Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
 • Epoksi Tabancası Ne İşe Yarar?

  • Yapıştırıcı ekipmanlar arasında en çok tercih edilen hırdavat ürünleri içerisinde bulunan epoksi tabancaları ürünleridir. Normal silikon tabancaları daha çok hobi alanlarında tercih edilirken epoksi tabancaları yapı ve kolay kullanım şekilleri ile silikon tabancalarına göre uygulama olarak daha kolay ilerlenmesini sağlar. Fayans, izolasyon, metal, alüminyum gibi yüzeylerde kenar ve köşelere uygulanarak yapıştırma özelliği dışında koruyucu bir yapıya sahiptirler. Tabanca tipli oldukları için kullanımı oldukça rahat ve kolaydır.
 • Epoksi Tabancası Nasıl Kullanılır?

  • İşlem yapmak istediğiniz alan üzerinde epoksi tabancası ile dikkatli bir şekilde sıkma hareketi yaparak ilerletirseniz kusursuz bir görüntü kazanmış olursunuz. Tüpün içerisinde bulunan epoksiyi tabancada bulunan uç kısmına farklı ölçülerde uçlar takarak kendi istediğinize göre ayarlamalar yapabilirsiniz. Sıkma işlemi bittikten sonra kuruması için bırakmalı ve dış etkenlere karşı muhafaza etmeniz gerekmektedir.
 • Epoksi Kaç Saatte Kurur?

  • Ev, ofis gibi birçok yaşam alanında yer alan banyo, tuvalet, pencere ve kapı pervazları gibi ihtiyaç duyulan alanlarda epoksi tabanca ile işlem yapmayı tercih edebilirsiniz. Kuruma süresi olarak 45 dakika ve 1 saat arasında farklılık göstermektedir. Kuruduktan sonra sağlam ve dayanıklı yapısı ile sert bir görünüme kavuşan epoksi sayesinde yapmak istediğiniz işlemi sorun yaşamadan bitirmiş olursunuz.
 • Epoksi Tabancası Nerede Kullanılır?

  • Kullanım alanları oldukça geniş olan epoksi tabancaları 3 farklı çalışma şekli ile kullanıma sunulabilir. Elektrikli epoksi tabancası, şarjlı epoksi tabancası ve havalı epoksi tabansı olarak grubu ayrılır. En çok tercih edilen ve kullanım kolaylığı sağlayan modeli ise havalı epoksi tabancasıdır. Yüksek, zor ulaşılan veya dikkat edilmesi gerekilen yerde kullanılma ihtimali olduğu için soğuk epoksi ile yapılan işlemler daha sağlıklı bir çalışma yöntemidir. Ev içerisinde veya çalışma alanlarınızda banyo, tuvalet, pencere, kapı veya mutfak tezgahlarında tercih edilen epoksi hava tabancaları ortaya çıkabilecek sızıntı veya kabarcıkların önüne geçer ve görüntü olarak düzgün ve temiz görünmesine yardımcı olur.
 • En İyi Epoksi Tabancası Hangisidir?

  • Dayanıklı gövdeleri ile en iyi epoksi tabanca çeşitleri ve en uygun epoksi tabancası fiyatları için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, kaliteli epoksi tüpleri ve diğer yapıştırıcıları ürünlerini inceleyebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.