo fanlı ısıtıcı ürünleri hem yazın hem de kışın kullanılırlar. Bu ürünlere örnek olarak da Evo 22 ısıtıcı verilebilir.
 • En İyi Sanayi Tipi Isıtıcı Modelleri Hangisidir?

  • En iyi sanayi tipi ısıtıcı modeli, fonksiyonlarını en iyi şekilde yerine getiren ve kullanılacak alana en uygun olandır. Isıtıcılar özelliklerine göre değişiklik gösterir. Isıtıcı fiyatları da bu özelliklere göre farklı olur. Örneğin; mazotlu ve dizel ısıtıcı fiyatları büyük oranlarda değişmektedir. Mazotlu isıtıcı fiyatları, dizel ısıtıcıların fiyatlarından daha fazla olmaktadır.
  • Sanayi tipi ısıtıcılar birçok marka tarafından farklı modellerde üretilmektedir. Evotech markası da bu markalar içerisinde yer alır. Evo tech ısıtıcı ürünleri, çeşitli özelliklerde ve kaliteli şekilde üretilir. Evo tech sanayi tipi ısıtıcıları ve diğer tüm sanayi tipi ısıtıcıları, Elektromarketim.com’da uygun fiyat seçenekleriyle bulunmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.